Zaloguj się, aby obserwować  
kontousuniete

Neverwinter (MMO)

259 postów w tym temacie

Zawsze mogliby po resecie zwrócić każdy wydany wcześniej zen i raczej nikt nie miałby problemów. Wystarczy tylko odpowiednie podejście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reset by się przydał jeżeli się chce jeszcze raz wydać punkty umiejętności jakby po premierze było np. mistrzostw klas broni więcej np. topór, młot i podobne. Ale na razie to do września nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Licytowaliście coś u Auctionera ? jak to wygląda jak podbijam licytację i ktoś mnie przebije ? Czy przypadkiem AD nie powinny do mnie wrócić?

Wylicytowałem sobie miecza za ok 2,5k AD, kilka razy podbijałem za kwoty ok 2k AD .... i w sumie straciłem 15K ....
Czy ta różnica nie powinna do mnie wrócić ? Jeżeli tak jest to cholernie bez sensu i nie opłaca się licytować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 21:55, Akoss-94 napisał:

Sprawdź skrzynkę. To właśnie tam trafiają diamenty po przelicytowaniu :).


to była pierwsza rzecz jaką zrobiłem, w skrzynce był tylko wygrany miecz i nic więcej ... może to trochę trwa zanim wyślą AD na szkrzynkę. Sprawdzę jutro a jak nic nie będzie to bedęmyślał co dalej.

Przy end game pewnie 15k diamentów to niewiele ale to był prawie mój cały mój zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie może trochę głupie pytanie: mam całą stertę Nightmare Lockboxów. Czy i jeżeli tak to za ile można je sprzedać, bo za 8 miedziaków to się opłaca średnio, a ktoś z kluczami może mieć coś z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 23:10, Muradin_07 napisał:

A ja mam takie może trochę głupie pytanie: mam całą stertę Nightmare Lockboxów. Czy i
jeżeli tak to za ile można je sprzedać, bo za 8 miedziaków to się opłaca średnio, a ktoś
z kluczami może mieć coś z tego.

Zazwyczaj widziałem 100 skrzynek za 1 klucz, choć zdarzały się oferty o 25 skrzynek w górę i w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak wpadnę do miasta to będę się rozglądał za tym. Bo ostatnio to wypadają mi po i 2 sztuki jak raz dziennie się przysiądę i trochę pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nadal nie masz - napisz do nich raport z opisem sytuacji. Za każdym razem, gdy ktoś cię przebija AD powinny trafić do skrzynki. Tak też jest przy sprzedanym przedmiocie.


Ten great weapon fighter jest tak słaby... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie ten Neverwinter, ale ponieważ moje aktualne łącze nie pozwala tak hulać po wszystkich betach jak kiedyś to miałbym do was kilka pytań.:)
Jak wygląda system mikropłatności w tej grze i co bezpośrednio wpływającego na grę można kupić?
Jak wygląda end-game i jak długo mniej więcej zajmuje dojście do niego tj. zdobycie maksymalnego poziomu?
Jak bardzo rozbudowane i zbalansowane jest PvP? Czy zdobycie gearu z tej najwyższej półki zajmuje dużo czasu?
Czy w grze istnieje Święta Trójca MMO czyli tank,dps i healer, czy może twórcy poszli w stronę GW2? Bynajmniej nie uważam tej nieśmiertelnej trójki za wadę, wręcz przeciwnie - chętnie pograłbym healerem w ramach odskoczni od GW2. :D
Gra jest dopiero w fazie open bety, dlatego strzelam że na pytania dotyczące end-game''u mało kto będzie w stanie odpowiedzieć dlatego jeśli tylko chcecie to podzielcie się wrażeniami z gry dotychczas. :) Dzięki za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po krótce:
Mikropłatności to kupowanie Zen, jednak gra pozwala na kupno od innych owej waluty za Astral Diamonds, które dostajesz za zrobienie daily questów, ukończenie skirmisha podczas evetu i za inwokację no i oczywiście crafting.
Ja kończę na 33 lvl''u + 25 lvl''u. Kwestia 2 tygodni bez specjalnego maniaczenia. Expi się bardzo szybko na questach...

Póki co PvP to jedynie 5v5 dominacja. są przedziały lvlowe, gdzie jeśli masz niższy to odpowiedni ci go podnosi. Itemy są bardzo łatwo dostępne jako nagrody z questów, z AH, oraz u handlarzy - czy to za Astral Diamond, czy za zwykłe złoto, czy też za Glory Points - te jednak tylko na 60lvl. Glory points zdobywasz na PvP.

Święta trójca... Taaa xP. Jest DPS: Kleryk, mag i ''assasin''. Teoretycznie jeszcze jest wojownik z krwi i kości, który bije przy pomocy 2 ręcznego miecza, jednak ten poza atakiem podstawowym, który jest obszarowy nic takiego moim zdaniem nie prezentuje... Gra nim to katorga :P Kleryk nie leczy tak jak powinien, a obrażenia ma potężne jak na healera. Mag to mag, ma obrażenia, obszarówki, debuffy. Tank? Hmmm. Gdyby nie jego blok to chyba każdy mógłby być tankiem :P No i to jego śmieszne agro... Generalnie klasy nie wyróżniają się specjalnie - poza rogem, który faktycznie ma największe obrażenia.

Chyba koniec mojej przygody z grą, miałem za duże wymagania co do niej. Party składające się z 5 kleryków, magów, tanków czy czegokolwiek jest w stanie bez problemu ukończyć skirmisha, dugeona i wszelkie questy. Na PvP każdy coś robi - jednak czuć dyskomfort gdy mag ma takie same obrażenia jak kleryk... Meh :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. W takim razie jak tylko będę miał chwilę to ściągnę i obadam. :) Wątpię żeby przyciągnęło mnie bardziej niż GW2, bo z tego co czytam to wydaje mi się coraz bardziej podobne, ale gry F2P mają to do siebie że można bezproblemowo zaprosić kumpli i ruszyć na przygody. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2013 o 23:58, Akoss-94 napisał:

Po krótce: Mikropłatności to kupowanie Zen, jednak gra pozwala na kupno od innych owej waluty za Astral Diamonds, które dostajesz za zrobienie daily questów /.../


Lub za minusowe bidowanie na AH i wymianę na real money - aż żałuje, że nie grałem. Takiej kompromitacji w historii MMO chyba jeszcze nie było, tym bardziej, że problem dotyczy teraz wszystkich gier Perfect World. Szkoda tylko graczy którzy zdecydowali się zapłacić za ten produkt.

http://www.reddit.com/r/gaming/comments/1enalw/neverwinters_economy_just_crashed_thousands_of/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lulz, że też nie zajarzyłem... Czas jak był minusowy to jeszcze... A że AD można było tak robić... Co za absurd. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2013 o 03:46, Fumiko napisał:

Ale jaja... Serwery leżą z tego co widzę więc się chyba zorientowali.


http://nw-forum.perfectworld.com/showthread.php?266901-5-19-13-Server-Status-Update-and-Important-Announcements

Ano już wczoraj mówiono o pewnej grupie, która coś tam przy Astral Diamonds majstrowała. Wczoraj wyłączyli jak dobrze czytałem też aukcje. Tak czy inaczej fail się zdarzył, a ja akurat znalazłem fajne miejsce to rozwalania "tons of zombies" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować