Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Castlevania: Lords of Shadow i Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 zmierzają na PC

45 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2013 o 16:25, kesik93 napisał:

Wali mi tu strasznie premierą RDR na PC w październiku


Co ma Capcom do Rockstara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 16:33, Henrar napisał:

Co ma Capcom do Rockstara?

A co ma Capcom do Castlevania: Lords of Shadow i Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 16:48, kesik93 napisał:

> Co ma Capcom do Rockstara?
A co ma Capcom do Castlevania: Lords of Shadow i Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm
3?

Konami. Jedna cholera. I tak to są osobni wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To,żeby wydali Naruto na PC jest bardzo mało prawdopodobne,chociaż baza Steama to dość wiarygodne źródło i chyba wszystkie gry,które tam były prędzej czy później wyszły (tak mi się wydaje,że nie było żadnej pomyłki z ich strony)

Ale Mortal i Naruto na kompa to będzie miazga,chociaż w Mortala najlepiej się gra na konsoli (wiadomo,duży ekran i gra nawet do 4 graczy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Castlevania Lords of Shadows wyjdzie na PC to będę ogromnie ucieszony.
Uwielbiam slashery a to jeden z tych których mocno zazdrościłem konsolowcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To,żeby wydali Naruto na PC jest bardzo mało prawdopodobne,chociaż baza Steama to dość
> wiarygodne źródło i chyba wszystkie gry,które tam były prędzej czy później wyszły (tak
> mi się wydaje,że nie było żadnej pomyłki z ich strony)
>
> Ale Mortal i Naruto na kompa to będzie miazga,chociaż w Mortala najlepiej się gra na
> konsoli (wiadomo,duży ekran i gra nawet do 4 graczy ;))
A dużego ekranu nie podłączysz do TV ?

Moim zdaniem wszystko co na konsoli może być na PC. Pady są wiec ja różnicy nie widzę no chyba ,że graficznie to rozdzielczość lepsza znów na komputerze. Ja mimo że mam PS3 Naruto bym pograł i zobaczył MK mam ,a Castlevania jakoś mnie nie przekonała po demie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 16:53, bobobo napisał:

To,żeby wydali Naruto na PC jest bardzo mało prawdopodobne,chociaż baza Steama to dość
wiarygodne źródło i chyba wszystkie gry,które tam były prędzej czy później wyszły (tak
mi się wydaje,że nie było żadnej pomyłki z ich strony)


Ostatnio Halo tam trafiło nie wiadomo dlaczego. MS zdementował, wpis usunięto. No jeszcze Final Fantasy VII odświeżone, ale to ostatecznie wyszło, tyle że do kupienia wyłacznie w sklepie Square Enix. A po za tym to tak, zasadniczo co ląduje w rejestrze Steama to potem wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 17:18, Bambusek napisał:

Ostatnio Halo tam trafiło nie wiadomo dlaczego. MS zdementował, wpis usunięto. No jeszcze
Final Fantasy VII odświeżone, ale to ostatecznie wyszło, tyle że do kupienia wyłacznie
w sklepie Square Enix. A po za tym to tak, zasadniczo co ląduje w rejestrze Steama to
potem wychodzi.

Tak swoją drogą, to ostatnio wpis nt. Halo 3 znalazł się w becie najnowszych sterowników do Radeonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 19:42, Darnok_Rukia napisał:

Z obu gier bym się bardzo ucieszył ale Naruto ciężko uwierzyć .


Też mi się akurat w to nie chce wierzyć, zwłaszcza że to już 3... Zresztą gry z tej serii to ciągle to samo więc nic nie tracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 19:21, Henrar napisał:

Tak swoją drogą, to ostatnio wpis nt. Halo 3 znalazł się w becie najnowszych sterowników
do Radeonów.


Ta wiem, ciekawe rzeczy się dzieja. Chociaż ja uważam, ze to zupełnie bez sensu. Były dwie próby z serią na piecach i obie nieudane (fakt, że przynajmniej za drugim razem to miało znamiona szabotażu, no ale...). Nic, będzie co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 20:34, Sanders-sama napisał:

Też mi się akurat w to nie chce wierzyć, zwłaszcza że to już 3... Zresztą gry z tej serii
to ciągle to samo więc nic nie tracę.


Bez znaczenai czy to 3 czy 5 czy 10. Fabuła jedzie, przynajmniej do pewnego momentu, wydarzeniami aktualnymi w mandze (znaczy z tego co mi narutowa wiki mówi to zaczyna się na Kage Summit i leci do ktoregoś momentu IV Wojny Shinobi), więc fani i tak wiedzą co jest grane, a niefani pewnie i tak gry nie tkną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2013 o 21:34, Bambusek napisał:


Bez znaczenai czy to 3 czy 5 czy 10. Fabuła jedzie, przynajmniej do pewnego momentu,
wydarzeniami aktualnymi w mandze (znaczy z tego co mi narutowa wiki mówi to zaczyna
się na Kage Summit i leci do ktoregoś momentu IV Wojny Shinobi), więc fani i tak wiedzą
co jest grane, a niefani pewnie i tak gry nie tkną.


No dokładnie - ja bym chętnie zagrał na PC, gdyż cena byłaby za pewne przystępniejsza, niż na PS3, a pada mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Castlevanii - przepiękna gra. Wyjątkowa. Niepowtarzalna. Cudowna. Mógłbym tak długo jeszcze - za fabułę, za gameplay, za idealne spasowanie proporcji - trochę slashera, odrobinę platformówki, multum zagadek (przy których trzeba pogłówkować), krztyna rolpleja. Mistrzowski Patrick Stewart jako narrator. Kapitalna oprawa audio-video (przez te trzy lata nie zestarzała się ani na jotę). Zapierający dech w piersiach design - miejscówki z tej gry pamięta się po latach. Nic się tu nie powtarza (stąd wersja iksowa jest na dwóch płytach DVD), nie ma backtrakingu. Każda lokacja zaskakuje wyglądem, całość kipi rewelacyjnymi pomysłami. Gra jest też dość długa (mi zajęła coś koło 20 godzin za pierwszym razem) i ma spore replayability (do niektórych miejsc nie można się dostać podczas pierwszego przejścia). Nie jest to też tytuł który przechodzi się sam - jako, że w slasherach jestem raczej leszcz, na pierwsze przejście dałem "easy", a i tak łatwo nie było ;-)

Polecam z całego serca. Na konsolach był to niespodziewany hit, który dobrą sprzedażą zaskoczył nieco samo Konami (stąd DLC robione grubo po premierze, bo nieplanowane - niestety nie trzymają poziomu podstawki, ale można je spokojnie odpuścić). Bracia pecetowi - brać i grać jak wyjdzie, nie stękać, nie jęczeć, że "czemu dopiero teraz", nie wybrzydzać i nie przesmradzać. Ten tytuł to wzorzec gry idealnej, zrobionej z sercem i poszanowaniem klienta, który płaci i wymaga. Ręczę, że zabawa będzie przednia - kupować, bo na PC drugiej takiej nie ma, a jak się dobrze sprzeda to przetrze szlak dla kolejnych tak ambitnych produkcji.

ps. Recenzja i ocena tej gry na gramie to wyjątkowa kompromitacja człowieka, który ten tytuł oceniał - ot profan bez gustu "se pograł i coś tam nabazgrał". Coś jakby żul spod budki z piwem się zabrał za ocenianie sztuki przez duże S. Nie brać tej opinii pod uwagę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alan Wake pokazał, że porty robione po latach od konsolowej premiery mogą świetnie wyjść, więc jak najbardziej czekam. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I to jest to czego nie cierpię ... Są tytuły które powinny zostać na konsolach, albo
> danej konsoli, są również tytuły które powinny zostać jedynie na blaszakach. Konsola
> i blaszak to nie to samo, nie wiem ile jeszcze idiotów wpadnie na podobny pomysł....
>

Hahaha co za bzdury. Oczywiście, że nie to samo. Konsole są ograniczone przez swoje pady więc nigdy nie zagrasz wygodnie przy każdej grze z pc. Zaś na pc przy jakielkolwiek konsolowej grze już tak :D. Więc nie ma żadnego problemu w zrobieniu porta z konsoli każdej gry.

No chyba, że ci "duma" nie pozwala. LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I to jest to czego nie cierpię ... Są tytuły które powinny zostać na konsolach, albo
> danej konsoli, są również tytuły które powinny zostać jedynie na blaszakach. Konsola
> i blaszak to nie to samo, nie wiem ile jeszcze idiotów wpadnie na podobny pomysł....
>
Widzę że komuś żal tutaj ładnie pośladki ścisnął :D. Każda gra jest dla każdego... Gra to gra i tyle jeśli jest wolą twórców by wyszła na PC to chwalmy a nie besztajmy ich za to, szczególnie że do takiego PC podepniesz pada i w slashera grasz jak na konsoli, co w odwrotną stronę już tak nie działa, ale zgodnie z tym co mówisz to CDP, Rockstar, Ubisoft, Microsoft, EA, PB, Blizzard są idiotami bo gry wydają i na jedną i drugą platformę, a przecież jak wiemy pierwszy Wiedźmin oraz Gothici były tylko na PC czyli Riseny, i Wiedźmin 2 oraz 3 też powinien być tylko na PC, to samo Diablo 3 od blizzarda z takim tokiem rozumowania jak ty masz to 3/4 developerów to "debile".... Castlevania wyjść wyjdzie na PC ale kiedy to nie wiadomo bo sam producent nie skreśla tej opcji, a że zaprzeczają że jest w bazie steam hmmm przyznałbyś się do tego gdyby była szansa na dalszą sprzedaż i wpływ gotówki z konsolowej wersji (droższej), jeśli by się przyznali to na pewno spora część ludzi by wolała poczekać i dać mniej za PC''tową wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować