Zaloguj się, aby obserwować  
kontousuniete

Neverwinter (MMO)

259 postów w tym temacie

Ja sobie darowałem ściąganie klienta i całą betę. Najpierw problemy z rejestracją, bo niby już miałem konto na swoim e-mailu i po odzyskaniu nazwy konta oraz hasła zacząłem ściągać, ale szło to z niewielką prędkością i całkowicie zamulało neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 13:19, BoloMaster napisał:

heloł, ktoś bierze udział w weekendowej becie?


No ba, ja biorę ;) Nawet mi się podoba chociaż nie miałem jeszcze okazji pograć dłużej. Fajnie się walczy, ładna grafika, świat DnD - to zdecydowanie plusy. Tworzenie postaci trochę jak w GW2 :D

Ze ściąganiem albo rejestracją żadnych problemów nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 13:39, Shelazar napisał:

> heloł, ktoś bierze udział w weekendowej becie?

No ba, ja biorę ;) Nawet mi się podoba chociaż nie miałem jeszcze okazji pograć dłużej.
Fajnie się walczy, ładna grafika, świat DnD - to zdecydowanie plusy. Tworzenie postaci
trochę jak w GW2 :D

Ze ściąganiem albo rejestracją żadnych problemów nie miałem.

Ja się nawet zalogować nie mogę, lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w ta bete i nie wiem czym oni chca sie niby wybic na rynku. Gra praktycznie nie ma niczego do zaoferowania czego bym juz nie widzial i co sie juz kilkakrotnie nie sprawdzalo bo ludzie szybko sie tym nudzili. Nudna walka, nude questy, w ogole oprocz nazwy to ta gra nie ma nic wspolnego z Neverwinter, kompletnie nie czuc tego klimatu. Nawet mam NVN 2 z dodatkami zaintalowana i czasami sobie pogrywam wiec jestem w miare na bierzaco, ale to ''cos'' online to po prostu kolejne zwykle MMO. Nie dziwi mnie fakt ze gra bedzie bez abonamentu bo nie wiem za co niby mielibysmy tam placic. Gralem w znacznie lepsze gry tego typu ktore nie odniosly oczekiwanego sukcesu wiec nie wroze takiego i tej produkcji. Jedyny fajny pomysl to przygody stworzone przez graczy, mimo ze jak narazie sa one strasznie slabe to moze ktos kiedys stworzy cos sensownego. Tak poza tym to gra po prostu strasznie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 15:23, Ciekawski94 napisał:

Ja bym bardziej powiedział ,że ta gra to zniszczenie tej świetnej marki.


...która i tak była martwa od 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 15:25, Daelor napisał:

> Ja bym bardziej powiedział ,że ta gra to zniszczenie tej świetnej marki.
>
>
...która i tak była martwa od 5 lat.


Ale była nadzieja, że powstanie jakieś nowe NWN dla jednego gracza z dobrą fabułą, a teraz już raczej nie zobaczymy nowego NWN przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 15:42, Ciekawski94 napisał:

Ale była nadzieja, że powstanie jakieś nowe NWN dla jednego gracza z dobrą fabułą, a
teraz już raczej nie zobaczymy nowego NWN przez długi czas.


Osoby zaznajomione z wzorcem, czyli D&D wiedziały, że nie ma szans na dobrą grę na mechanice czwartej edycji systemu z racji iż była ona przeniesieniem mechaniki MMO na grę fabularną.

Szanse na normalną grę fabularną jednak istnieją w przyszłości, bowiem nadchodząca piąta edycja systemu, czyli tzw. D&D Next będące w fazie testó aktualnie jest niejako powrotem do rozwiązań znanych z pierwotnej wersji systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 15:47, meryphillia napisał:

Szanse na normalną grę fabularną jednak istnieją w przyszłości, bowiem nadchodząca piąta
edycja systemu, czyli tzw. D&D Next będące w fazie testó aktualnie jest niejako powrotem
do rozwiązań znanych z pierwotnej wersji systemu.


A przez pierwotną masz na myśli którą? Pierwsze D&D w którym była klasa "elf"? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 18:11, pkapis napisał:

A przez pierwotną masz na myśli którą? Pierwsze D&D w którym była klasa "elf"? :-)


Bardziej nakierowane jest to w stronę już bardziej rozbudowanego AD&D 1st ed. niż pierwotnych LBB.
Tak czy siak pierwsza edycja AD&D była tworzona przez samego Gygaxa i była niejako rozbudowaniem LBB, które zwyczajnie przestało wystarczać.

Oczywiście nadal testy D&D Next nie stanowią jeszcze w 100% jak będzie wyglądała finalna wersja systemu, ale daje się zauważyć trend, że przestano wydziwiać i grę kieruje się nie tylko dla młodziaków wychowanych na WoWie, ale też i do sympatyków marki siedzących przy niej od LBB czy AD&D 1st właśnie, a których czwarta edycja zwyczajnie zniesmaczyła.

Dodatkowo to co sprzyja potencjalnym adaptacjom na PC w wersji singleplayer, to fakt, że przebudowie poddany zostanie sam Forgotten realms, który staje się dedykowanym dla systemu settingiem.
Z tego co wyczytałem ma być "zresetowany" świat do wydarzeń przed niechlubną czwartą edycją, która przecież namieszała tak w świecie FR, że aż wiekszość olała zmiany i grała pod setting z AD&D 2nd czy 3E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 18:25, meryphillia napisał:

Oczywiście nadal testy D&D Next nie stanowią jeszcze w 100% jak będzie wyglądała finalna
wersja systemu, ale daje się zauważyć trend, że przestano wydziwiać i grę kieruje się
nie tylko dla młodziaków wychowanych na WoWie, ale też i do sympatyków marki siedzących
przy niej od LBB czy AD&D 1st właśnie, a których czwarta edycja zwyczajnie zniesmaczyła.


Mógł to też być powrót w stronę D&D 3.0 czy 3.5, które od AD&D były znacznie bardziej dynamiczne i pozwalające na swobodny rozwój. 4.0 oprócz pójścia wyraźnie w stronę mechaniki rodem z gier komputerowych, zwłaszcza MMO, olała również swobodę i pod tym względem akurat przesunęła się znacząco w stronę AD&D, gdzie też raz wybranej klasy albo kombinacji klas nie dawało się już zmieniać (poza jednym i w praktyce rzadko kiedy osiągalnym wyjątkiem).
Trzecia edycja przegięła z ilością klas prestiżowych i czasami zbyt mocnych kombinacji, ale co mi się w niej podobało to właśnie fakt, że swoją postać można było budować w trakcie gry i różne zdarzenia pozwalały jej się ewentualnie nauczyć czegoś nowego.

Dnia 23.03.2013 o 18:25, meryphillia napisał:

Dodatkowo to co sprzyja potencjalnym adaptacjom na PC w wersji singleplayer, to fakt,
że przebudowie poddany zostanie sam Forgotten realms, który staje się dedykowanym dla
systemu settingiem.


Znowu? O ile FR nie jest złym światem, to IMO już podstawowy podręcznik opisujący Eberron bił go na głowę dopracowaniem i szczegółowością. Poza tym fajnie by było, gdyby odświeżyli parę starszych, dawno zapomnianych światów, jak Al-Qadim, Dark Sun czy Planescape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograć można ale WoW może czuć się nadal niezagrożony. Jeśli będzie abonament to pewnie podzieli los Kotora i wielu innych MMO. Pozostaje czekać na pełnoprawne RPG oparte na D&D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 20:04, BoloMaster napisał:

Pograć można ale WoW może czuć się nadal niezagrożony. Jeśli będzie abonament to pewnie
podzieli los Kotora i wielu innych MMO. Pozostaje czekać na pełnoprawne RPG oparte na
D&D:)


Jak narazie WoW nie ma konkurencji (chociaz to kwestia gustu), narazie Neverwinter mi sie dosc podoba i moze nawet pogram jesli bedzie F2P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Q: How much will Neverwinter cost? Will there be a subscription required?
Neverwinter will be a free-to-play game. There will be no cost for the client, and no subscription fee will be required.

zrodlo: http://nw.perfectworld.com/about/faq

gram i bardzo mi sie podoba, piekna grafika, cudowna muzyka, dynamiczny i przyjemny combat (na clericu po 10 lvlu). a czy warto bedzie grac zadecyduje item shop ;)

ps: ktos kuma jak dzialaja te diameciki ? bo zdobylem chyba 3000 za 3 razy za dungeona/misje z wyszukiwarki, potem na cos je przekonwertowalem i teraz nie dostaje tych diamentow... jak to dziala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować