Zaloguj się, aby obserwować  
Guanabananaxx

Badanie dotyczące gier MMORPG

6 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2013 o 20:40, Guanabananaxx napisał:

Drodzy Gracze, mam do Was prośbę o wypełnienie ankiety dotyczącej gier MMORPG, która
jest częścią mojej pracy mgr. Będę wdzięczna za udostępnianie tego linka dalej. Dziękuję
za pomoc :)

http://www.ankietka.pl/ankieta/108257/gry-mmorpg.html


Calkiem ciekawy temat, moze pozniej sie "udziele":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że pod przykrywką ankiety o grach MMORPG znajduje się ankieta dotycząca korzystania z Internetu, samoświadomości uzależnienia i zagrożeń z nim związanych oraz wpływu Internetu na realne życie i relacje z partnerem/przyjaciółmi/rodziną. Podziękowałem po około 50 pytaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej, mam takie samo wrażenie po tej ankiecie. Kolejna wersja w stylu "Jak zdobyć dowód że gry i internet szkodzą" , irytujące jest to że media przyczepiły się rozrywki elektronicznej tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodzice chcą odpocząć od obowiązku wychowania dzieci -> kupują im komputer i gry -> narzekają, że gry uzależniają i przyczyniają się do wzrostu agresji czy niestabilności emocjonalnej.
Nie spotkałem jeszcze dziecka które samo by się rwało do komputera. W większości jest to "Mamo/tato pobaw się ze mną" -> "Nie mam czasu. Chcesz pograć albo obejrzeć bajkę?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna ankieta! Nie wiadomo ile pytań, na jakim etapie jesteśmy. Na końcu brakuje tylko "Dziękujemy za poświęcenie czasu, ale aby wysłać swoje odpowiedzi wyślij SMS na numer XXXXX (3zł+vat). Masakra. Zostawiłem to już po trzeciej stronie... Pytania mało profesjonalne.

@Jaki_Gahn -> skrajnie się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować