Zaloguj się, aby obserwować  
leartist

Sniper: Ghost warrior 2 - temat ogólny

10 postów w tym temacie

Sniper: Ghost Warrior 2 to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji polskiego studia City Interactive, która, w odróżnieniu od poprzednich strzelanek FPP tego producenta, była wysokobudżetowym tytułem.
Dzięki grze Sniper: Ghost Warrior 2 ponownie mamy okazję wcielić się w postać snajpera, który przy wykorzystaniu swojej śmiercionośnej broni, atakuje niczego niespodziewających się przeciwników. Rozgrywka skupia się więc na skradaniu i eliminowaniu wrogów z ukrycia. Do dyspozycji mamy nie tylko karabin snajperski, ale także sprzęt termowizyjny i noktowizyjny. Ponadto niekiedy otrzymujemy pomoc spottera.

Warto dodać, że twórcy Sniper: Ghost Warrior 2 tym razem postanowili skorzystać z technologii CryEngine 3, na której bazuje m.in Crysis 2 - pierwsza część bazowała na Chrome Engine 4 od Techlandu. Poszczególne misje przenoszą nas do dżungli, miasta oraz w góry. Gra zawiera efektowny system bullet cam, który pokazuje, jak pocisk przedostaje się przez ciało intruza.

Wymagania sprzętowe:
system operacyjny Windows XP, Vista lub 7 (z ostatnimi dodatkami Service Pack)
procesor Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon X2 taktowany częstotliwością 2,0 GHz
2 GB pamięci RAM
9 GB wolnego miejsca na dysku twardym
karta graficzna NVIDIA GeForce 8800 GT lub ATI Radeon HD 3850 (512 MB, DirectX 9.0c)
karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra lecz mam wrażenie że starczy na maksymalnie 5-6 godzin, a twórcy zapewniali nas o 10h troszkę szkoda bo gra ma potencjał lecz nie wykorzystany, np mogli by dodać zamiast tylko kurzu unoszącego się w kierunku w który poniesie go wiatr, to jeszcze ruchy drzew lepszy bullet cam taki jak w Sniper Elite V2 oraz trochę lepsze tekstury bo to wygląda trochę biednie, lecz sama gra jako taka spełniła moje oczekiwania, chciałem grę o snajprze w której naprawdę liczy się sneaky a nie bum bum joł rozpier... wszystko mimo że jesteś snajperem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Poniżej bardziej szczegółowe info. Od siebie dodam, że dodatek ma bardziej otwartą strukturę, zarówno pod względem realizacji celów misji, jak i badania terenu.
Pozdrawiam
Mariusz_City

------------------------------------------------

Firma CI Games, deweloper i wydawca gry Sniper: Ghost Warrior 2 informuje, że dodatek Siberian Strike jest już dzisiaj dostępny dla polskich graczy. DLC do Sniper: Ghost Warrior 2 można pobrać z Xbox LIVEŸ Arcade za 800MSP, z PlayStationŸ Network za 9,99 € oraz ze Steam za 9,99 €.

Akcja dodatku toczy się w odosobnionych ostępach Syberii i pozwoli na eksplorację otwartych lokacji.
Gracze nie będą naprowadzani na cel, a jedynym sposobem na osiągnięcie sukcesu będzie sprawne
posługiwanie się mapą.

W oddalonym i odciętym syberyjskim mieście Birsovik, Rosyjski rząd prowadzi supertajną bazę
zajmującą się rozwojem technologii zbrojeń. Amerykański wywiad dostał meldunek o rozpoczęciu
prac nad bronią masowej zagłady. Oficer CIA, M. Diaz, zostaje wysłany, aby pod przykryciem,
przenikając szeregi rosyjskiego personelu odkryć prawdę o prowadzonych na pustkowiu badaniach.
Kiedy komunikacja z Diazem zostaje zerwana, Amerykanie natychmiast organizują misję ratunkową.

Gracze ponownie wcielą się w rolę Cole’a „Sandmana” Andersona, doświadczonego snajpera
amerykańskich sił specjalnych, który od teraz zasila szeregi Task 121 – specjalnego oddziału
powołanego do kontroli watażków prowadzących badania nad bronią masowej zagłady w rejonie
Azji-Pacyfiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że matchmakingu w tej grze jest tragiczny.

Jak host wyjdzie, to sesja powinna się przenosić, a nie być rozwiązana. Grałem kilka godzin w multi, ukończyłem tylko 6 rund gry, ponieważ host zazwyczaj rage quitował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje , że wkońcu cos nowego.Fa
buła pierwszej czesci trzeba przyznac - czerstwa.Wydac 80 zł na gre na PS3 to po kupnie mogłem je dac biednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam multiplayer. Bardzo fajny tryb.
Nie wiem jak to jest z użytkownikami PS i ich mikrofonami, ale granie na Xboksie z losowymi użytkownikami i komunikacja głosowa, gdzie każdy mówi kto go zabił, gdzie jest i tworzą własny slang... coś wspaniałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować