Zaloguj się, aby obserwować  
kontousuniete

Neverwinter (MMO)

259 postów w tym temacie

Po becie trochę mi się wydaje urozmaicili wygląd itemów, bo już nie wyglądają one jakby wszystkie były takie same. Albo to ja mam już 45 lvl i jest różnica, bo mój Muradin ma już całkiem dobrze wyglądającą zbroję. Ja zawsze będę promował lokację z devilami - tam jest naprawdę ostro jak człowiek się nie pilnuje i myśli "moby to moby, rozwalę".

Swoją drogą mam pytanie do grających: jak zdobyć miecze, aby w profesji użyć ich w zadaniach? Bo do dzisiaj nie doszedłem jak to zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2013 o 06:14, Muradin_07 napisał:

Swoją drogą mam pytanie do grających: jak zdobyć miecze, aby w profesji użyć ich w zadaniach?
Bo do dzisiaj nie doszedłem jak to zrobić :/


Kupujesz u merchanta od towarów do craftu, za 0,5g są chyba. Co do trudnych lokacji to ta ostatnia daje popalic z zielonym dziadostwem na sobie jest ciężko, a reszta idzie jak z karabinu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej :) jestem po zassaniu gierki. Póki co czekam na łatkę gdyż nie mam napisów przy dialogach. Chociaż dzisiaj już nie pogram to chciałem podpytać Was w kwestii grafiki jeszcze. Niby rozdzielczość ustawiona na maksa to postaci i świat są dość mocno kanciaste. Idzie gdzieś podkręcić efekty wizualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, czy tylko ja mam zabugowane interakcje z npc/skrzyniami/itp.? Zmienilem z ciekawosci na polska wersje, zagralem jedna instancje i nie moglem jej ukonczyc bo nie moglem odebrac nagrody (w momencie klikniecia na skrzynke pokazuje sie... nic.). Zmienilem na angielska wersje, ale dalej to samo. Nie wyswietlaja sie dialogi, odpowiedzi i takie tam. Na oficjalne forum nie zagladam, wiec moze ktos sie z czyms takim spotkal i poradzil? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 02:09, Ichvander napisał:

Hm, czy tylko ja mam zabugowane interakcje z npc/skrzyniami/itp.? Zmienilem z ciekawosci
na polska wersje, zagralem jedna instancje i nie moglem jej ukonczyc bo nie moglem odebrac
nagrody (w momencie klikniecia na skrzynke pokazuje sie... nic.). Zmienilem na angielska
wersje, ale dalej to samo. Nie wyswietlaja sie dialogi, odpowiedzi i takie tam. Na oficjalne
forum nie zagladam, wiec moze ktos sie z czyms takim spotkal i poradzil? ;)


Dużo osób ma ten sam problem :) pewnie lada chwila pojawi się jakaś łata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno, nie wiem jakim cudem, zmiana klawiatury na angielski pomaga o.O Ale poczekam na łatkę i będę grał dalej. Co do podkręcenia efektów wizualnych, o co pytał ArkStorm, to w opcjach graficznych są suwaczki do zmiany tego albo też można wybrać zaawansowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pisze Muradin, zmień język klawiatury na Angielski, ale US. Na chacie co chwila widać tego typu pytania i właśnie takie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem stworzyć nasz kanał czatowy w Neverwinterze. Jeżeli chcecie do niego dołączyć to wystarczy że w spersonalizowanych kanałach dodacie kanał gram.pl. Zawsze to dobry sposób na znalezienie kogoś znajomego do wspólnych wypraw czy też po prostu do pogadania podczas gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na 11 poziomie gen. Knox nie daje zadania, choć powinien? Co zrobić, kiedy brak zadania do wykonania, a ścieżka prowadzi do Knoxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja normalnie zadanie dostałem. Musiałem przenieść się do innej lokacji i tam robić kolejne zadania. Musisz po prostu poszukać, bo miałem przez chwilę podobną sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, widocznie gdzieś czegoś nie zrobiłem. Jeszcze jedno pytanie laika, bo gatunkiem MMO całe życie gardziłem, gram tylko ze względu na D&D- jak długo otrzymuje się zadania? W którymś momencie pewnie fabuła się kończy i wtedy zostaje tylko nawalanka z ludźmi/ tworzone przygody przez graczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu trzeba przejść wszystkie lokacje w grze po poszczególnych zadaniach. Potem faktycznie gra się kończy. Ale trzeba pamiętać, że tutaj na dniach ma wyjść pierwszy dodatek, więc myślę że będą one powstawać co jakiś czas i wydłużać rozgrywkę. Liczę też na podwyższenie max poziomu, bo zaraz dobiję do 60-tki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muradin chyba nie rozumiesz tej gry ona zaczyna się po end game czyli wybiciu 60 lvl wejdź na instę Tier 2 i jak będziesz po niej śmigał na lajcie to możesz powiedzieć że nie masz co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jezu... odwołam chyba wszystko co złego kiedykolwiek powiedziałem na SWTORa w kwestii optymalizacji.
Jeśli tam była porażka to tu jest brak słów... w centrach gdzie jest więcej ludu [bazar, generalnie cale neverwinter] dropy do 11 klatek.. na i7, gtx 680, 8gb ram.. bał bym się to chyba na starym kompie z gtxem 260 na pokładzie w ogóle instalować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować