Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mieliśmy dziesięć dostępów do bety Warface, ale już je rozdaliśmy

30 postów w tym temacie

A beta Warface nie byłą czasem otwarta dla każdego kto się zgłosił ? Ja dostałem zaproszenie a jakoś się nie starałem specjalnie. Ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 15:49, cHICEK napisał:

A beta Warface nie byłą czasem otwarta dla każdego kto się zgłosił ? Ja dostałem zaproszenie
a jakoś się nie starałem specjalnie. Ale mogę się mylić.


Byla otwarta, rowniez mam zaproszenie, a zalatwienie go sobie trwalo moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 16:22, leszeq napisał:

A ja dla odmiany zamiast pluć jadem i emanować zawiścią, gratuluję zwycięzcom :]


Przepraszam, że zapytam, zwycięzcom ale w jakiej kategorii? Czy był jakiś konkurs może? Konkurs pt. "Kto napisze jak najwięcej komentarzy ten jest pro"?

Niektórzy komentują i udzielają się tam gdzie czują się najlepiej i w tych tematach gdzie ich interesuje. Jeśli mam jak jakiś no-life pisać byle co pod każdym jednym newsem to chyba musiałbym w wariatkowie skończyć. Skoro ww. dostępy się należały to ok, zasługują i niech się cieszą. Ale po jaką cholerę ogłaszać to newsem? Aby ich wychwalić czy może aby dać pstryczka w nos innym użytkownikom? Od dzisiaj niech każdy użytkownik postawi chociaż jedną literkę pod każdym newsem codziennie, to może im coś skapnie następnym razem.
Być może brak komentarza pod newsem gram.pl odbiera jako artykuł nieprzeczytany lub olany. Tego nie wiem.
Jednak zamiast kreatywności teraz liczą się tylko przydupasy.

"Mieliśmy dziesięć dostępów do bety Warface, ale już je rozdaliśmy" - News of the Year Edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę nic złego w tym, że ktoś jest aktywny na stronie i jest za to nagrodzony. Bardzo dobrze, że jest to zrobione w takiej formie bo inaczej byłby mega spam w każdym temacie. Poza tym jak wyżej - też mam klucz, żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 16:53, EmperorKaligula napisał:

a na przyszlosc: nie uszczesliwiajcie na sile ludzi. w tej 10tce pewno jest ktos kluczem
kompletnie nie zainteresowany.


to straszne! pewnie to ogromny problem dac komus innemu taki klucz, jak sie nie potrzebuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eternal101 dostał chyba nagrodę za bycie największym trollem na forum :D Jego komputer za 1000 zł przejdzie do legendy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 16:57, pawbuk napisał:

Eternal101 dostał chyba nagrodę za bycie największym trollem na forum :D Jego komputer
za 1000 zł przejdzie do legendy :)

W ogóle to chyba połowa tych kluczy była dla ludzi, którzy brali w tym udział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 16:58, Dared00 napisał:

W ogóle to chyba połowa tych kluczy była dla ludzi, którzy brali w tym udział ;)


Być może wzięli ludzi najaktywniejszych w tym wątku i dali im klucze :D A reszta to ci, którzy pododawali jakieś czasy gier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie z podobnym sposobem nagradzania - może wam spamerów na forum przyciągnąć ;)
Teraz wyciągamy popcorn i czekamy na jadowitych którzy o zgrozo nie otrzymali klucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować