Zaloguj się, aby obserwować  
kontousuniete

Neverwinter (MMO)

259 postów w tym temacie

Pograłem 4 dni, 60 level i w sumie mogę powiedzieć jedno, grę ratują FUNDRY (tworzone przez graczy).
Cały kontent jest ciekawy do momentu , gdy 3 raz robimy to samo dla innej frakcji, przykład : idź ubij 5 mobów i przynieść 5 patyków do mieszania w garnku. O przepraszam przynieść też 5 garnków, ale to w następnym Q"
Nie chcę psioczyć na tą grę, gdyż jest za darmo ale jest to monotonna i powtarzająca.
A do tego P2W - przykład PVP na 60 levelu, jeśli nie wykupiliśmy "za pieniążki" upgradów giniemy na 3 hity (czasami 2).
Wielki ukłon w stronę wydawców za polonizację, grafikę, animacje. Jednak wolałbym zapłacić abo, pograć 1-3 miesięcy, mieć pełny content i wszystkie możliwości gry niż myśleć na co wydać pieniądze i czy dobrze je wydałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To informacje jakie padły w związku z dzisiejszym streamem polskiej ekipy Neverwinter:

- W dodatku za darmo będziemy mogli wybrać Elfy Słoneczne. Księżycowe będą dostępne w pakiecie podobnym do tego Bohatera Północy, który ma być podobno tańszy dla Europy. Rasa podobno będzie dostępna z czasem za darmo podobnie jak teraz Drowy. Jednak terminu udostępnienia ich nie znamy.
- Nowej klasy postaci nadal nie znamy.
- Jeżeli ktoś chciałby zagrać na serwerze testowym i spróbować jak prezentuje się dodatek może zapisać się do niego tutaj: http://nw.pl.perfectworld.eu/preview. Wtedy postać z serwera głównego zostaje skopiowana na serwer testowy i możemy spróbować nowych rzeczy.
- Prace nad pełną polonizacją gry idą cały czas pełną parą. Mam nadzieję, że w momencie, kiedy podczas dungeonów mamy napis "Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę" będzie wyposażony w kwestię wypowiadaną przez Piotra Fronczewskiego. Swoją drogą jest to chyba świadomy ruch ze strony tłumaczy ;)

W sumie więcej rzeczy będziemy wiedzieć zapewne w następnym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć mógłby ktoś podpowiedzieć skąd wziąć żelazny młot? (profesje wyrób pancerzy) w zadaniach mam "wymień żelazny na stalowy" ale nigdzie nie moge znależć żelaznego mam tylko wyrobiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 00:39, Zand79 napisał:

cześć mógłby ktoś podpowiedzieć skąd wziąć żelazny młot? (profesje wyrób pancerzy) w
zadaniach mam "wymień żelazny na stalowy" ale nigdzie nie moge znależć żelaznego mam
tylko wyrobiony


A próbowałeś w mieście w sklepiku, gdzie można kupować materiały do wyrobu różnych rzeczy? Na głównym targu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z luncherem od gry neverwinter uruchamiam go i pokazuję się ikona na pasku zadań ale gdy klikam to gra nie pokazuję się na ekranie tylko się powiela na pasku zadań nie wiem co w z tym zrobić proszę o pomoc i z góry dziękuję.

20130814093709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, ale udało mi się z tym poradzić. Po prostu jak włączasz launchera to wpisz swoje hasło i naciśnij enter. Potem jak już się wszystko załaduje naciśnij znowu enter i gra się uruchomi. Próbowałem podmieniać launchera (tak jak kiedyś sygnalizowano błąd z nim) i tak naprawdę nic to nie dało. Więc na razie to jedyny sposób, który znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale problem jest w tym że luncher jest włączony ale jakby w tle jak np przetrzymasz kursor na ikonce na pasku bez klikania to pojawi ci się małe okienko.Okienko mi się pojawia luncher działa ale gdy kliknę na ikone no się powiela ale nie wyskakuję na ekranie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taki sposób, jeżeli to o to chodzi:

Prawym kliknij na skrót -> właściwości -> tam gdzie jest uruchom zmień na "zmaksymalizowane".

Okno powinno się normalnie pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 18-tej będzie można już zacząć przygodę w pierwszym rozszerzeniu do Neverwintera - Fury of the Feywild :)

Co ciekawe - nie będzie można zagrać rasą Słonecznych Elfów ze względu na kilka problemów technicznych z nią związanych. Natomiast jest inna, trochę lepsza wiadomość. Wraz z tym dodatkiem zostanie udostępniona do ogólnej gry rasa Drowów. Tak więc zgodnie z tym co mówili twórcy rasy "premium" z pakietów raczej będą na zasadach wcześniejszego dostępu niż takiego ekskluzywnego dodatku. Co mnie bardzo cieszy.

Tylko najpierw wyruszę Muradinem do Sharandar, a potem może sobie Drowkę zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zacząłem na Beholder, tłumów polskich graczy nie ma. Ale z tego co wyczytałem na forach to jest kilka gildii, na czacie też zawsze ktoś jest...Dopiero zaczynam, więc nie szukałem jeszcze żadnych party zanim trochę bardziej nie ogarnę gry.
Swoją drogą, jak na MMO, za którymi nigdy nie przepadałem, gra się całkiem przyjemnie - ot, taka odskocznia od codziennych zajęć.

Przy okazji, gdyby ktoś jutro się pisał na jakąś wspólną grę z początkującym graczem to jestem otwarty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówi się, że najwięcej na Dragonie. Ale ogólnie chyba lepiej jest wybrać na początek jakiś mniej oblężony np. Beholdera. Bo teraz na Dragu w ogóle nie daje się grać w momencie, kiedy wszyscy lecą do Sharandaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2013 o 11:37, Muradin_07 napisał:

Co ciekawe - nie będzie można zagrać rasą Słonecznych Elfów ze względu na kilka problemów
technicznych z nią związanych.


Rasa elfów jest już dostępna.

A nową klasą postaci będzie Archer/Ranger.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, dzisiaj rano już sobie zrobiłem na próbę jak się pojawiła. Ale tak naprawdę... chyba będę musiał nazbierać na zeny i kupić sobie slot na trzecią postać. Będę miał wtedy GWF, Clerica i może właśnie Archera.

Ale już to co wiedziałem, że będzie - Do''Urdenów lata już trochę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 14:10, Oxva napisał:

Rasa elfów jest już dostępna.

A nową klasą postaci będzie Archer/Ranger.



Kiedy będzie dostępna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2013 o 14:12, Muradin_07 napisał:

Ale już to co wiedziałem, że będzie - Do''Urdenów lata już trochę :D


Ta... najbardziej przekoloryzowana postać uniwersum mnożny się na serwerach...
A Ryld, Pharaun czy Gromph to już pies xD ?

Btw była gdzieś rozpiska dotycząca tych nowych perma boons ?
Gdzie i jak się je odblokowuje ? Bo nie zdążyłem nawet jeszcze w kampanię wskoczyć [za dużo roboty w realu żeby wyskrobać czas na granie, ledwo patch pobrałem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja Ci powiem szczerze, że nie wiem zupełnie. Wszedłem rano, chciałem sobie zacząć robić zadania i ogólnie nie dało się grać. Chyba na żadnej lokacji nie miałem takich problemów jak tam. Co nie zmienia tego, że jest naprawdę ładna.

Jest tam niby jedno drzewko związane z kampanią, jakieś jeszcze przeze mnie nie obadane w karcie postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować