Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Juarez: Gunslinger sprowadza serię na właściwe tory

29 postów w tym temacie

Panowie(i ewentualnie Panie) pamiętajmy że pod względem fabuły Gunslinger ma być z przymrużeniem oka. Trochę jak filmy Tarantino. Dostaniemy przerysowaną opowieść starego rewolwerowca który opisuje te wydarzenia ze swojej perspektywy, chyba najbliżej temu będzie do Django. Tak więc nie ma co się kłócić na temat realizmu ilości strzelania, ciężkiego ognia czy fabuły bo to inna bajka niż starsze CoJ. Jednak na tę bajkę bardzo czekam bo lubię takie opowieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czekam, choć nadal marzę o prequelu z przygodami Raya i Thomasa.
Raczej się nie doczekamy. Przed wydarzeniami Więzów Krwi chyba nie robili nic ciekawego (ot, byli szeregowymi żołnierzami, a wcześniej pracowali pewnie na farmie), a po WK też nic się nie działo, aż do 1. części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zapowiedzi tej części CoJa mówili, że ma to być po prostu arcade''owa strzelanka, coś czym był American Nightmare w stosunku to Alana Wake''a.
Tak btw. chodziły pogłoski, że to ma być rozprowadzane tylko drogą cyfrową, ktoś potwierdza/zaprzecza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka bardzo mi się podobała jako całość. Nawet nie narzekałem na te etapy w których sterowaliśmy Billem, były one miłą odmianą od Raya. Moim zdaniem gdybyśmy całą grę kierowali pastorem to zrobiłby się z tego taki trochę Painkiller.
Dwójkę również ograłem kupując ją przy okazji premiery i przy uznaniu całej solidnośc i miodności i tej gry muszę przyznać, że w jedynce bawiłem się znacznie lepiej. Może to dlatego, że sięgając po część pierwszą praktycznie nic o niej nie wiedziałem a na dwójkę czekałem, śledziłem newsy i zapowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była niezła, choć bardzo surowa i momentami zalatująca niskim budżetem. Dwójka była świetna, IMO jeden z najlepszych FPS-ów i gier o Dzikim Zachodzie. W Cartel nie grałem ale widziałem, że zebrał baty. Coś czuję, że Gunslinger może być równie dobry jak CoJ: Bound In Blood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 06:49, NemoTheEight napisał:

Raczej się nie doczekamy. Przed wydarzeniami Więzów Krwi chyba nie robili nic ciekawego (ot, byli szeregowymi > żołnierzami, a wcześniej pracowali pewnie na farmie), a po WK też nic się nie działo, aż do 1. części.


Po to są scenarzyści, aby wymyślić, co ciekawego mogli robić bracia McCall przed wydarzeniami z Więzów Krwi ;-) Myślę, że gdyby połączyć ich wspólny charakter z młodym wiekiem (tak ok. 20-25 lat), to otrzymalibyśmy całkiem dobrą podstawę do fabuły opowiadającej o dwóch awanturnikach na Dzikim Zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer wygląda super - jest bardzo klimatyczny. Narobił mi ochoty na zagranie w nowego CoJ :> Nie mogę się doczekać premiery. Szkoda, że nie będzie wersji pudełkowej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować