Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy patch do Diablo III zmieni system generowania przedmiotów

59 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2013 o 00:09, Juri_gag napisał:

Ktoś w to gra dalej jak jest znacznie ciekawszy i darmowy Path of Exile ?


tak, gram. PoE ? darmowy sie zgodze. ciekawszy - nie. combat sam w sobie sztywny, system rozwoju wymuszajacy trzymanie sie bulidu a nie eksperymentowanie, no i za wolne (sporo wolniejsze niz d3 i duuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo wolnieijsze niz torchlight)

Dnia 13.03.2013 o 00:09, Juri_gag napisał:

Albo Torchlight
II ze znacznie przyjemniejszym i ciekawszym gameplayem ?


ciekawszy gameplay w t2 ? pod jakim katem ? mechanice opartej na manie dla kazdej klasy ? czy moze chodzi Ci o drzewka rozwoju gdzie wiecej niz polowa skilli to pasivy ? a moze pet ktory od czasow FATE za bardzo sie nie zmienil ? :)

chociaz jak sie zastanowic to gdybym nie katowal roznych versji FATE to pewnie bylbym zajarany T2. ot takie FATE 2.

Dnia 13.03.2013 o 00:09, Juri_gag napisał:

Dziwne........


nie bardzo. zalezy czego kto szuka. pseudohardcore''u (sytem waluty, inventory z diablo 1, brak dowolnego kombinowania z rozwojem), bardzo szybkiej nawalanki, ktora kiedys tam zostanie zmodowana (t2) czy moze zroznicowanych klas , bezmyslnej farmy na setki godzin i wspierania produktu przez dlugi czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 10:06, Lordpilot napisał:

Chodzi mi tylko o ich jakość - ta zwyczajnie
rozczarowywała. Toż to "żółtki" były zwyczajnie lepsze niż te legendarne czy setowe....


czyli ostatnio grales w diablo jakies pol roku temu, bo wlasnie wtedy byl patch ktory to zmienil i podkrecil legendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> czyli ostatnio grales w diablo jakies pol roku temu, bo wlasnie wtedy byl patch ktory

Dnia 13.03.2013 o 05:24, EmperorKaligula napisał:

to zmienil i podkrecil legendy.


No jakoś tak. Dawno grałem w każdym razie nie w tym roku ;-). Ogółem, to jeszcze kilka takich patchy i dam grze jeszcze jedną szansę - już jakoś przełknę ten badziewny AH i casualizację, skoro na innych polach Blizz się stara i poprawia to na co narzekałem :).Zmiany, które mają być w 1.08 na tyle mi pasują, że na 90% w momencie wypuszczenia tej łatki odkurzę sobie płytę i Diablo 3 ponownie zagości na dysku - choć z ciekawości zerknę co się pozmieniało na lepsze. I tym pozytywnym akcentem... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 18:25, KrzysztofT napisał:

Ja skończyłem z Diablo definitywnie. Wyprzedałem graty na RMAH, złoto sprzedałem boterom
i po odliczeniu wszystkiego jestem na plusie o 500zł. A Blizzard niech się wali ze swoim
"Ril mani ałkszion hałs tajkonem".

I kto to K***a mówi??... osoba, która sama korzystała z RMAHu kupując tam itemy. Wystarczyło swego czasu zobaczyć w twój profil...

EDIT:
Poza tym, ten news jaki zamieściła therionee jak zwykle okrojony w informacjach.
Chcecie wiedzieć all. Wejdźta pany tutaj.
http://eu.battle.net/d3/pl/blog/7534957/dziennik-twórców-informacje-o-systemie-generowania-przedmiotów-05-03-2013

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 18:57, Ring5 napisał:

Zarąbiście! Do tej pory legendarne przedmioty praktycznie nie wypadały w ogóle (mam DHa
na Inferno i "fszystkie dwa" przedmioty legendarne), a teraz będę miał jeszcze mniej
rzadkich? Super, naprawdę genialny pomysł. Ktoś długo musiał nad tym myśleć...

A ile czasu poświęciłeś na bicie pomiotu stary... ?
Uwierz. Gra daje legendy, crapne, nie crapne, Potencjalnie dobre z rolem crpanym ale daje. Fakt dropu legend jest. Dziennie mi ich pada, że tak powiem: Enough. Ostatnio nawet o tym posta wyskrobałem w temacie oglólnym D3.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=14391.
Mówienie, że "nic mi nie leci"/ "słaby drop" w obecnym stanie tej gry jest dla mnie śmieszne. "Nic" to było zaraz po premierze dude ;-)

PS: Lvl tzn paragon lvl też swoje dropi. Ale do 40 - 50 teraz to nie problem wbić bo poprawiono exp na mp czy tam wyższym mp.
Krótko. mówiąc. Trzeba niszczyć pomiot i przelewać krew. Kolejne legendy do wydropienia czekają :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 11:32, Braveheart napisał:

> Ja skończyłem z Diablo definitywnie. Wyprzedałem graty na RMAH, złoto sprzedałem
boterom
> i po odliczeniu wszystkiego jestem na plusie o 500zł. A Blizzard niech się wali
ze swoim
> "Ril mani ałkszion hałs tajkonem".
I kto to K***a mówi??... osoba, która sama korzystała z RMAHu kupując tam itemy. Wystarczyło
swego czasu zobaczyć w twój profil...

EDIT:
Poza tym, ten news jaki zamieściła therionee jak zwykle okrojony w informacjach.
Chcecie wiedzieć all. Wejdźta pany tutaj.
http://eu.battle.net/d3/pl/blog/7534957/dziennik-twórców-informacje-o-systemie-generowania-przedmiotów-05-03-2013

Pozdrawiam.


I co z tego, że swego czasu kupowałem graty na RMAH i złoto od boterów? Trochę mi zajęło uświadomienie sobie, że Diablo 3 to crapiszon totalny - a wydanie PC to zwykła beta przed wersją PS3/4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 12:08, KrzysztofT napisał:

I co z tego, że swego czasu kupowałem graty na RMAH i złoto od boterów?


zupelnie nic :) to chyba Ty pisales kiedys w watku D3 ze wydropiles immortal kinga calego w tydzien, co ? :) Niezawodny "drop portfelem", co ? :D Krytyka AH za kase a sam go wspiera... fuck logic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 19:02, Harunia napisał:

Plytka jest trojka masz racje, ile to czasu sie nasiedzialem w dwojce, liczac te skomplikowane
wzory, podejmujac decyzje ktory z tych tysiaca skilli bedzie bardziej oplacalny, czy
rozmyslajac nad trudnymi wyborami moralnymi. Tak, D2 to zdecydowanie najbardziej skomplikowana
gra w jaka gralem w zyciu.

Niezła historia. Najbardziej porwał mnie motyw z niezwykle skomplikowanymi wzorami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 12:08, KrzysztofT napisał:

I co z tego, że swego czasu kupowałem graty na RMAH i złoto od boterów?

Tak po prawdzie to nic. Nie obchodzi mnie co robisz ze swoimi pieniędzmi. Możesz nawet robić z nich skręty i palić. Jednak Krzychu jako gracz dla mnie jest nikim i zerem. Wydawać pieniądze na piksele by przedłużyć sobie e-pena .? w tak prostej grze?. Bezcenne. W wątku głównym się afiszować jakim to się nie jest fajnym: "popacz" co zdropiłem. Bla bla bla, i inne bajery. Czy na serio było tak ciężko cokolwiek wydropić w tej grze ?. Przeca ona jest tak prosta że głowa boli, w obecnym stanie ?. Jeszcze łatwiejsza a z tego co pamiętam to od premiery siedziałeś w D3 więc wiesz jak to wyglądało... [A no tak zapomniałem, że potem Blizzard otworzył RMAH i w końcu można było sobie sprawić gear] Pewnie gra była dla ciebie wielkimi katuszami co ?. Na forach BNu też maż stary fajną historię. A ten twój zmyślnie napisany "manifest" jakoby barby chodziły z źródłami i różdżkami... To dziś wywołuje uśmiech u mnie na twarzy. =)

Spoiler

[o zgrozo to nie ironia]

Dla wielu uchodzisz Krzychu za trolla co mnie nie dziwi. Jednakże pewnie paznokieć cie to obchodzi.

Dnia 13.03.2013 o 12:08, KrzysztofT napisał:

Trochę mi zajęło
uświadomienie sobie, że Diablo 3 to crapiszon totalny - a wydanie PC to zwykła beta przed wersją PS3/4.

Czyżby fundusze na karcie Master Card się skończyły ? ]:->.
A jak już wyjdzie to zapewne kupisz na konsole by móc tam wydawać pieniążki na piksele.
Teraz całkiem poważnie. Myślisz, że jak już kiedyś Diablo III na konsole się pojawi to będzie "Endless, end game final closed omega version" hmmm ? ;>.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 10:23, ZubenPL napisał:

I tak D3 siee a blizzard to złodziejska banda nieudaczników :)

Tak ,to nieudacznicy i złodzieje. Na nowym SCII pewnie też sporo ludzi okradną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 16:48, Braveheart napisał:

> I tak D3 siee a blizzard to złodziejska banda nieudaczników :)
Tak ,to nieudacznicy i złodzieje. Na nowym SCII pewnie też sporo ludzi okradną. :)


Wystarczy, że finalna wersja nowego dodatku na dzień dobry po zainstalowaniu z płyty wymaga zassania 6 gigowego patcha. Hehehe. Jakość Blizzarda.

http://eu.battle.net/sc2/pl/forum/topic/6893570042

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że jak już kiedyś Diablo III na konsole się pojawi

Dnia 13.03.2013 o 16:30, Braveheart napisał:

to będzie "Endless, end game final closed omega version" hmmm ? ;>.

Pozdrawiam.


Zapewne wersja PS3 to będzie również beta, ale konsolowa. Finalna wersja pojawi się na PS4, czyli jakoś na przełomie 2014/2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 11:40, Braveheart napisał:

Uwierz. Gra daje legendy, crapne, nie crapne, Potencjalnie dobre z rolem crpanym ale
daje. Fakt dropu legend jest. Dziennie mi ich pada, że tak powiem: Enough. Ostatnio nawet
o tym posta wyskrobałem w temacie oglólnym D3.


Być może. Teraz. Ostatni raz grałem w D3 ładny kawałek czasu temu (październik? listopad? nie pamiętam) i tym, co mnie najbardziej do gry zniechęciło był właśnie tragiczny system lootu, przez który zmuszony byłem (chcąc mieć jakiekolwiek szanse na przeżycie) korzystać z AH, bo na dropy nie miałem co liczyć. Przez całą grę, od poziomu 1 do 60, korzystałem tylko i wyłącznie z broni kupowanej w domu aukcyjnym, ponieważ to, co wypadało z przeciwników, nadawało się na śmietnik. Z tego względu, znudzony i mocno zniesmaczony, dałem sobie spokój, bo nie tego oczekuję od h''n''s. W innych tytułach z tego gatunku jakoś nigdy nie miałem problemu z tym, by ubrać i uzbroić moją postać. Jasne, nie były to od razu przedmioty z najwyższej półki, ale były na tyle dobre, że w zupełności wystarczyły.

Dziś postanowiłem Diabełkowi dać kolejną szansę - przechodzę sobie od kilku godzin Inferno i, jak na razie, zauważyłem jedynie, że zwiększyła się częstotliwość dropów Tome of Secrets, natomiast jakość dropów jak leżała, tak leży. Najlepsza broń, jaką do tej pory znalazłem, miała "aż" około 700 dmg, co przy moim (średniej jakości) łuku z 1100+ dmg jest śmieszne, biorąc pod uwagę fakt, że mówimy o Inferno i postaciach na 60. poziomie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 18:43, KrzysztofT napisał:

Wystarczy, że finalna wersja nowego dodatku na dzień dobry po zainstalowaniu z płyty
wymaga zassania 6 gigowego patcha. Hehehe. Jakość Blizzarda.


jak ktos mial zaktualizowanego WoLa na dysku to do pobrania bylo gora 2gb (nie majac plyty HotSa). kto kupuje plytowe wersje gier ze wsparciem sieciowym z powodow innych niz kolekcjonerskie ? przeciez po kilku patchach takie plyty i tak nadaja sie tylko do kubla przez nieaktualne pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2013 o 06:27, EmperorKaligula napisał:

jak ktos mial zaktualizowanego WoLa na dysku to do pobrania bylo gora 2gb (nie majac
plyty HotSa). kto kupuje plytowe wersje gier ze wsparciem sieciowym z powodow innych
niz kolekcjonerskie ? przeciez po kilku patchach takie plyty i tak nadaja sie tylko do
kubla przez nieaktualne pliki.

Ja jak w dniu premiery zauważyłem o 50 zł niższą cenę wersji pudełkowej w media markt od klucza w sieci to nawet się nie zastanawiałem... i tak sądze że przepłaciłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 06:27, EmperorKaligula napisał:

> Wystarczy, że finalna wersja nowego dodatku na dzień dobry po zainstalowaniu z płyty

> wymaga zassania 6 gigowego patcha. Hehehe. Jakość Blizzarda.

jak ktos mial zaktualizowanego WoLa na dysku to do pobrania bylo gora 2gb (nie majac
plyty HotSa). kto kupuje plytowe wersje gier ze wsparciem sieciowym z powodow innych
niz kolekcjonerskie ? przeciez po kilku patchach takie plyty i tak nadaja sie tylko do
kubla przez nieaktualne pliki.


Jeśli instalujesz StarCrafta II po raz pierwszy, możesz zainstalować pełną wersję z dysku gry Heart of the Swarm, który zawiera także Wings of Liberty. Do uruchomienia Heart of the Swarm wymagana jest licencja Wings of Liberty. Ważne: zanim możliwe będzie uruchomienie Heart of the Swarm, wymagane będzie dodanie klucza gry do konta Battle.net."

https://eu.battle.net/support/pl/blog/7635090/

I tyle w temacie. Pełna wersja, do której na start trzeba dociągać 6 GB patcha, bo Bli$$ nie zaktualizował instalatora przed wysłaniem gry do tłoczni. Tia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2013 o 09:25, KrzysztofT napisał:

I tyle w temacie. Pełna wersja, do której na start trzeba dociągać 6 GB patcha, bo Bli$$
nie zaktualizował instalatora przed wysłaniem gry do tłoczni. Tia......

I rozumiem, że wydali by to na 3 Blu-Rayach? Albo lepiej, na 50 warstwowej płycie DVD. Problemem płyt jest to, że mają dość spore ograniczenia pojemnościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 09:25, KrzysztofT napisał:

I tyle w temacie. Pełna wersja, do której na start trzeba dociągać 6 GB patcha,


mam sam klucz bez plyty. sciagalem 2gb. nic mnie nie obchodzi plyta ktora za kwartal bedzie sie nadawala do smieci bo bedzie nieaktualna.

Dnia 14.03.2013 o 09:25, KrzysztofT napisał:

bo Bli$$
nie zaktualizował instalatora przed wysłaniem gry do tłoczni. Tia......


gry sie tloczy dzien przed wyslaniem do sklepow, co ? pomysl chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować