Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Multiplayer w Wiedźminie 3? "Myślimy nad czymś" - mówi Adam Badowski

49 postów w tym temacie

Zaczyna się... Najpierw był klimatyczny, cholernie wciągający Wiedźmin 1. Potem już dryfująct w kierunku konsol, uproszczony i "ukorytarzowiony" Wiedźmin 2. Teraz szykuje się w pełni umasowiony Wiedźmin 3. Przykre...

(I dla tych, którzy zaraz mi pojadą, że przecież to głupie tak gadać, że nic nie wiemy o grze itp itd: podobne słowa słyszałem przy Wiedźminie 2, tylko po to, by potem okazało się, że moje "wróżby" spełniły się co do joty. Więc sobie darujcie takie pierdolety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 05:24, Tenebrael napisał:

Zaczyna się... Najpierw był klimatyczny, cholernie wciągający Wiedźmin 1. Potem już dryfująct
w kierunku konsol, uproszczony i "ukorytarzowiony" Wiedźmin 2. Teraz szykuje się w pełni
umasowiony Wiedźmin 3. Przykre...


ja jeszcze wierze, ze dadza sobie spokoj z konsolowym tunelowym slasherkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, to teraz robisz za Wrozbite Macieja? ;) Patrz i podziwiaj w co pojdzie dodatkowa moc nowych konsol, ktorej Wam tak bardzo brakowalo ;) Mawiano o progresie we wszystkich aspektach jakie naiwna wyobraznia jest w stanie wytworzyc, malo kogo obchodzilo, ze producent i tak zrobi swoje;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fani - "Nieeeee, CDPR jest inne niż reszta firm, oni robią unikalne doświadczenia!"

CDPR - "LOL OTWARTY ŚWIAT JAK W SKAJRIMIE I MULTI!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że dziś nawet najbardziej rozbudowana gra bez multiplayera traktowana jest jak produkt niekompletny, decyzja nie powinna dziwić.

^^ Gier cRPG/jRPG (no chyba, że się znaną i lubianą markę przerabia na MMO, to jednak jest ciut inna inszość ;-)) ten trend nie dotyczy, więc ta decyzja jednak trochę dziwi.

Ja tam szat nie rozdzieram. Wprawdzie multi mi do tego tytułu jakoś tak średnio pasuje, ale jeśli to będzie jakoś fajnie zrobiona, mniej ważna opcja to nie mam nic przeciwko. Taka wartość dodana, której najwyżej w ogóle nie włącze (jak w MP3). Z hejtem poczekam dopóki się nie pojawi więcej informacji, z wróżbitów mam trochę bekę ;-). Redzi owszem porównują swoją grę np. do Skyrim, ale zaraz w drugim zdaniu podkreślają - "nacisk będzie położony na fabułę". Teksty, że teraz będą się "chwalić" multi i robić z tego najważniejszy element gry brzmią dość niedorzecznie. Cóż, niektórzy mają gorące głowy - pozdro Graffis i Tenebrael ;-) Do dziś pamiętam ten umasowiony Baldur's Gate 2 i multiplayer, który zniszczył tą grę... Oh, wait - nie zniszczył ;-)

ps. Jeśli mnie coś martwi to... nie wiem czy wszystkiemu co obiecują są w stanie podołać... Ambitne założenia ambitnymi założeniami, świetne pomysły świetnymi pomysłami, ale budżet z gumy nie jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > "Biorąc pod uwagę, że dziś nawet najbardziej rozbudowana gra bez multiplayera
> traktowana
> >
> > > jest jak produkt niekompletny, decyzja nie powinna dziwić."
> > >
> > > A grą roku 2012 był Skyrim bez multi...
> >
> > Skyrim byl slaby, ale to na marginesie.
>
> No i co tego że słaby? Ale swoje zadanie spełnił i zarobił na siebie..
> Teraz istnieje takie przeświadczenie że jak gra nie ma multi to jest gówno warta, a tutaj
> masz dowód ze wcale tak nie jest.
>

Ja nie uwazam, ze gra musi miec multi. Wole swietnego SP niz slabe SP i MP.

Zalezy jakie zadanie skyrima. Dragon Age 2 tez zarobil, a byl niespotykanym gniotem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 05:28, EmperorKaligula napisał:

> Zaczyna się... Najpierw był klimatyczny, cholernie wciągający Wiedźmin 1. Potem
już dryfująct
> w kierunku konsol, uproszczony i "ukorytarzowiony" Wiedźmin 2. Teraz szykuje się
w pełni
> umasowiony Wiedźmin 3. Przykre...

ja jeszcze wierze, ze dadza sobie spokoj z konsolowym tunelowym slasherkiem :(


W2 byl duzo lepszy od W1. Technicznie i fabularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 00:29, Harunia napisał:

Cos czuje ze ta seria zdycha. Co news to gorzej, najpierw info o klonowaniu Skyrima (czyli
zegnaj fabulo a witaj ogromny nudny swiecie), teraz jakies dowalone na sile i nikomu
niepotrzebne multi, co dalej? QTE-fest, tony dlc, ciagle polaczenie z netem do gry w
singlu?


Mówili już, że QTE nie będzie.
Co do kopiowania Skyrima - akurat REDom jestem w stanie uwierzyć, że fabuła, postacie oraz dialogi będą na poziomie, niezależnie czy świat jest otwarty czy nie.
Anyway, porównywanie siebie do Skyrima =/= klonowanie go. Daj sobie w końcu na wstrzymanie, bo co Twój post, to coraz większy uśmiech politowania na mej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mówili już, że QTE nie będzie.
> Co do kopiowania Skyrima - akurat REDom jestem w stanie uwierzyć, że fabuła, postacie
> oraz dialogi będą na poziomie, niezależnie czy świat jest otwarty czy nie.
> Anyway, porównywanie siebie do Skyrima =/= klonowanie go. Daj sobie w końcu na wstrzymanie,
> bo co Twój post, to coraz większy uśmiech politowania na mej twarzy.

A w Bioware mowili ze robia najlepsze rpgi na swiecie...
"Redzi dbaja o klienta, redzi nas nie zawioda" rotfl, redzi robia gre zeby ja sprzedac i na niej zarobic. Trudno zeby sie przyznali, ze fabula bedzie slaba (przez otwarty swiat), bo to bylby strzal w stope. Wiara w marketingowy belkot to dopiero naiwnosc. Zobaczysz jak gra wyjdzie i jak bedzie kalka Skyrima, wtedy sie nagle fani obudza i otworza usta ze zdziwienia, a na mojej twarzy bedzie usmiech politowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grywam w takowe, jednak tutaj gra o tematyce wiedźmina, gdzie można by niszczyć obozy scoiatel czy też atakować takowymi miasto mogło by być ciekawe. Mało tego w strategii nie mam możliwości wcielenia się w chłopa biegle posługującego się widłami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> już w jedynce bodajże była możliwość grania wiedźminem, czarodziejką i chyba strzygą.
> świat Wiedźmina jest na tyle bogaty w historię i różne archetypy postaci, że multi, jeśli
> inteligentnie zaplanowane, mogłoby się sprawdzić i być ciekawe.
Pomyliło Ci się było to możliwe w The Witcher Versus takiej sobie grze przeglądarkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 08:48, Killyox napisał:

W2 byl duzo lepszy od W1. Technicznie i fabularnie.


technicznie lepszy znaczy dla mnie lepiej zoptymalizowany/stabilniejszy. jednynka byla bardzo dobra od poczatku, dwojka potrzebowala masy patchy aby bylo OK.

czy byla lepsza fabularnie ? ciezko powiedziec. ciezko mi w miare sprawiedliwie ocenic gre ktorej gameplay kompletnie mi sie nie podobal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować