Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Praca w gram.pl: szukamy stażysty do działu produktów cyfrowych!

79 postów w tym temacie

gram.pl

Oferta produktów cyfrowych w sklepie gram.pl rozwija się niezwykle dynamicznie - w ciągu ostatnich dwóch miesięcy przybyło nam prawie 170 gier i programów! Aby jednak zachować dotychczasowe tempo, potrzebujemy pomocy.

Przeczytaj cały tekst "Praca w gram.pl: szukamy stażysty do działu produktów cyfrowych!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 20:13, Skomik napisał:

Hm, próbuje sobie wyobrazić szesnastolatka współpracującego i budującego relacje z dostawcami
w zakresie produktów cyfrowych... Ale może tacy istnieją :)

Chyba tylko z mocnymi plecami i znajomościami Tatusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staż... śmiechu warte, 800-900zł miesięcznie i to nie płaci nawet firma dla której się pracuje. Czysty wyzysk, zatrudnić na staż, zajechać przez kilka miesięcy i wymienić. Już któryś raz widzę takie ogłoszenie na gramie i każdemu chętnemu odradzam staż gdziekolwiek bo to jest najwyższa forma wyzysku ludzi choć pracodawcy lubią to nazywać zdobywanie doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można poznać konkretną datę rozpoczęcia stażu?

Jeśli chodzi o wykształcenie, nie ma jasno postawionego wymagania co do niego, więc mogę być w trakcie studiów obojętnego kierunku lub nawet nie mieć wykształcenia średniego?

Jedynie liczą się trzy punkty aby spełnić podstawowe kryteria?
Proszę o więcej konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Staż... śmiechu warte, 800-900zł miesięcznie i to nie płaci nawet firma dla której się
> pracuje. Czysty wyzysk, zatrudnić na staż, zajechać przez kilka miesięcy i wymienić.
> Już któryś raz widzę takie ogłoszenie na gramie i każdemu chętnemu odradzam staż gdziekolwiek
> bo to jest najwyższa forma wyzysku ludzi choć pracodawcy lubią to nazywać zdobywanie
> doświadczenia...

Jeśli odradzasz staże to zaproponuj mi coś gdzie mogę zdobyć jakieś doświadczenie, podnieść kwalifikacje lub nawet jedynie dzięki temu mieć coś więcej do wpisania w CV. Nawet za darmo.
Firmy, które oferują staże robią przysługę nam wpuszczając nas do swojej siedziby oferując naukę, a dodatkowo zapłacą nam za to.
Oczywiście z drugiej strony masz rację, jeśli chce się pracować jako fizol to po co komu staż jeśli do końca życia narzędziem pracy ma być łopata lub kielnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 20:35, BuIkers napisał:

Staż... śmiechu warte, 800-900zł miesięcznie i to nie płaci nawet firma dla której się
pracuje. Czysty wyzysk, zatrudnić na staż, zajechać przez kilka miesięcy i wymienić.
Już któryś raz widzę takie ogłoszenie na gramie i każdemu chętnemu odradzam staż gdziekolwiek
bo to jest najwyższa forma wyzysku ludzi choć pracodawcy lubią to nazywać zdobywanie
doświadczenia...


Ale tu chodzi o doświadczenie... Traktowałbym to jako praktyki, do czegoś większego. Lepiej mieć na CV napisane, że pracowałeś tu i tam i że masz doświadczenie, niż startować na sucho i przynieść pustą kartkę. Z drugiej strony, tu też oczekują znajomości branży gier. Praca dobra, chociaż nie wiem jak i ile płatna. Ja się nie nadaję, bo za daleko mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Staż be, praktyka be, przeszkolenie be. Najlepiej dajcie mi 10 000 zł netto, samochód firmowy i komórkę bo przecież zrobiłem licencjat z socjologi, a na pracę licencjacką opracowałem hasło na wikipedii albo zrobiłem opisówkę wykazując się umiejętnością przepisywania ze stron internetowych i książek w Internecie, a to przecież znaczy, że już jestem KIMŚ.

Cytując klasyka: "Wąski, czy tobie przypadkiem sufit na głowę nie zleciał?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować