Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

2K zapowiada rozszerzenie Sid Meier`s Civilization V: Brave New World

52 postów w tym temacie

Ciekawe jak będzie brzmiał Kazio i kto będzie go dubbingował biorąc pod uwagę że wszyscy liderzy w Civ mówią ojczystymi językami. I ciekawe jaki unikalny "perk" dostaniemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 16:56, cHICEK napisał:

Ciekawe jak będzie brzmiał Kazio i kto będzie go dubbingował biorąc pod uwagę że wszyscy
liderzy w Civ mówią ojczystymi językami.

Boberek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo... A zdrówko gdzie, ja się pytam? Niedopowiedziane, czy będzie trzeci dodatek?

Ale obecność Kazia i Poslki cieszy. Wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A Kazio bedzie miał pewnie jakiegoś skilla z budowaniem lub zamkami związanego. W końcu
> zastał drewnianą...
Skill już jest. Nazywa się Solidarity i daje darmową politykę społeczną po awansie do nowej ery.

A tu linkuś -> http://www.pcgamer.com/2013/03/15/civilization-v-brave-new-world-announced-expands-culture-and-diplomacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 17:15, Myszasty napisał:

Oooo... A zdrówko gdzie, ja się pytam? Niedopowiedziane, czy będzie trzeci dodatek?

Ta, nie ma to jak okroić czwórkę i wydawać kolejne jej elementy w nowych dodatkach (jak religia, szpiegostwo czy teraz Kongres).

Dnia 15.03.2013 o 17:15, Myszasty napisał:

Ale obecność Kazia i Poslki cieszy. Wreszcie.

Ciekawe tylko, jak dostaniemy symbol, skoro białego orła ma już Austria.

EDIT: Zastanawia mnie też to kulturowe zwycięstwo. To modyfikacja aktualnej opcji czy coś zupełnie innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Skill już jest. Nazywa się Solidarity i daje darmową politykę społeczną po awansie do
> nowej ery.

Zastanawia mnie tylko, czy ta nazwa ma być aluzją do NSZZ "Solidarność", czy też może raczej do naszej niezachwianej, ogólnonarodowej i ponadklasowej solidarności na przestrzeni setek lat, z której jesteśmy znani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ta, nie ma to jak okroić czwórkę i wydawać kolejne jej elementy w nowych dodatkach (jak
> religia, szpiegostwo czy teraz Kongres).
>
Przypomnę, że podobnie było z IV, która dopiero po drugim dodatku nabrała pełnego kształtu. Tutaj jest to bardziej ordynarne, ale nie jest to precedens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 18:07, Skrzypiec napisał:

Wolałbym Lecha Wałęsę ale Kaziu też może być. Na jesieni się kupi za 7.5 euro na steamie
podczas wyprzedaży.

Bolek się nie nadaje już lepszy byłby Lech Kaczyński :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A do X-Coma już nic nie zrobią? :(

robią coś większego, któryś z producentów mówił o wielkich planach na koniec roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to oczywisty preorder jest, miło że pojawi się Polska. Coś jest chyba nie tak z tłumaczeniem, kulturowe zwycięstwo jest od podstawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 17:15, Myszasty napisał:

Oooo... A zdrówko gdzie, ja się pytam? Niedopowiedziane, czy będzie
trzeci dodatek?

Ale obecność Kazia i Poslki cieszy. Wreszcie.

A ja czuję lekki niedosyt. Zamiast Kazia wielkiego wolałbym towrzysza Edwarda G, generała "Czarne Okulary" J. i oczywiście Lecha Wu. ;)

A skill mógłby być taki: "Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej." albo "Gierkowskie kredyty"... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować