Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pół miliona nowych graczy dołączyło do TERA po zmianie modelu na free-to-play

18 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Tuż po premierze MMO TERA użytkownicy musieli opłacać abonament, by móc zwiedzać świat Arborei. Dziewięć miesięcy później ograniczenie to zostało zniesione i od tego czasu zarejestrowało się ponad pół miliona nowych graczy.

Przeczytaj cały tekst "Pół miliona nowych graczy dołączyło do TERA po zmianie modelu na free-to-play" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pfff ja tam nei narzekam ^^ grajac warriorem ide na solo na wiekszosc mobow... jak zapamieta sie ruchy przeciwnika to jest dosc prosto... gorzej jak walcze w grupie... trace wtedy skupienie i nie moge odczytywac tak dobrze nastepnych atakow jak walczac solo (mob sie obruci plecami na moment i juz nie widac co planuje... nie mowiac juz o efektach magi na mobie... duzo zaslania)

ale gra sie fajnie...tylko czy jest jakas polska gildia na serwie ktorym gram (celestial hills... roleplay-pve)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 20:00, DonPecz napisał:

" levelovanie solo jest okrutnie nudne " w końcu to gra nastawiona na multi


Nie poprostu questy sa denne w innych mmo levelowanie było przyjemnie nawet jak sie gralo samemu tu nie dałem rady bez kumpla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo było z Aionem.. Początek fajny i przyjemny. Nawet ciekawy ? A potem.. nuda.. questy i cała ta kampania... Niektórych zadań, nie można było zrobić samemu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 20:47, vegost napisał:

Tak samo było z Aionem.. Początek fajny i przyjemny. Nawet ciekawy ? A potem.. nuda..
questy i cała ta kampania... Niektórych zadań, nie można było zrobić samemu :/


no to w terze na wyższych levelach grupówki to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 21:08, hammerfall87 napisał:

no to w terze na wyższych levelach grupówki to norma

Na wyższych to co innego :) tam nawet najprostrzy był w grupie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już jest news o tej grze TERA to fajnie by było aby autor zarzucił na końcu link do strony tejże gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabizna i tyle: 9 miesięcy opłat i już free2play samo w sobie świadczy o jakości - a właściwie jej braku - tej pozycji. Grałem w demo, dobiłem do 10 poziomu i miałem serdecznie dość: jedyne co jest niejakim novum w tej pozycji to system walki, który i tak nie jest aż tak bardzo dynamiczny jak miał być - reszta to sztampa, nuda i rutyna, a na dodatek płytowe zbroje na postaciach kobiecych zasłaniają jedynie

Spoiler

sutki i łechtaczkę

- może młodzików to rusza: ja patrzę na to ze sporym niesmakiem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 10:31, Pajonk78 napisał:


ToR nawet tych 9 miesięcy nie wytrzymał więc...
Dzisiaj praktycznie każde MMO na F2P przechodzi bo gry, którym opłaca się utrzymać abonament można policzyć na palcach ręki. Poza tym jeżeli dla ciebie system walki w Tera nie jest dynamiczny, to nie wiem jakiego ty systemu po MMO wymagasz. Uniki, szarże, łańcuchowe skille wymagające dokładnego wycelowania na wrogu, walka jest wiele ciekawsza niż w starszych MMO. Co do questów fakt, jest to sztampa i lekka nuda, ale aktualnie mamy to, albo zamknięte korytarzyki misji jak w DCUniverse... z dwojga złego wolę już chyba questy.
Stroje zawdzięczamy prostemu faktowi, że jest to gra Koreańska a u nich to z grubsza normalka, to samo miałeś w przypadku L2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 11:18, Geeko napisał:

...to samo miałeś w przypadku L2.

I tak samo olałem tamtą pozycję - grind fest nie jest dla mnie, a seksizm w takiej formie (nieuzasadnionej oraz nielogicznej) od razu mnie odpycha. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >
> ToR nawet tych 9 miesięcy nie wytrzymał więc...

Hmmm... Gram w Terę, gram w Tor-a... Nie wytrzymał... Zerknij, kiedy ToR miał premierę, a kiedy stał się free2play... Jak dla mnie to wytrzymał 11 miesięcy, a pod koniec taka sama lipa była już w obu grach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować