Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper: Ghost Warrior 2 - recenzja PC

95 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2013 o 17:09, Janek_Izdebski napisał:

Myszasty, po kim jak po kim ale po Tobie się nie spodziewałem, że nie rozróżniasz opcji
"Wyrównaj tekst do środka" od opcji "Wyjustuj do obu krawędzi". Popraw to, proszę, bo
aż oczy bolą. ;) Dzięki.



Janku, po kim jak po kim, ale po Tobie się nie spodziewałem, że nie znasz zasady stawiania przecinka przed spójnikiem "ale". Popraw to, proszę, bo aż oczy bolą. ;) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 18:41, Nieznajomosc napisał:

Janku, po kim jak po kim, ale po Tobie się nie spodziewałem, że nie znasz zasady
stawiania przecinka przed spójnikiem "ale". Popraw to, proszę, bo aż oczy bolą. ;) Dzięki.

Najlepiej by było, gdybyś zamilknał na wieki z tymi nieustannymi wycieczkami osobistymi wobec mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos tego nieszczęsnego wyśrodkowania. Ja nie ma żadnego wpływu na układ tekstu. Jest on formatowany z automatu i w tym przypadku pewnie dał o sobie znac jakiś bug ceemesowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 19:05, Myszasty napisał:

A propos tego nieszczęsnego wyśrodkowania. Ja nie ma żadnego wpływu na układ
tekstu. Jest on formatowany z automatu i w tym przypadku pewnie dał o sobie znac jakiś
bug ceemesowy. :)

Przy okazji, Myszasty. Czy to Ty będziesz może recenzował nowego "Bioshocka"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Przy okazji, Myszasty. Czy to Ty będziesz może recenzował nowego "Bioshocka"? :)
>
Wskazują na to wszytskie znaki na niebie, ziemi i firmowej poczcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 19:19, Myszasty napisał:

Wskazują na to wszytskie znaki na niebie, ziemi i firmowej poczcie. :)

To odezwę się do Ciebie w Tej sprawie na priv (S), ok? Mam pewien fajny pomysł dla Was. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorze recenzji co masz na myśli w zdaniu "będzie działać płynnie na kalkulatorze"?, czyli na moim 6 letnim kompie pójdzie, dodam , że jedynka działała mi na średnich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Autorze recenzji co masz na myśli w zdaniu "będzie działać płynnie na kalkulatorze"?,
> czyli na moim 6 letnim kompie pójdzie, dodam , że jedynka działała mi na średnich detalach.

Pójdzie, i to na full.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem, przeszedłem i nie polecam... cry engine to jakiś marny jest w tym tytule, liniowość w grze i si przeciwników to jakaś kpina gra warta maks 20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Np. taki znafffca gier jak Harunia, narzekający na wszystko na co tylko narzekać można, prawdziwy "koneser" dobrych gier pobiegł do sklepu z jęzorem wywieszonym przed wargę i sapiąc się i śliniąc wyłożył gotówkę. Po czym narzeka. Co za żenada. Mam tym samym pytanie do nabywców tego crapa - po jaką cholerę wspieracie swoja kasą takie gnioty pokazując tym samym, że warto je robić? Niech mi to ktoś wytłumaczy proszę.

A ty co, jasnowidz jakis? Fajny opis, niestety mijajacy sie z prawda. Gry nie kupilem, akurat kupil ja moj kuzyn, ktory ma obecnie parcie na snajpienie (zwlaszcza po dosc dobrym Elite v2 ktory mial ode mnie). Tak sie szczesliwie zlozylo ze dorosl juz do wieku grania w takie gierki, co mnie bardzo cieszy, bo kupujemy rozne tytuly i sie nimi wymieniamy. Odradzalem mu zakup tego tytulu, bo pamietam ze jedynka byla slaba, ale chlopak sie uparl, z zamiarem ewentualnej odsprzedazy jak bedzie kicha. Cena tez byla jakims tam argumentem, bo nie kazdego mlodego czlowieka stac na gry za 120zl.
Te wycieczki osobiste mozesz wiec sobie odpuscic, moglem tez gre dostac jako prezent (czyli niezaleznie ode mnie), to ze ja sie znam na grach i chlamu staram sie nie kupowac nie znaczy jeszcze, ze od czasu do czasu w chlam jakims zrzadzeniem losu nie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 11:53, mpietraszek_city napisał:

A w UK na 4 miejscu: http://www.chart-track.co.uk/index.jsp?c=p/software/uk/latest/index_test.jsp&ct=110015.
Ludzie recenzji nie czytają, czy co? ;-)
Pozdrawiam
Mariusz_City


Dane obejmują sprzedaż w pierwszym tygodniu od premiery, a więc w czasie, gdy żadne recenzje nie były dostępne, BO DALIŚCIE EMBARGO NA RECENZJE PRZED PREMIERĄ SŁABEJ GRY!!! Przed premierą nie pojawiła się ANI JEDNA recenja!

A twój post stanowi samo sedno polityki City Interactive - nie ważne, że gra to syf, ważne, że się sprzedaje!

Nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze panie Mariusz, to robi się Pan... lepiej nie napiszę tego słowa (zaczyna się na b) bo jeszcze bana dostanę a szkoda by było przez taki syf jaką jest ta gra dostać bana. Do czego zmierzam - daliście embargo na recenzję przed premierą i teraz zgrywa Pan wielkiego cwaniaka? Bez jej. Ten post pokazał jakich ludzi zatrudnia ta firma. Jestem ciekaw czy piałby Pan z zachwytu, gdyby recenzję pojawiły się na 4 dni przed premierą. Nie ma Pan za grosz wstydu. Taki Gearbox potrafił się przyznać do porażki z ACM a Wy dalej brniecie w imię zasady, jak ktoś to napisał wyżej - nie ważne jaki syf, ważne że się sprzedaje. Szkoda, że w Polsce przytrafiła się taka firma, która próbuje niszczyć to, na co inne firmy ciężko pracowały (CD Projekt RED, Techland, 11 bit, po części PCF). A, odnośnie tekstu - jest większa polska premiery w tym roku. Jaka? To pozostawiam już Panu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A wśród recenzji na metacritic są i dziewiątki i dziesiątki, ale pewnie ci gracze o niczym
> nie mają pojęcia... ;-)
> DLC z mapami ukaże się 20.03.
> pozdrawiam
> Mariusz_City_Interactive
>

A to nie dlatego że na fb nawoływaliście fanó do oceniania na metacritic ? :)

A co do informacji że gra ma 4 miejsce w sprzedaży w UK.
Załóżmy czysto teoretycznie taką sytuacje:
jeżeli nasram do andruta i zapakuje to w sreberko, wywale kupe kasy na marketing aby każdy chciał to kupići będe sprzedawał o połowe taniej niż princepolo a jakby było mało zakazałbym mówić o tym "ciastku" wszystkim którzy skosztowali by je nim trafi do sklepów, to napewno znajdzie sie mnóstwo chętnych na kupno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem na razie pierwszy akt i trzeba przyznać, że lipa. Nie jest to mega porażka, ale na pewno mega średniak, który wygląda na bardziej odpicowaną budżetówkę. Nie ma tam nic ciekawego, nic wartego zapamiętania czy polecenia. Znajdziecie tysiące duuużo lepszych gier w tym i niższym przedziale cenowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna informacja, która może zainteresować graczy:

Jutro o 10:00 Marek Tymiński udzieli wywiadu dla TVNCNBC. Przedstawi kilka interesujących informacji, a także opowie o planach City Interactive.

Pozdrawiam
Mariusz_Pietraszek_City

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mpietraszek_city
Nie stety ja tez się zawiodłem na waszej grze kasa w błoto poszła gra wygląda bardzo slabo i jest krótka.. co do grywalnosci to jej wogole nie ma..
Oj ludzie będą sobie pluc w twarz za kupno słabej gry...
Powinniscie się uczyc jak się robi gry od techlandu i CDP ;)
Jak w takim samym styli zrobicie Enemy Front to będzie totalna klapa..
Licze ze te PRG co jest robione przez Tomasza Gopa może być jedynie lepsze . bo on się zna na robieniu gier więcej niż u wasszyscy razem wzięci pracownicy :)
CI G... do roboty i wyciągajcie wnioski jakie bledy popeniliscie
Po co kupujecie Cry engine3 jak nie umiecie go wykozystac wogoe?? było już zostać na chrome engine takie me zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest krótka więc warto pokusić się o przejście, tym bardziej, że lokacja w III akcie (Tybet) wygląda całkiem nieźle. Tym bardziej na tle poprzednich lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować