Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mortal Kombat jednak trafi na PC? Wersja GOTY w ofercie sklepu Amazon

90 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Zajmująca plotka na weekend: Amazon ni z gruchy, ni z pietruchy zaczął przyjmować przedpremierowe zamówienia na Mortal Kombat w wersji na komputery osobiste. Podano nawet konkretną datę premiery gry.

Przeczytaj cały tekst "Mortal Kombat jednak trafi na PC? Wersja GOTY w ofercie sklepu Amazon" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... plotka plotką, ale bym nie obraził się na takie rozwiązanie. GOTY na PC kupuję od razu i będzie rąbanika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsensu, wszystko najlepiej niech wrzucą na PC dla pieniędzy. Niektóre gry są po prostu GORSZE na PC (nie wszyscy są jednak tego świadomi) niż na konsole (MK,Fifa,GTA) i nie powinny być na nie w ogóle wydawane ale cóż..liczy się sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 11:52, Torque-7 napisał:

Bezsensu, wszystko najlepiej niech wrzucą na PC dla pieniędzy. Niektóre gry są po prostu
GORSZE na PC (nie wszyscy są jednak tego świadomi) niż na konsole (MK,Fifa,GTA) i nie
powinny być na nie w ogóle wydawane ale cóż..liczy się sprzedaż.


Eee? Niby dlaczego gorsze? Kolejny fanboj konsol, który nie wie, że do PC''ta moża podłączyć pod TV i nawet dokupić coś takiego jak pad? Nie czaję Cię chłopie.
SSFIV AE był akurat ultra grywalny na PC''ie - lepsza grafika i lepszy kod sieciowy.

Jeśli info się potwierdzi pojawi się na PC''ty to preorderuje bez zastanowienia, uwielbiam bijatyki i kochałem stare Mortale, a gra jest ponoć świetna <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Torque-7
W czym są gorsze? W tym, że ktoś oszczędza na porcie? Bo racz zauważyć, że do PC podepniesz pada z taką samą łatwością co klawiaturę i myszkę, do tego Windows Vista, 7 i 8 mają wiele wbudowanych sterowników do różnych padów, przez co nie trzeba się bawić z zewnętrznym softem. Dla mnie - marny troll z Ciebie...

Co do samego newsa:
Fajnie, że takie gry wychodzą na PC, bo czasami fajnie jest ''dać w mordę'' kumplowi(wirtualnie ofc). Jednak ja bym i tak wolał InJustice na PC, bo mordobicie superbohaterów bardziej mnie pociąga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bezsensu, wszystko najlepiej niech wrzucą na PC dla pieniędzy. Niektóre gry są po prostu
> GORSZE na PC (nie wszyscy są jednak tego świadomi) niż na konsole (MK,Fifa,GTA) i nie
> powinny być na nie w ogóle wydawane ale cóż..liczy się sprzedaż.


Pomijając już fakt, że to czy niektóre gry są gorsze na PC czy nie to kwestia indywidualna, to faktem jest, że w większości wypadków odczucia takie powoduje raczej kiepski port (zwłaszcza w wymienionych przez ciebie grach). Choć zgadzam się, że nie wszystko co dobre na konsolach będzie dobre na PC i na odwrót.

Co do newsa to nie wiem, czy kupię po takim czasie. Trochę ta sytuacja sprawia, że czuję się jak gracz gorszej kategorii, bo na mojej PS3 gram tylko w exy i uważam się za gracza PCtowego... Z drugiej strony zawsze miałem słabość do MK, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pomijając już fakt, że to czy niektóre gry są gorsze na PC czy nie to kwestia indywidualna,
> to faktem jest, że w większości wypadków odczucia takie powoduje raczej kiepski port
> (zwłaszcza w wymienionych przez ciebie grach).

Wymienił 3 gry: MK które nawet nie wyszło i stoi pod znakiem zapytania, FIFA która hula na full detalach na 4 letnim sprzęcie i GTA które faktycznie ma skopaną optymalizację. Nie jest tak źle z tą optymalizacją portów jak się mówi, są to bardzo sporadyczne przypadki, a i te są często po jakimś czasie łatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2013 o 12:06, LosBadylos napisał:

Wymienił 3 gry: MK które nawet nie wyszło i stoi pod znakiem zapytania, FIFA która hula
na full detalach na 4 letnim sprzęcie i GTA które faktycznie ma skopaną optymalizację.
Nie jest tak źle z tą optymalizacją portów jak się mówi, są to bardzo sporadyczne przypadki,
a i te są często po jakimś czasie łatane.


Nie miałem na myśli tylko optymalizacji, sterowanie też kuleje w wielu portach. A co do optymalizacji to mam inne odczucia, ale trudno mieć tylko pretensje do twórców, na PC jest naprawdę duża liczba konfiguracji sprzętowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 12:12, Sanders-sama napisał:

WOW, jeśli plotka okaże się prawdą to sobie kupuję... Wie ktoś czy da sie grać we dwóch
na padach??


No raczej.

Co do newsa to jest on dla mnie jednym z lepszych w ostatnim czasie. Oby tylko to była prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 11:52, Torque-7 napisał:

Bezsensu, wszystko najlepiej niech wrzucą na PC dla pieniędzy. Niektóre gry są po prostu
GORSZE na PC (nie wszyscy są jednak tego świadomi) niż na konsole (MK,Fifa,GTA) i nie
powinny być na nie w ogóle wydawane ale cóż..liczy się sprzedaż.


To dziwne, bo na konsole jak i PC gra była portem z automatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda ze WIĘKSZOŚĆ gier lepszych jest na PC, ale jest też kilka takich które jednak na konsoli prezentują się lepiej i są to właśnie te gry które wymieniłem. Przykładowo Metascore dla GTA IV: PS3 98, Xbox360 98, PC 90. Nie, nie jestem fanboyem konsol, bo kompa mam i użytkuje od wielu lat, a konsole mam może od roku, po prostu drażnią mnie ludzie którzy są święcie przekonani że PC ma wszystko, do wszystkiego jest najlepsze i wszystko co multimedialne można w niego wpieprzyć.

I przede wszystkim konsola oszczędza całe godziny czasu które Wy poświęcicie na ściąganie sterowników, konfiguracje padów, i uzyskanie rozsądnej jakości przy podłączaniu pudła do telewizora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli to prawda to.. hell fuckin yea!
Mortal od zawsze byl moja ulubiona bijatyka (nie to co te tekkeny i inne badziewia), praktycznie kazda czesc jaka wyszla na pc katowalem z bratem i kumplami niemilosiernie (ze wskazaniem na 3 i trilogy).
Zasmucony bylem ze pozniejsze czesci nie wyszly juz na pc, ale jesli ta wyjdzie to biore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież nikt nie każe podłączać komputera to TV, co więcej: dzisiejsze monitory są wielkości mniejszych telewizorów. Bardzo komfortowo gra się na kompie z dwoma padami i dużym monitorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 12:32, Torque-7 napisał:

I przede wszystkim konsola oszczędza całe godziny czasu które Wy poświęcicie na ściąganie
sterowników

2-3 minuty raz na miesiąc. Zupełnie jak update''y na konsolach.

Dnia 16.03.2013 o 12:32, Torque-7 napisał:

konfiguracje padów

Wciskam guzik i pad się włącza i ustawia. Zupełnie jak na konsolach.

Dnia 16.03.2013 o 12:32, Torque-7 napisał:

i uzyskanie rozsądnej jakości przy podłączaniu pudła do telewizora.

Podpinam kabel i ustawiam rozdzielczość. Zupełnie jak na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować