Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Multiplayer w Wiedźminie 3? "Myślimy nad czymś" - mówi Adam Badowski

49 postów w tym temacie

Gra z multi sprzedaje sie lepiej niż bez multi. Są słabe gry z trybem multi i są dobre gry z trybem multi. Nie są to chyba wielce odkrywcze stwierdzenia, więc nie wiem, o co ten dym. Chyba, że chodzi po prostu o odwieczną bezsensowną dyskusję który Wiedźmin był bardziej tró i dlaczego Skyrim jest złą grą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurr durr, multiplayer w cRPGu! Skandal! Ukonsolowienie! Umasowienie!

Ktoś chyba zapomniał, co sie znajdowało w Neverwinter Nights (obu częściach) czy BG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym nie, za to lepszego singla ale jeśli już to miło byłoby zobaczyć ogromne możliwości customizacji bohatera w multiplayerze i wybieranie strony walki (np. Siły Północy vs Nilfgaard albo Redania vs. Temeria). Kiedyś opisywałem swój wymarzony multiplayer w wiedźminie 3 zresztą, teraz skrócę opis: Z klas to: Czarodziej/Czarodziejka, Żołnierz, Strzelec, Zabójca. Ogromne możliwości zmiany wyglądu bohatera, np: Kolor oczu, włosy, skóra itp. Spora ilość oręża i magicznych sztuczek, Tryby typu: Team Deatchmatch, oblężenie (zdobycie zamku), Ochrona króla lub innej ważnej osobistości (1 team broni "VIPA" drugi próbuje go zabić), albo gra w kości: multiplayer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 11:03, Harunia napisał:

A w Bioware mowili ze robia najlepsze rpgi na swiecie...
"Redzi dbaja o klienta, redzi nas nie zawioda" rotfl, redzi robia gre zeby ja sprzedac
i na niej zarobic. Trudno zeby sie przyznali, ze fabula bedzie slaba (przez otwarty swiat),
bo to bylby strzal w stope. Wiara w marketingowy belkot to dopiero naiwnosc. Zobaczysz
jak gra wyjdzie i jak bedzie kalka Skyrima, wtedy sie nagle fani obudza i otworza usta
ze zdziwienia, a na mojej twarzy bedzie usmiech politowania.


Człowieku, grałem w gry Redańczyków i wiem, że nie są Bethesdą. O ile do BioWare mogłem mieć zastrzeżenia już po Mass Effect 2 czy Dragon Age (1), tak do Redów trudno mi się przyczepić od strony fabularnej. Nie wierzę w marketingowy bełkot, jakbyś poczytał moje posty, to byś wiedział, że akurat potrafię podejśc z dystansem. Więc wyluzuj trochę z wbijaniem mi naiwności w marketingowy bełkot - naiwnością jest rugać większość gier na forum bez nawet - z tego co widzę - znajomości zapowiedzi studia. (QTE)
Wiem, że jak zobaczę grę, to nie będzie kalką Skyrima z prostego powodu - REDzi to nie Bethesda i kładą nacisk gdzie indziej. Zobaczymy co spartolą, a co będzie dobre, ale akurat o fabułę i postacie się nie martwię.

Akurat Multi w Wiedźminie jestem mocno przeciwny. Wolałbym, by siły zostały przeznaczone na płaszczycny zajmujące się elementami cRPG. Nie wierzę, że REDzi mają tyle kasy, by się tak rozerwać i zapewnić przy tym wysoką jakość.
Tym bardziej, że w Wiedźminie ciężko o drużynę i raczej taki Neverwinter albo Baldur's Gate z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mile widzianym aspektem "multi" byłby tryb Co-operacji . Pewnie nie da się zrealizować tego fabularnie , aczkolwiek coś w stylu postaci "aktywnej" i "pasywnej" , czyli Geralt - gracz1 , plus jakiś inny wiedźmin jako towarzysz podróży - gracz2 . Coś w stylu , trybu z Fable''a 2. Ot tak żeby pograć sobie ze znajomym. Jednak multi jako takie czyli death-mecze , areny i inne bzdety są jak najbardziej niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > W2 byl duzo lepszy od W1. Technicznie i fabularnie.
>
> technicznie lepszy znaczy dla mnie lepiej zoptymalizowany/stabilniejszy. jednynka byla
> bardzo dobra od poczatku, dwojka potrzebowala masy patchy aby bylo OK.
>
> czy byla lepsza fabularnie ? ciezko powiedziec. ciezko mi w miare sprawiedliwie ocenic
> gre ktorej gameplay kompletnie mi sie nie podobal.

To chyba w W1 grales od Enhanced Edition.

W1 bylo koszmarne poki EE nie wyszedl. 5-10 minut wgrywania ? Mnie to po paru zmianach mapy skutecznie zniechecilo do ukonczenia gry do czasu wyjscia EE.

Dwojka od razu mi smigala i w tydzien ukonczylem 2 razy bez problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 11:03, Harunia napisał:

Trudno zeby sie przyznali, ze fabula bedzie slaba (przez otwarty swiat),

Co to za teoria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak MP był oparty dokładnie na świecie z SP, z tym, żę załużmy nie byłoby samych wiedźminów ( bo to faktycznie do kitu pomysł), ale na ten przykład edycja kolekcnonerska miała by możliwość grania wiedźmini. Reszta, wcieliła by się w postaci innych profesji? Wojska? Chłopi? Może nawet Król? Masa ludzi cieszy się z możliwości rozbudowywania czegoś. Czemu ktoś nie miałby się cieszyć z budowy domu pod Bindugą? Wypraw "na grzyby"? I borykania się z problemem potworów na co dzień? A puki nie spotka wiedżmina, wyprawy z resztą chłopów z widłami na polowanie na strzygę? Dodatek do Skyrima z budową domów z tego co wiem przyjął się bardzo dobrze. Nie mówię tu od razu o czymś a''la Sims''y, ale o zabawie w świecie prozy Sapkowskiego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega mówi, multi będzie dopełnieniem gry. Dla tego typu gier jak dla mnie nie potrzebne jest multi. Fabuła świetnie wyreżyserowana, świetne dialogi. Czego więcej chcieć. Jeśli CDP ma plany oraz pomysły na MP to świetnie nie mam nic przeciwko, tylko żeby nie było robione ponieważ to modne. Jestem fanem tejże serii, mam nadzieje że nas nie zawiodą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować