Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Castlevania: Lords of Shadow i Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 zmierzają na PC

45 postów w tym temacie

I to jest to czego nie cierpię ... Są tytuły które powinny zostać na konsolach, albo danej konsoli, są również tytuły które powinny zostać jedynie na blaszakach. Konsola i blaszak to nie to samo, nie wiem ile jeszcze idiotów wpadnie na podobny pomysł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 14:47, mt17 napisał:

I to jest to czego nie cierpię ... Są tytuły które powinny zostać na konsolach, albo
danej konsoli, są również tytuły które powinny zostać jedynie na blaszakach.


A to niby czemu? Jeśli najpierw jakaś pozycja pojawia się na platforrmie do której gatunkowo pasuje, a następnie po jakimś czasie jest dostosowywana do innej platformy, to co w tym złego? Wersja na platformę docelową na tym nie ucierpi, a gra może dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Chętnie zagram w Castlevanię. Znajomy bardzo ją sobie chwalił, ale jednocześnie wskazywał na spadki fpsów. Jeśli faktycznie pojawi się konwersja na pc, to problem z fpsami moze zostać wyeliminowany. W to mi graj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Castlevania w moim odczuciu ma sens by sie pojawił na PC chocby ze względu na fakt, ze dwójka została zapowiedziana oficjalnie na PC. Nie mniej bardzo bym sie ucieszył za równo z Castlevania jak i z Mortala na PC. Obie to (podobno) dobre gry i obie chętnie bym sprawdził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie - Castlevanię przeszedłem na PS3 ale chętnie zagram na PC wraz z dodatkami / bo pewnie wersja PC dostanie wszystkie DLC /, w Naruto nie grałem ale mam pada pod Xboxa a i gra będzie zapewne tańsza niż na PS3 - i w to mi graj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naruto ani mnie ziębi ani grzeje ale już Castlevanie i Mortala (oby Amazon się nie pomylił!) przygarnę z miłą chęcią. Na PC brakuje bijatyk a SF jakoś mnie nie porwał - wyrywanie kręgosłupów ma swój urok ;), kolejny slasher to też fajna sprawa. Ot dobre wieści po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I to jest to czego nie cierpię ... Są tytuły które powinny zostać na konsolach, albo
> danej konsoli, są również tytuły które powinny zostać jedynie na blaszakach. Konsola
> i blaszak to nie to samo, nie wiem ile jeszcze idiotów wpadnie na podobny pomysł....
>
No ale weź proszę podaj powód DLACZEGO gry nie powinny być multiplatformowe oprócz tego że na konsolach są droższe, więc producent zarobi więcej kasy, i że fanboje mogą prowadzić swoje wojenki? Słucham z wypiekami na twarzy twoich argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 14:47, mt17 napisał:

I to jest to czego nie cierpię ... Są tytuły które powinny zostać na konsolach, albo
danej konsoli, są również tytuły które powinny zostać jedynie na blaszakach. Konsola
i blaszak to nie to samo, nie wiem ile jeszcze idiotów wpadnie na podobny pomysł....


http://pl.wikipedia.org/wiki/Castlevania

seria byla obecna chyba na wszystkim oprocz gamecuba (w wielu odslonach) a Ty masz problem z PCtem ? :D comon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znoszę takiego głupiego gadania.
Pc i konsole, obie jako platoformy do gier są równe. Podział na gry konsolowe i pecetowe dawno wymarł. Prawdziwy gracz jest fanem gier, a nie fanem platform.

Co do gier o których news mówi- jaram się Castlevanią, Naruto mniej, ale pewnie i tak kupię ze względu na samą nostalgię do anime ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 14:47, mt17 napisał:

I to jest to czego nie cierpię ... Są tytuły które powinny zostać na konsolach, albo
danej konsoli, są również tytuły które powinny zostać jedynie na blaszakach. Konsola
i blaszak to nie to samo, nie wiem ile jeszcze idiotów wpadnie na podobny pomysł....



No tak bo kupienie pada do pcta to takie straszne "zuo"... [kupować co rok-dwa nowe komponenty to normalka, a wydać na pada raz te 150-200zł to już wielki problem :)]
Podobnie instalacja i podpięcie tego pada - istna fizyka kwantowa...

Ja z kolei zadziwiam się ilu "idiotów" dalej bawi się w jakieś wojny konsolowe czy konsolowo-pctowe. ale co ja tam wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 14:47, mt17 napisał:

I to jest to czego nie cierpię ... Są tytuły które powinny zostać na konsolach, albo
danej konsoli, są również tytuły które powinny zostać jedynie na blaszakach. Konsola
i blaszak to nie to samo, nie wiem ile jeszcze idiotów wpadnie na podobny pomysł....

Jak to powinny? Co za różnica, czy zagrasz sobie w slashera na konsoli, czy na PCskoro na obu można grać padem? Zresztą ja w Darksiders bezproblemowo grałem na klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować