Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Multiplayer w Wiedźminie 3? "Myślimy nad czymś" - mówi Adam Badowski

49 postów w tym temacie

Hohoho jak pojechać to na całego ^^ Pytanie czy to multi będzie jakieś uzasadnienie mieć, czy tylko typowy deathmatch gdzie będziemy biegali chłopem z widłami i zabijali inne postaci xD

Teraz czekam na hejt w komentach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hohoho jak pojechać to na całego ^^ Pytanie czy to multi będzie jakieś uzasadnienie mieć,
> czy tylko typowy deathmatch gdzie będziemy biegali chłopem z widłami i zabijali inne
> postaci xD
>
> Teraz czekam na hejt w komentach...

Dajmy na to...i starły się armie A i B a my zmierzymy się w multiplayerowych bitwach jako zwykli żołnierze, magowie, albo masa wiedźminów. Nie...wolałbym areny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> czy tylko typowy deathmatch gdzie będziemy biegali chłopem z widłami i zabijali inne
> postaci xD

Hehe czemu nie xD

Multi to rzeczywiście teraz podstawa, może przynajmniej gra się lepiej sprzeda, bo ogólnie Wiedźminy jakoś bez rewelacji miały wyniki w porównaniu nawet do chociażby Two Worlds 2 jeśli chodzi o ilość sprzedanych egzemplarzy... Żeby tylko ten tryb był świeży i oferował dużo nowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że panowie z CD Projekt Red mają mądrzejsze głowy niż my i na pewno wymyślą coś ciekawego i zaskakującego. Może obejdzie się bez biegania chłopem z widłami albo starć dziesiątek Wiedźminów naraz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już w jedynce bodajże była możliwość grania wiedźminem, czarodziejką i chyba strzygą. świat Wiedźmina jest na tyle bogaty w historię i różne archetypy postaci, że multi, jeśli inteligentnie zaplanowane, mogłoby się sprawdzić i być ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zatem w odniesieniu do wcześniejszych informacji o Wiedźminie 3 wypada powiedzieć: ''miłe złego początki''. Wielka szkoda, bo oznaczać to będzie zapewne skupienie się właśnie na tym trybie rozgrywki. Spodziewajmy się w najbliższym czasie informacji, że multi będzie, a potem stopniowo medialnego przesilenia w kierunku tego, że przecież tak miało być od początku, tak gracze wolą, tak będzie lepiej dla gry. Bioware style...

Z chęcią to odszczekam, ale wiele razy już tak to wyglądało. Rodzi się też pytanie która z wielkich marek postawiła taki właśnie warunek za możliwość wydania gry poza Polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Biorąc pod uwagę, że dziś nawet najbardziej rozbudowana gra bez multiplayera traktowana jest jak produkt niekompletny, decyzja nie powinna dziwić."

A grą roku 2012 był Skyrim bez multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Wiedźmin to tylko single. Gram w tą grę dla fabuły. W multi pewnie nie zagram i mam nadzieję, że jeśli będzie to będzie dobry. Żeby nie było takiej sytuacji, że cała gra będzie świetna tylko multi będzie skopany i z tego powodu trzeba będzie się za Wiedźmina wstydzić. "Bo tak trzeba, bo tak modnie, bo tak się teraz robi" nie jest argumentem za multi w tego typu grze. Mam nadzieję, że CDP ma naprawdę dobry pomysł na rozgrywkę wieloosobową, a nie ulega tylko trendom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Biorąc pod uwagę, że dziś nawet najbardziej rozbudowana gra bez multiplayera traktowana
> jest jak produkt niekompletny, decyzja nie powinna dziwić."
>
> A grą roku 2012 był Skyrim bez multi...

A to dziwne, bo Skyrim ukazał się w 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 23:25, trocz napisał:

A to dziwne, bo Skyrim ukazał się w 2011.

seriosuly? ależ ja z obiegu wypadłem i jakże to czas szybko leci. pamiętam kupowanie ze znajomymi parę dni po premierze i wielkie lan party, aż ciężko uwierzyć, że to było w 2011...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 23:10, Kalach1992 napisał:

"Biorąc pod uwagę, że dziś nawet najbardziej rozbudowana gra bez multiplayera traktowana
jest jak produkt niekompletny, decyzja nie powinna dziwić."

A grą roku 2012 był Skyrim bez multi...


Skyrim byl slaby, ale to na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 23:56, Killyox napisał:

> "Biorąc pod uwagę, że dziś nawet najbardziej rozbudowana gra bez multiplayera traktowana

> jest jak produkt niekompletny, decyzja nie powinna dziwić."
>
> A grą roku 2012 był Skyrim bez multi...

Skyrim byl slaby, ale to na marginesie.


No i co tego że słaby? Ale swoje zadanie spełnił i zarobił na siebie..
Teraz istnieje takie przeświadczenie że jak gra nie ma multi to jest gówno warta, a tutaj masz dowód ze wcale tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech robią multi. Dopóki mamy świetną historię single player to multi jest mi całkowicie obojętne. Gorzej jak komuś odbije i zacznie iść w stronę opcji "społecznościowych" w trybie online...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Developerzy, dajcie sobie spokój z wciskaniem na siłę multi w grach, które średnio lub nawet wcale do tego się nie nadają. W dniu premiery połowa luda włączy to nieszczęsne multi, trochę się pobawi, a na drugi dzień i tak wrócą do CoD''a, BF''a, LoL''a bądź WoW''a. Szkoda tylko waszych(naszych) pieniędzy oraz waszego czasu. Lepiej dopracować porządnie singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

REDzi zawsze jawili mi się jako studio, które za nic sobie ma modę na cokolwiek. Dodawać do gry multi, dlatego że jest to popularne? Jakoś mi to do nich nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos czuje ze ta seria zdycha. Co news to gorzej, najpierw info o klonowaniu Skyrima (czyli zegnaj fabulo a witaj ogromny nudny swiecie), teraz jakies dowalone na sile i nikomu niepotrzebne multi, co dalej? QTE-fest, tony dlc, ciagle polaczenie z netem do gry w singlu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować