Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

A od jutra w Call of Duty: Black Ops II... mikrotransakcje

30 postów w tym temacie

No chyba zaraz pójdę się do kąta rozpłakać, że xboxowcy będą mogli pierwsi kupować jakieś pierdoły do gry, a ja będę musiał czekać z kupnem nowej broni za 6.99$!(ironia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zaczęło się... Niedługo faktycznie w znanych grach będziemy musieli kolejno wykupywać etapy do kampanii single player...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No chyba zaraz pójdę się do kąta rozpłakać, że xboxowcy będą mogli pierwsi kupować jakieś
> pierdoły do gry, a ja będę musiał czekać z kupnem nowej broni za 6.99$!(ironia)

pff nie chciałoby sie im robić broni, za dużo roboty. Za tyle to pewnie będzie można skina do postaci kupić ;d
Ja czekam na pancerz w kevlaru, pewnie sporo kasy sie wywali, ale fragi będą miodne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 17:24, ZnaQ napisał:

Ja czekam na pancerz w kevlaru, pewnie sporo kasy sie wywali, ale fragi będą miodne :D

Ta gra się zmienia w styl: „Płać aby wygrywać częściej/łatwiej”?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jaki sens ma kupowanie takich rzeczy do multi do gry, której kolejna część wychodzi co roku? Wyjdzie kolejna i wszystko zacznie się od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na innej stronie czytałem też, że twierdzą iż te mikrotransakcjie "nie zmienią balansu gry, wyłącznie sieciowe doznania". Ciekawe jak celowniki, slot na broń i inne nie mają zmienić balansu...

W ogole to takie akcje są dozwolone? W końcu człowiek płaci za produkt który dostaje w pełni nie licząc DLC, a nagle dają mu do kupowania rzeczy, które powinny być w 100% oddane konsumentowi. To już jest kompletna kpina i posiadanie w dupie graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 18:42, beziko napisał:

W ogole to takie akcje są dozwolone?

Bo w prawie nie ma nic na ten temat a w licencji, którą akceptujesz podczas instalacji napisane jest wyraźnie, że twórcy mogą zmienić w grze wszystko.

PS. Zanim ktoś napisze, że trzeba najpierw grę kupić, żeby się o tym dowiedzieć - spójrzcie na tył pudełka i przeczytajcie, co jest tam napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A autor wiadomosci powinien pisac do faktu za ten tytul. A wracajac do gry to przeciez nikt nie musi tego kupowac. A mi to brakuje Elite na PC, ktore mialo sie ukazac wraz z Black Ops 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię mikrotransakcji, nigdy nie wydaję kasy na takie pierdoły, IMO nie ma to sensu.

Uczciwie jednak, ponad moje antypatie musze napisać - te tutaj są całkowicie bezinwazyjne, nie dają zadnej przewagi w multi, na polu walki. Do tego kosztują jakieś grosze, nawet nie ma sensu tego przeliczać na złotówki, to są dosłownie groszaki. EA powinno się uczyć, bo niestety ale w BF3 ten element wygląda dużo gorzej :/ A w innych tytułach od nich, to wręcz tragedia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę dodać, że dodawanie takich bubli w formie mikrotransakcji to nic innego jak dojenie kasy. Nawet jeśli to są grosze. Nie miałbym nic do tego jeśli za gry by się wcześniej nie kupowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak napisałem kiedyś, ze nastanie dzień w którym gry FPS będą totalnie realne i będziecie płacić realną walutą jak za realną amunicję to się fanbojstwo oburzało i rzucało bezpodstawnymi obelgami.
Spełniony powiem tylko - a nie mówiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mnie najbardziej zaskakuje to fakt, że Activision kopiuje rozwiązanie konkurencji. EA było pierwsze z Battlefieldem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 19:20, Barteek88 napisał:

A autor wiadomosci powinien pisac do faktu za ten tytul. A wracajac do gry to przeciez
nikt nie musi tego kupowac. A mi to brakuje Elite na PC, ktore mialo sie ukazac wraz
z Black Ops 2.

Wielu z was pisze ten tekst już na ślepo pod każdym newsem, ale w tym przypadku raczej się ośmieszyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na innej stronie czytałem też, że twierdzą iż te mikrotransakcjie "nie zmienią balansu
> gry, wyłącznie sieciowe doznania". Ciekawe jak celowniki, slot na broń i inne nie mają
> zmienić balansu...
>
> W ogole to takie akcje są dozwolone? W końcu człowiek płaci za produkt który dostaje
> w pełni nie licząc DLC, a nagle dają mu do kupowania rzeczy, które powinny być w 100%
> oddane konsumentowi. To już jest kompletna kpina i posiadanie w dupie graczy.

Grałeś kiedyś w BO 2? A może źle przeczytałeś? Wyjaśnię. "Slot na broń" (jak sam to nazwałeś, w tekście stoi jak byk "sloty na postacie") to nic innego jak sloty na gotowe zestawy wyposażenia. Przykładowo, w jednym slocie dajemy sobie m416 z kolimatorem b23r i granat błyskowy, a w drugim slocie m16a3 z laserem i 2 granaty, przed meczem możemy wybierać z który zestawem gramy. Domyślnie jest ich 5, po rozszerzeniu (jak nie trudno się domyślić) 15. Druga sprawa, nie dostajemy nowych CELOWNIKÓW, tylko WZORY CELOWNIKÓW (stoi w tekście jak byk). Czyli zamiast zwykłej kropeczki w kolimatorze możemy dać sobie trójkącik, kwadracik, koniczynkę albo wąsy. Ogólnie to który z tych wszystkich dodatków wpływa choćby minimalnie na rywalizację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze, że CoD znudził mi się po sieci, a jedyna część, do której mam ochotę wracać w multi, to ukochana czwóreczka. Ale i tam nie potrafię dłużej zagrzać miejsca, już nie te czasy (oraz mniejsza jego ilość). Ale tak, narzekajcie na mikro transakcje drodzy gracze, aby zaraz potem kupcie za dwa dolce nalepkę na M4 w kształcie stokrotki. Wasz portfel ma naprawdę dużo do powiedzenia w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować