Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper: Ghost Warrior 2 - recenzja PC

95 postów w tym temacie

no niestety sam silnik nie zrobi gry choć to dziwne że kupili cry engine skoro chrome jest całkiem niezły i nowy call of huarez na nim leci i dobrze wygląda trzeba gameplay zrobić a nie grafę ktura i tak nie wypaliła nie wiem jakim cudem to się sprzedaje słaba gra a sprzedaż jak wiedźmin 2 (chociaż ja wiedźmina skończyłem po 4 godzinach syf jakich mało 1 miód 2 gnój )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> no niestety sam silnik nie zrobi gry choć to dziwne że kupili cry engine skoro chrome
> jest całkiem niezły i nowy call of huarez na nim leci i dobrze wygląda trzeba gameplay
> zrobić a nie grafę ktura i tak nie wypaliła nie wiem jakim cudem to się sprzedaje słaba
> gra a sprzedaż jak wiedźmin 2 (chociaż ja wiedźmina skończyłem po 4 godzinach syf jakich
> mało 1 miód 2 gnój )

,,gameplay zrobić" dziwnie i głupio to brzmi.
A co to samej gry, naprawdę ktoś spodziewał sie więcej po tym tytule ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie był aż tak surowy w ocenie. IMO gra jest lepsza niż taki np Sniper Elite V2 (tam to dopiero mamy kretynów za przeciwników). Środkowy akt w Sarajewie (o ile dobrze pamiętam) jest naprawdę niezły i pozwala na sporą swobodę. Grafika również jest o niebo lepsza niż w takim CoD czy u konkurencyjnego snajpera. (a tam nie słyszałem aż takich narzekań).
Natomiast w minusach brak najważniejszego wg mnie, czyli systemu checkpointów. Są one rozmieszczone tak tragicznie, że jeśli zginiemy albo chcemy podejść do danego headshota raz jeszcze (żeby poprawić swój wynik) to trzeba się przygotować na powtarzanie spoooorej części etapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszasty, po kim jak po kim ale po Tobie się nie spodziewałem, że nie rozróżniasz opcji "Wyrównaj tekst do środka" od opcji "Wyjustuj do obu krawędzi". Popraw to, proszę, bo aż oczy bolą. ;) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że nie zamówiłem EK,tyle kasy za budżetówkę to można by się było nieźle wkurzyć.Tyle razy przekładali premię żeby ją dopracować,tyle gadania co to nie będzie za cudo.No i nie jest.CI zawsze robiło budżetówki i byli w tym dobrzy i tego się powinni trzymać a nie brać za gry premium.Goście porywają się z motyką na słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> no niestety sam silnik nie zrobi gry choć to dziwne że kupili cry engine skoro chrome
> jest całkiem niezły i nowy call of huarez na nim leci i dobrze wygląda trzeba gameplay
> zrobić a nie grafę ktura i tak nie wypaliła nie wiem jakim cudem to się sprzedaje słaba
> gra a sprzedaż jak wiedźmin 2 (chociaż ja wiedźmina skończyłem po 4 godzinach syf jakich
> mało 1 miód 2 gnój )
Musze tutaj się zgodzić Wiedźmin 1 rewelacja 2 dobra ale gdzieś klimat zgubiła za kolorowa, choć warta kupna i zagrania. Mam nadzieje ze 3 będzie połączeniem pierwszego Wieśka z drugim i wyjdzie im arcydzieło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > no niestety sam silnik nie zrobi gry choć to dziwne że kupili cry engine skoro chrome
>
> > jest całkiem niezły i nowy call of huarez na nim leci i dobrze wygląda trzeba gameplay
>
> > zrobić a nie grafę ktura i tak nie wypaliła nie wiem jakim cudem to się sprzedaje
> słaba
> > gra a sprzedaż jak wiedźmin 2 (chociaż ja wiedźmina skończyłem po 4 godzinach syf
> jakich
> > mało 1 miód 2 gnój )
> Musze tutaj się zgodzić Wiedźmin 1 rewelacja 2 dobra ale gdzieś klimat zgubiła za kolorowa,
> choć warta kupna i zagrania. Mam nadzieje ze 3 będzie połączeniem pierwszego Wieśka z
> drugim i wyjdzie im arcydzieło:)
ja się o wieśka strasznie boję żeby możliwość skakania chociaż była a nie tunele w lesie jak w 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, jak czytam w recenzjach o oskryptowaniu i liniowości to mnie szlag bierze.

MACIE TO SAMO od kilkunastu lat i jakoś Wam to nie przeszkadzało! Z resztą, jak można grę Singleplayer zrobić nie liniową, ale tak żeby miała jakiekolwiek tło fabularne. Przecież takie gry sandboxowe jak GTA to tak liniówki, FPSy to samo. A oskryptowanie? Było, jest i będzie zawsze bo nie wyobrażam sobie generowania 100 przeciwników przy pierwszym loadingu. Jakby miały te komputery wytrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gdyby nie akcent patriotyczny, to ocena byłaby najwyżej 4.
W pozytywach została wymieniona tematyka i klimat snajperski, tylko co z tego, skoro gra tematykę przedstawia w nudny sposób, a klimat psuje irytującym spotterem. Co z tego, że gra "będzie działać płynnie na kalkulatorze", skoro graficzne możliwości silnika nie zostały wykorzystane. "Sycące strzelanie bez ułatwień" jako plus w sytuacji, gdy fizyka w grze jest skopana (reakcje trafionych przeciwników)? Z plusów jedynie "projekty poziomów" jakoś się bronią - jakoś, uwzględniając, że cała gra to jeden korytarz.
Gdyby nie była to polska gra, to nie wiem, czy w ogóle zostałaby zrecenzowana, a jeżeli już, to najwyżej na 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować