Zaloguj się, aby obserwować  
matrix991

Survarium

26 postów w tym temacie

Co sądzicie na temat projektu Survarium? Wiążecie z tą grą jakieś nadzieje? Otwarta beta pod koniec 2013 roku, ale już wkrótce powinny się zacząć alpha testy. Prowadzę serwis o grze, który współpracuje z autorami gry, więc powinniśmy mieć do rozdania trochę zaproszeń. adres www.survariummo.pl , a samych informajci o grze.

- Duży wybór broni.

- Gra nie będzie współpracowała z Physyx.

- Aby zagrać ze znajomymi trzeba stworzyć drużynę przed przystąpieniem do rozgrywki, a następnie wszyscy zostaną przenisieni na jeden wspólny serwer.

- Lobby będzie dostępne przed grą jak i w każdym trybie rozgrywki.

- Brak możliwości zmiany kamery (tylko pierwszoosobowa).

- Rozbudowa broni i pancerza.

- Tworzenie klanów.

- W trybie PvP po śmierci gracza nastąpi respawn, natomiast w innych trybach postać ginie raz na zawsze.

- Nowoczesny silnik graficzny.

- Dowolna edycja głównego bohatera (fryzura, ubranie itp.).

- Brak płatnej zawartości.

- Dostęp do wersji alpha poprzez zaproszenia.

- Ograniczona ilość ekwipunku, bandaże, brak nadprzyrodzonych mocy głównego bohatera. Twórcy jednak nie mają zamiaru iść w mega realizm tylko zbalansować poziom rozgrywki dla osób bardziej doświadczonych i mniej.

- Tryb fabularny, którego ukończenie powinno zająć około 2 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logiczne pytanie- dlaczego nie będzie istniał płatny tryb single player? Przeciez projekty siecowe mają mniejszą szansę zwrócenia się, chyba, że będą bardzo udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam o wersji beta nie mogę nic napisać ponad to co już widzieliście na filmach np filmiku dot. Dni Otwartych Drzwi z 25 kwietnia br, ale jak kogoś temat dalej interesuje a nie grał jeszcze to może zerknąć na najnowszy patch log
https://forum.survarium.com/en/viewtopic.php?f=15&t=4199
Sporo ciekawych rzeczy można wysłuskać, m.in. kilka "moich pomysłów" starego Counter-Strike''owca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2014 o 21:30, zerohunter napisał:

Widzę że pve dalej nie ma, a jakieś nowe mapy może?

Tylko te co zapowiedzieli na filmie z Open Doors. W dodatku jedna niedokończona (ta z wagonami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie licząc tej pierwszej co była, to są chyba teraz 4 mapy, w każdym bądź razie grałem na 3 różnych, a nabijanie pkt dla frakcji jak działa, widzę jakieś zegarki pod zadaniami itd, muszę zadania wykonać wszystkie w 1 turze?

A jak zmienię frakcję to stracę postęp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 20:20, zerohunter napisał:

Nie licząc tej pierwszej co była, to są chyba teraz 4 mapy, w każdym bądź razie grałem
na 3 różnych, a nabijanie pkt dla frakcji jak działa, widzę jakieś zegarki pod zadaniami
itd, muszę zadania wykonać wszystkie w 1 turze?

No, jak w S.T.A.L.K.E.R.-ach masz na wykonanie zadania dzień albo kilka godzin, określone jako "do danej godziny" (nie wiem która strefa czasowa).

Dnia 23.09.2014 o 20:20, zerohunter napisał:

A jak zmienię frakcję to stracę postęp?

Niet. Zresztą nawet trzeba zmieniać frakcje, bo zdobywane nagrody są losowane z całej puli fantów ergo wykorzystują też ammo "frakcyjne", w dodatku dwie pierwsze oferują max sprzęt typu "nie jest AŻ tak źle" ;)

BTW Z takimi pytaniami to raczej na zamknięte forum się idzie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 18:53, zerohunter napisał:

Aj tam, klucze ostatnio się przelewają, btw jak będę peirwszym graczem to dostanę coś
ekstra? Jak na razie, to byłem 2.

Pierwszym...w czym? O ile kojarzę jest kilka kategorii (3?)- pewnie premiowane hajsem i XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - podczas pierwszego logowania cały czas mi wyskakuje,że konto nie zostało potwierdzone e-mailem,a zostało na 100%. Ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować