Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War: Judgment - recenzja

17 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Mamy genetycznie modyfikowaną żywność i zwierzęta, dlaczego więc nie mielibyśmy grać w genetycznie zmodyfikowane Gears of War: Judgment? O ile jednak nie jestem pewien czy jedzenie pomidora z cechami skorpiona wyjdzie mi na dobre, to nie mam wątpliwości, że Gearsy z elementami DNA Bulletstorma są tym, na co od dawna czekałem.

Przeczytaj cały tekst "Gears of War: Judgment - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trylogię bardzo lubię, prequel też sobie sprawie w późniejszym terminie. Czasu brak niestety, ciśnienia też nie mam żeby brać premierowo ;-)

Natomiast cieszy mnie, że PCF dało radę :) . Miałem jak najgorsze obawy kiedy się okazało, że za tą część w większości odpawiadają deweloperzy z polskiego studia z tym "ach, co to nie ja !" Chmielarzem na czele ;-). PCF nadal mi wygląda na zwykłego wyrobnika Epic, ale moje obawy po tej recenzji sporo zmalały. Na szczęście będzie demo, więc sprawdzę je jeszcze dla pewności ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to wygląda fajnie itd, ale jakoś chyba już się wypaliłem jeśli chodzi o miłość do tej serii. Na tych gameplayach wydaje się, że to ciągle ta sama gra bez konkretniejszych zmian. To już nuży i męczy. Przejście 3 nie dało mi żadnej satysfakcji. Może jak stanieje to zagram w Judgment, bo fabularnie z chęcią zobaczyłbym ten cały atak itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka byla fajna, bo byla na pc. W dwojke gralem na konsoli i to juz nie bylo to samo, padem sie fajnie gra w bijatyki czy slashery, strzelanki na tych analogowych galkach to raczej lipa. Z tego powodu trojke olalem, z ta czescia zrobie to samo. Poza tym gdzie jest ten miesniak z poprzednich czesci Feniks czy jak mu tam bylo, Gearsy zawsze mi sie kojarzyly z nim a nie jakims blondasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ja chce na PC chociaż dwójkę błagam, jedynkę się dało to teraz 2
Mogliby rowniez przeniesc Halo 3 i reszte na PC...dlaczego nie??? Otoz usluga LIVE na xboxie jest platna...na PC bylby to juz kontrowersyjny problem :) Moze nowy xbox cos zmieni... i w koncu z lski swojej wypuszcza te tytuly na PC (w koncu sa na nich robione ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tego się spodziewałem. Wczoraj gram.pl było chwalone bo tak "elegancko i profesjonalnie" zmieszało Snipera 2 z błotem (że niby nie dali się ponieść patriotycznemu duchowi i ocenili grę sprawiedliwie) a dziś mamy "Polski Gears of War! Do boju!" itp. Prawda jest taka, że PCF wcale już takie polskie nie jest, bo większa część osób odpowiedzialnych za te Gearsy to osoby z za granicy. Poza tym opinie fanów na temat tej części nie są zbyt optymistyczne. Hype jest dużo mniejszy, gra jest odcinaniem kuponów od sławnej serii. Akcja jest dużo szybsza niż w poprzednich częściach a co za tym idzie straciła wojenny klimat no a "DNA Bulletstorma" to akurat powinno odstraszać ludzi niż przyciągać bo ta gra była nieprawdopodobnie nudnym przeciętniakiem.

No nic, czekam teraz na te wszystkie zjadliwe komentarze pod moim adresem, bo jakim prawem krytykuję GoW, Polaków z PCF (tych dwóch, którzy zostali;P), i Gram.pl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z oczekiwaniami nowe Gearsy trzymają poziom, czyli PCF dali radę! Miejmy nadzieję, że następna wyjdzie już na następcę 360-tki na Unreal Engine 4 i również spod ręki naszych rodaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się demo trybu multi :) Informacja ze strony xbox.com:

Pobierz demo Gears of War: Judgment Natarcie. Zdobyte PD przejdą do pełnej wersji, gry jeśli kupisz ją i rozpoczniesz grę w ciągu tygodnia od premiery.

http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/Demo-gry-wieloosobowej-Gears-of-War-Judgment/66acd000-77fe-1000-9115-d8024d538a7d?cid=SLink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> My body is ready...
>
> Ktoś chętny na coopa/hordę w weekendy po premierze?

Jak ktoś chce zagrać w multi, to ja jestem chętny.
Najlepiej piszcie na maila paladirus@gmail.com lub dodajcie mnie do znajomych Archanos2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować