Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze pół godziny w grze Lost Planet 3

20 postów w tym temacie

Ilu jeszcze sie popisze? :D Pierwsze LP, ktore powstalo 6 LAT TEMU rozgrywalo sie na zamarznietej planecie pelnej drapieznego robactwa. Poniewaz to takze jest LP jakies koneksje moga zaistniec, DS3 nie ma wielkiego wplywu na cos, co rozpoczelo sie wraz z wejsciem obecnej generacji konsol na rynek;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty moze udajesz ciemnego czy...?? Lost Planet tak wlasnie wyglada, taki byl jeszcze w 2006/2007 roku, w dwojce mielismy troche tropikow ale zima wraca, co to ma wspolnego z DS3??? Tak ciezko zerknac w jakim uniwersum rozgrywa sie akcja Lost Planet? To wlasnie taka skuta lodem planeta, swego czasu najlepszy snieg w grach video- gralem w to kiedy DS nawet nie istnialo jako domena, ludzie troche myslenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Internet, ile cię trzba cenić.... W siec tak łatwo wszystko pdciągnąć pod żart lub sarkazm, prawda? Bo przecież przyznanie się do walnięcia głupoty by było zbyt bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedze w grach od ponad 20 lat, prawie codziennie czytam newsy- sadzisz ze nie wiedzialem wczesniej ze to DS3 kopiuje lodowe klimaty z dwoch pierwszych czesci Lost planet? Sadzisz ze nigdy nie gralem w poprzednie DSy czy LPy? Nigga please. Ile bylo lamentow z tego powodu po pierwszych filmikach prezentujacych coopa na lodzie w DS3 (slusznych zreszta). Ja wiem ze jest wiele nieogranietych ludzi ktorzy mysla ze Cod wymyslil strzelanki, a Skyrim rpgi, ale bez przesady, nie jestem jednym z nich.
Przyznac sie moge do bledu, jesli go popelnilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami jednak lepiej się do błędu przyznać, niż udawać, że to takie pieprzenie żeby było -nie wiem- zabawniej? Zabawniej od czego, od podcięcia sobie żył?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 16:25, Harunia napisał:

Pieprzenie bylo zeby sprawdzic, czy sie dacie sprowokowac. Stwierdzic musze, ze misja
zakonczona sukcesem.


Czyli potwierdziło się, że jesteś jedynie marnym trollem, bo swoimi "kontrowersyjnymi" poglądami próbujesz zabłysnąć w każdym wątku, w którym się wypowiadasz. Szkoda, że na forum brakuje opcji ignorowania użytkowników, bo wylądowałbyś na czarnej liście razem z Izdebskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniowi to zamelduj człowieku ;) Zamiast sprawdzać użytkowników czy się złapią na Twoje pierdzieluchy sprawdzaj wiadomości, którymi się posługujesz, napewno nie wyjdziesz na tym gorzej niż w tym momencie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czyli potwierdziło się, że jesteś jedynie marnym trollem, bo swoimi "kontrowersyjnymi" poglądami próbujesz zabłysnąć w każdym wątku, w którym się wypowiadasz. Szkoda, że na forum brakuje opcji ignorowania użytkowników, bo wylądowałbyś na czarnej liście razem z Izdebskim...

Juz to kiedys pisalem, nikt nikogo nie zmusza do czytania moich postow ani tym bardziej do odpowiadania. Poza tym trolluję raczej rzadko, zazwyczaj pisze to co sadze na dany temat. W dzisiejszym swiecie slowo trollowac jest bardzo naduzywane, wystarczy sie z kims nie zgodzic to od razu cie od troli zwyzywaja, co nie jest prawda.


> Koniowi to zamelduj człowieku ;) Zamiast sprawdzać użytkowników czy się złapią na Twoje pierdzieluchy sprawdzaj wiadomości, którymi się posługujesz, napewno nie wyjdziesz na tym gorzej niż w tym momencie;

Ale jakie wiadomosci, bo nie wiem o czym mowisz. Serio myslisz ze sadzilem ze to LP zgapilo cos od DS3? Kurde, szkoda ze nie ma ironicznej czcionki, to bym jej uzyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować