Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Juarez: Gunslinger sprowadza serię na właściwe tory

29 postów w tym temacie

Wygląda to dobrze. Ciekawe tylko, jak będzie z fabułą, która była mocnym elementem poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ku... akurat dzisiaj obejrzałem "Zabójstwo Jessiego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda",a dzisiaj Techland wypuścił trailer,gdzie został on pokazany. To się nazywa zbieg okoliczności :D

Szkoda,że będzie tylko na dystrybucję elektroniczną,w pudełku bym kupił taką grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 19:06, X0r3X napisał:

Teeee.. Techland, gdzie wy żeście byli od czasu premiery świetnej jedynki?

Robili świetną dwójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi to na razie wygląda na bezmyślną efektywną wybuchową siekę z doklejoną fabułą (przerywnikami pomiedzy sieką) - tęsknie za skradaniem indianinem w pierwszej części, wspinaniem się na jakieś mistyczne skały unikając ataków orła, szukanie zaginionych skarbów, strzelanie po ciuchu z łuku, albo chowanie się w cieniach podczas burzy, skradanie się do domu ukochanej itp... a nie ciągle kopniak przez 140 drzwi i paf paf paf tratatatata.... <ziew>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Teeee.. Techland, gdzie wy żeście byli od czasu premiery świetnej jedynki?
> Robili świetną dwójkę.
Dwójka to crap tak jak trójka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@@@@tęsknie za skradaniem indianinem w pierwszej części, wspinaniem się na jakieś mistyczne skały unikając ataków orła, szukanie zaginionych skarbów, strzelanie po ciuchu z łuku, albo chowanie się w cieniach podczas burzy, skradanie się do domu ukochanej itp
Świetne były te klimaty ,ale obawiam się, że już nie wrócą, nie w czasach upraszczania gier. Sad but True.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, klimat był fajny - ale "zakazane" słowa padały gdy za którymś razem nie mogłem trafić tym biczem podczas skoku w gałąź. To było szalenie frustrujące. Nie, nie będzie to upraszczaniem jeżeli zrezygnują z upierdliwych przeszkadzajek wymagających refleksu szermierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też z biczem się ,,denerwowałem'''' wiele razy, za drugim przejściem gry było już spoko, no i świetna przygoda ,właśnie przygoda ,bo tak można postrzegać tą gre, jako fajną przygode na dzikim zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 19:38, X0r3X napisał:

Dwójka to crap tak jak trójka.

Dlaczego crap? Dla mnie to jeden z najlepszych FPSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dwójka to crap tak jak trójka.
> Dlaczego crap? Dla mnie to jeden z najlepszych FPSów.

Znawcom szkoda odpowiadać. Dwójka dla mnie również jeden z najlepszych FPS-ów. Praktycznie wszystko tam było perfekcyjne, a wątek fabularny... Ach, w mało której grze jest tak rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 20:18, CristianoRonaldo napisał:

Znawcom szkoda odpowiadać. Dwójka dla mnie również jeden z najlepszych FPS-ów. Praktycznie
wszystko tam było perfekcyjne, a wątek fabularny... Ach, w mało której grze jest tak
rewelacyjny.

Właśnie ten element zrobił na mnie największe wrażenie, zarówno w pierwszej, jak i drugiej części. Niebanalna, ponura fabuła, przez którą przeprowadzaliśmy nieszablonowych głównych bohaterów. Dlatego obawiam się, że Gunslinger sprowadzi całą historię do polowania na bandytów, chociaż wspomnienie o zemście daje nadzieję na głębszą opowieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka byla fajna ale jakby hmm nieociosana, surowa. Dwojka za to byla wysmienita. W Cartel nie gralem bo wszedzie zebral solidne baty. Miejmy nadzieje ze powrot do korzeni da rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie trochę to PEGI 16. Poprzednie CoJ miały 18, z tego co pamiętam. Gra na dzikim zachodzie powinna być dość mocno brutalna z uwagi właśnie na realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem ta część nie miała być grą "na szynach"?. Coś mi świta, że któraś produkcja miała mieć taki typ rozgrywki. Dlatego też będzie tylko dystrybucja cyfrowa... poprawcie mnie jeśli się mylę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@clairvoyant183 - Madoc tego nie pisał, źle popatrzyłeś.

> Właśnie ten element zrobił na mnie największe wrażenie, zarówno w pierwszej, jak i drugiej
> części. Niebanalna, ponura fabuła, przez którą przeprowadzaliśmy nieszablonowych głównych
> bohaterów. Dlatego obawiam się, że Gunslinger sprowadzi całą historię do polowania na
> bandytów, chociaż wspomnienie o zemście daje nadzieję na głębszą opowieść.

Również nie wiem jak będzie z fabułą, ale tą z tych "prawdziwych" CoJ ciężko będzie przebić. Musiała by to być niezła opowieść. Tak jak w tych poprzednich właśnie (cały czas nie mówię o gniocie The Cartel) gdzie było dużo zwrotów akcji, wzruszających scen a i nawet z bohatera można było polubić.

/// A ta grafika jak będzie taka borderlandsowa to może się pewnie obić kosztem realistyki... Może dlatego troszkę bajkowe są postacie i przez to znacznik PEGI 16... Więzy Krwi to przynajmniej była typowa gra dla dorosłych graczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować