Zaloguj się, aby obserwować  
kontousuniete

Neverwinter (MMO)

259 postów w tym temacie

Troszke od paru dni gram w Neverwinter (hunter ranger) i zastanawiam sie czy i jakie profesje wziac dla mojej postaci. Z tad mam pytania, czy warto jest brac profesje oraz, ktore byly by dobre w przypadku mojej klasy? Moze ktos doradzic?

Zastanawiam sie nad alchemia bo miksturki wydaja sie zawsze przydatne, ale nie wiem czy jest ich zatrzesienie (w dropach) w grze, czy warto. Jako druga profesja zastanawiam sie nad leadership albo cos typowego dla mojej klasy np robienie zbroi czy cos. Moze mi ktos doradzic albo zapodac linka na stronke, na ktorej duzo pisze o tym w co warto zainwestowac? Ogolnie powoli patrze na neverwinter wiki, ale nie ma tam konkretnej porady w co inwestowac.

Aha i jeszcze jedno. Da sie oduczyc profesji? Duzo to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy tak: co do mikstur to ja mało kiedy miałem problem z nimi. W późniejszych etapach gry kupienie 60-tki potek mało co uszczupla konto. Więc raczej z tym problemu nie ma. Po prostu na początku trzeba sobie nieco uważać.

Co do profesji to ja bym wziął na pewno leadership - dobre źródło astralnych diamentów i zawsze coś spływa z czasem na konto. Mam już z 5 wolnych slotów i w każdym jak wstawię coś z diamentami to mam nie wiem... może 1,5k przy dobrym ułożeniu zadań zgarniam. Drugi to wziąłbym może kaletnictwo (nie wiem jak nazywa się to w angielskiej wersji gry).

Co do samych profesji to nie wiem czy jest możliwość oduczania się ich. Bo i tak naprawdę mało co się straci, jak zrobi się coś ponad programowo (jak ja właśnie kaletnictwo dla GWF :/).

[edit]: co do kaletnictwa to po prostu nie wiem z jakich zbroi korzysta hunter, dlatego powiedziałem na logikę skórzane zbroje... bo to logiczne. Ale grać jeszcze nie grałem, więc tak nieco poszedłem w tą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 16:48, Muradin_07 napisał:

To znaczy tak: co do mikstur to ja mało kiedy miałem problem z nimi./ciach/

Dzieki za porady:). Chyba odpuszcze sobie alchemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy nie wiem jak jest później z miksturami zwiększającymi jakieś atrybuty na pewien czas. Ale one też wypadają dosyć często i zużywa się je na bieżąco, nawet jak są 2-3 max.

W ogóle temat profesji jest dosyć dziwny, bo tak naprawdę chyba tylko leadership się opłaca. Ze sprzedaży wyrobionych zbroi i tak dalej dużo kasy nie ma. Chyba że wykorzysta się jakieś unikalne surowce. Ale też jak znajdowałem podczas eventu smocze jaja to prędzej je sprzedawałem na aukcjach po 25k astralnych diamentów. Zawsze to był dobry grosz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2013 o 22:27, Eilene napisał:

...
Dzieki za porady:). Chyba odpuszcze sobie alchemie.


Co do alchemii to nie tylko mikstury ale również farby więc można by rozważyć rozwijanie jej ... tyko, że levelowanie tej umiejętności jest jest dość dziwne i uciążliwe ... Ja sobie w każdym razie dałem spokój z alchemią.
A co do innych umiejętności to było by dobrze aby rozwinąć 3 do 20lvl co odblokuje wszystkie "darmowe sloty" w rzemiośle.
Proponuje niezależnie od tego kim gramy rozwijać tworzenie pancerzy adekwatnych dla naszej klasy gdyż na 20 lvl profesji będzie można ulepszać nasze epiki i tworzyć "epicką bieliznę" ;). A jak już będziemy mieli 3 umiejętności na 20lvl i wszystkie możliwe epiki stworzone/ulepszone to wszystkie kratki przeznaczamy na dowodzenie i cieszymy się całkiem fajnym dopływem diamentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię, bo gra sama w sobie jest jednak stworzona bardziej pod klawiaturę i mysz niż pada. A i też nie widziałem takiej opcji w grze w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 17:36, moltag123 napisał:

Neverwinter można grać za pomocą pada ?


Da się, ale tylko przy użyciu zewnętrznych programów, tak by przypisać pod pada czynności z myszki i klawiatury. Sama gra tego nie oferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie ma nic złego w tym, że przedstawiłem mu alternatywne rozwiązanie, które może mu się akurat spodobać?
Dużo roboty z takimi programami nie ma, wystarczy dobrze sobie ustawić klawisze. A nuż mu się spodoba.

A żeby nie musiał za dużo szukać to niech łapie link:

http://nw-forum.perfectworld.com/showthread.php?256072-gt-Xpadder-Configs-for-Neverwinter-lt

oficjalne forum ma sporo taki wątków z tego co widzę, a google wypluwa je już po pierwszym połączeniu Neverwinter z gamepad :P

Aż sam to ogarnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zadam pytanko, bo nigdzie jakoś nie ma wyszczególnionego detalu... Ta nowa klasa Ranger jest dostępna za darmo? Z tego co widzę to wyszła z jakimś pakietem Shadowmantle, ale przestałem śledzić Nevera od jakiegoś czasu, właśnie z braku takiej klasy jak Ranger. Rouge jest spoko, ale... znudził mi się w tym systemie walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwijanie craftu adekwatnego dla upgradeu naszego epickiego setu jest średnio opłacalne.
Zrobienie epickich najlepszych części "bielizny" tez jest dosyć drogie i uciążliwe, paradoksalnie można kupić gotowy zestaw poniżej kosztu produkcji [co jest kuriozum tego mmo, ze ludzie sprzedają towar taniej niż go zrobili].
Generalnie w moim odczuciu craft tu niemiłosiernie posysa, jak w mało którym mmo.

Btw sam upgrade jednej cześci gearu to strata czasu, jedyny profit to rozwijanie tego craftu ktory pozwala nam zrobić potem epicką broń czy to z malaboga czy z nowego dread campaign [inna sprawa, ze broń z CN wcale nie jest tak wiele gorsza o tej z MB czy DC a szybciej i taniej można ją zdobyć przy odrobinie wytrwałości z dobrą, zgraną ekipą, ot tu już tylko kwestia priorytetów i czasu - czyli co kto woli ^^]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem dac gierce druga szanse, tak znajduje temat i troche sie zdziwilem ze tak malo postow.
No nic, moze jednak znajdzie sie jakas dobra dusza i odpowie czasami na jakies pytanie.
I teraz zaczyna sie najlepsze :) Jak sie zapisac na bg (bitwe pvp - nawet nie wiem jak to sie dokladnie tam nazywa), trzeba zaginac do miasta, czy mozna jakos z interfacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Kilka szybkich pytań, chciałem sprawdzić jak wygląda system płatności w tej grze jednak strona cały czas pokazuje mi że muszę mieć postać na poziomie 10 lub wyższym. Mam dwie powyżej 10 a dalej ten sam komunikat.. pisać do support''u w tej sprawie czy może ktoś wie co trzeba zrobić?
Widziałem w sklepie kilka "kostiumów" jak to działa dokładnie, są tutaj jakieś inne miejsca na kostiumy kiedy pancerz jest ukryty pod tym? Czy można ich użyć tylko raz i potem znów trzeba je kupić? Jak to dokładnie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować