Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapomnijcie o śniegach i mrozie. Mod zamienia świat Skyrim w tropikalny raj

13 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2013 o 14:46, Harunia napisał:

Jestem na nie, zupelnie niszczy klimat.


Ty zawsze jesteś na nie :D
Jak dla mnie niesamowity mod i wielkie brawa dla autora, bo widać tu ogrom pracy :) sam pewnie nie sprawdzę jak to wygląda w praktyce, bo mi się śnieg i lód podobają, ale fajnie jest coś takiego pooglądać od czasu do czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mod wygląda świetnie. Tak sobie mniej więcej wyobrażałem ojczyznę Khajiitów - Elsweyr. Chyba się skuszę i ponownie zainstaluję Skyrim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że ktoś włożył w to dużo pracy i aż miło się patrzy. Wolałbym, żeby to była osobna kraina, no ale to pewnie wymagałoby kilkukrotnie większego wysiłku ze strony moderów. Przy obecnej ilości modów, jakie odpalam taki revamp raczej nie wchodzi w rachubę - gra by mi wybuchła. Niemniej jednak zawsze dobrze wiedzieć, że gracze coś robią.
A próbował ktoś tego moda?
http://skyrim.nexusmods.com/mods/9782

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jestem na nie, zupelnie niszczy klimat.
>
> Ty zawsze jesteś na nie :D
> Jak dla mnie niesamowity mod i wielkie brawa dla autora, bo widać tu ogrom pracy :) sam
> pewnie nie sprawdzę jak to wygląda w praktyce, bo mi się śnieg i lód podobają, ale fajnie
> jest coś takiego pooglądać od czasu do czasu :)

No ale sam jestes na "nie" ;)
Nie napisalem ze to zly mod, autor sie na pewno napracowal, wyglada to fajnie, ale niszczy zimowy klimat Skyrima, dlatego ja instalowac tego nie bede. Fajne jako ciekawostka do obejrzenia na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa modyfikacja. Nareszcie można się poczuć jak w Elsweyr albo Hammerfell, bo to przecież też pustynna prowincja. Nie wiem co prawda, jak jest z tropikalną roślinnością :). Swoją drogą - ciekaw jestem, czy twórca modu pokusił się o dodanie większej ilości khajiitów albo redgardów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować