Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przeprosinowe SimCity dla posiadaczy SimCity

78 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2013 o 22:02, SiDi napisał:

Chyba nikt, bo tylko EA ma miewa takie wpadki z tego co wiem.


Wpadki miewali m.in. Blizzard z Diablo III, a także choć na mniejszą skalę CDP RED z Wiedźminem 2, a nikt o rekompensacie nie słyszał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w tekście nie ma błędu? Jeśli to jest do 25 marca to znaczy że mogę teraz kupić swoją kopię SimCity i tak dostane np potem Dead Space 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 21:58, Arthas97 napisał:

EA zaoferowało naprawdę dobrą ofertę w ramach przeprosin, kto inny w branży dałby za
darmo grę, która półtora miesiąca wcześniej miała premierę?


Jaką dobrą ofertę ? :) Przecież BF3 to crap, a Mass Effect 3 jest niedorobiony pod względem fabularnym. Gdzie te dobry gry ? I to jeszcze w wersji standardowej.. wstydzili by się. To zwyczajny dym w oczy. My wam dajemy gry a wy dalej będziecie u nas kupować za 150 zł :) Żaden wydawca nie oferuje gier za darmo, ale EA jest tak znienawidzonym wydawca i producentem, że musi coś oddać za darmo, żeby choć trochę poprawić swój beznadziejny i zwalony wizerunek. Oczywiście ci co mają klapy na oczach tego nie widzą. Będą dalej ślepo wierzyć, że oni o tym nie wiedzieli i nic się nie stało :) Tak samo nie potrafią uzasadnić malutkich mapek pod budowę miast. Wielkim "przepraszam", było by zaktualizowanie gry o opcje offline i poprawienie granic możliwości budowy miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wpadki miewali m.in. Blizzard z Diablo III, a także choć na mniejszą skalę CDP RED z
> Wiedźminem 2, a nikt o rekompensacie nie słyszał...
No nie... prawda że beznadziejnie nam się chodzi w tych okropnych koszulkach z Wiedźmina 2 których wcale nie dostaliśmy? Prawda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2013 o 22:05, Arthas97 napisał:

W CDP RED z
Wiedźminem 2, a nikt o rekompensacie nie słyszał...

Co? Mylisz się kolego, każdy kto kupił wtedy Wiedźmina i nie mógł grać w dniu premiery dostał koszulkę z wiedźmina [było nawet z 5 do wyboru] ponadto wymieniali popiersia za darmo jeśli ludzie mieli zniszczone przez transport. Co jak co ale złego słowa o CDP nie możesz powiedzieć bo tanio i jeszcze więcej Ci dadzą niż oczekujesz. A Blizz z D3 to nic wielkiego, można było się spodziewać zablokowanych serwerów. W końcu D3 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier była. Jak nagle tyle ludzi rzuciło się na to w ciągu jednej minuty to nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, skąd ta opinia, że BF3 jest crapem..., natomiast ME3 to nie sama fabuła, jest to całkiem dobra gra.
W tej ofercie przede wszystkim wyróżnia się Dead Space 3, który pomimo różnych ocen za darmo wygląda na znakomitą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 22:05, Arthas97 napisał:

Wpadki miewali m.in. Blizzard z Diablo III, a także choć na mniejszą skalę CDP RED z
Wiedźminem 2, a nikt o rekompensacie nie słyszał...


Blizzard był i będzie ignorantem na tym polu. Ma gdzieś graczy. Szkoda, że tak dużo ludzi im nadal ufa. Od zawsze mają problemy z serwerami w czasie premiery gry, ale jak zawsze wolą udawać idiotów niż zrobić z tym porządek. Cóż. W obecnej politycy cenowej u mnie nie mają szans. Jak się poprawią, to może kiedyś ? Ale zauważ, że Diablo III było o wiele wiele bardziej popularne niż jakieś SimCity. Z jednej strony usprawiedliwia to Blizzarda a z drugiej nie. Natomiast EA niczego nie usprawiedliwia.

@UP
Bo BF3 i CoD to ta sama papka. Nawet nie.. Bo CoD ma chociaż kampanię z prawdziwego zdarzenia. No dobra, ME3 to nie tylko fabuła, ale też strzelanie :) Naprawdę... pod względem akcji, to jest cool, ale fabularnie ssie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszulki dostali tylko gracze, którzy zamówili edycję kolekcjonerską Wiedźmina. A co do Diablo, to jednak także nie można było uruchomić grę i argument, że można się była tego spodziewać średnio do mnie trafia i jest to wina Blizzard, zresztą ma już on od dłuższego czasu problemu z serwerami, kiedy przychodzi premiera jakiejś gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosne, typowa polaczkowatość, dają za darmo to jeszcze trzeba pomarudzić, że za tanie, że już takie mam to po co mi, sratata. Zamiast normalnych graczy to same pierdoły tu widzę, nic nie pasuje, to źle tamto źle. Najlepsze jest to, że nikt Wam nie kazał kupować gry. O modelu online wiedziano długo przed premierą, po starcie w USA można też było spodziewać się podobnych problemów w Europie (nie mówiąc o tym, że nie było chyba jeszcze gry full online, której start odbył się bez problemów z serwerami), można było przeczytać recenzje jak wygląda rozgrywka jeszcze przed premierą.

Jasne, też denerwowałem się mając problemy z graniem w Diablo 3 na początku, ale jakbym dostał proporcjonalnie do wielkości problemów podobny prezent, to bym nie narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh EA nie kompromituj się prosimy cię jako gracze.... I co oni liczą że jak ludzie dostaną za free grę to tłumnie polecą do sklepów i kupią ich SC? Mam nadzieję że to dało im nauczkę z ich śmiechu wartymi pomysłami typu DRM, bo w grze SP zmuszanie ludzi by musieli być cały czas podłączenie do neta to już nie jest gra SP tylko MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 22:34, Kryhuu napisał:

Żałosne, typowa polaczkowatość, dają za darmo to jeszcze trzeba pomarudzić, że za tanie,
że już takie mam to po co mi, sratata. Zamiast normalnych graczy to same pierdoły tu
widzę, nic nie pasuje, to źle tamto źle. Najlepsze jest to, że nikt Wam nie kazał kupować
gry. O modelu online wiedziano długo przed premierą, po starcie w USA można też było
spodziewać się podobnych problemów w Europie (nie mówiąc o tym, że nie było chyba jeszcze
gry full online, której start odbył się bez problemów z serwerami), można było przeczytać
recenzje jak wygląda rozgrywka jeszcze przed premierą.

Problemy techniczne na starcie to jedno, ale próbowanie "udobruchać" graczy po tym, jak ich się okłamało to już trudniejsza sprawa.
http://www.gram.pl/news/2013/03/15/fanowski-mod-do-simcity-pozwala-na-gre-offline.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polaczki jak zwykle narzekają co? heh Nic by nie zrobili to źle a za darmo całkiem dobre gry dali to jeszcze gorzej?Życzę Wam aby to simcity ciągle się wieszało i abyście grać nie mogli za ciężko zarobione pieniądze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kryhuu & @Dishar & @gorzalka

Rozumiem, że wy bez słowa łykacie co korporacje wam pchają do gardeł i jeszcze obrażacie tych, którzy "mają czelność" wyrazić dezaprobatę ? Wybornie wytresowane lemingi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekamy, bo nie chcemy innej gry. Chcemy to za co zapłaciliśmy, a niestety dostaliśmy jakiś simvillage, gdzie osławione simy co "żyją własnym życiem" wstają rano idą do pierwszej z brzegu pracy, a potem wracają do pierwszego z brzegu domu (gdzie tu miejsce na taktykę zabudowy czy realność którą tak się chwalono?), miasta zaś wyglądają jak jakieś karykatury miast, mają zakłamany licznik populacji (bo w końcu mała mapa, to pomnóżmy x10 populacje, a może będzie to lepiej wyglądać).
Nie takiej gry chciałem, to miała być symulacja miasta, a nie psedo coś co próbuje być symulacją, ale tak naprawdę oszukuje gracza.
Fakt SimCity sprawia wspaniałe pierwsze wrażenie, byłem oczarowany grą, dopóki nie wgryzłem się w nią głębiej i nie zacząłem zauważać jak tak właściwie działa ta cała mechanika, jak już zrozumiałem jak to działa to cóż... przeszła mi cała ochota na grę, bo to jest jedno wielkie sprawianie dobrego wrażenia, gdy tak naprawdę nie ma porządnych mechanizmów symulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ta cała gra "za darmo" jest tak skonstruowana, ze jeszcze EA na tym zarobi.

1 raz zarobi na głąbach co pobiegną do sklepu po SimCity (bo do 25 można rejestrować i dostać "gratis" grę).

2 raz zarobią na następnych osobach którym nie wystarczy podstawowa wersja gry i będą chcieli zagrać w pełen produkt z DLC.

EA wcale tu nie jest stratne, to przemyślany ruch na którym jeszcze zarobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 23:11, doflamingo napisał:

Problemy techniczne na starcie to jedno, ale próbowanie "udobruchać" graczy po tym, jak
ich się okłamało to już trudniejsza sprawa.
http://www.gram.pl/news/2013/03/15/fanowski-mod-do-simcity-pozwala-na-gre-offline.shtml

Lepiej żeby nie próbowali? Bo widzę, że za ich starania tylko im się dostaje po głowie teraz.

@leszeq
Nikt nic nikomu nie pcha, nikt kupować Ci nie kazał, płacisz za produkt, którego zawartość znasz i masz świadomość co się wiąże z np. trybem online. Bo mi się wydaje, że pełno jest ludzi, którzy cicho liczyli mimo zapowiedzi na inną grę i teraz są wielce zawiedzeni przez to, że ich wyobrażenia się nie spełniły i wieszają za to psy na wydawcy.

@Kijkowaty
Dostałeś to za co zapłaciłeś, miałeś możliwość sprawdzenia dogłębnych recenzji przed premierą, miałeś możliwość zagrania samemu w betę. Wyrobiłeś sobie przed kupnem opinię i wedle niej dokonałeś zakupu, a nie bo złe EA kazało Ci kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wpadki miewali m.in. Blizzard z Diablo III, a także choć na mniejszą skalę CDP RED
> z
> > Wiedźminem 2, a nikt o rekompensacie nie słyszał...
>
> Blizzard był i będzie ignorantem na tym polu. Ma gdzieś graczy.

Jeszcze za czasów vanilla WoWa Blizzard był dobry dla graczy. Nie miał nas gdzieś. Za godzinę przerwy w dostarczaniu usługi dawali darmowe dni. Bez gadania i reklamy, po prostu się pojawiały. Teraz nawet nie przeproszą mailowo.

Przejrzyjcie na oczy. Gry to już nie jest margines rozrywki przynoszący jakieś tam zyski, zatrudniający zapaleńców. Koncernami, iście fabrykami gier nie zarządzają już tacy sami zapaleńcy, jacy potem te gry ogrywają. Teraz macie finansistów i dusigroszów pokroju Koticka. Jedyna nadzieja w tym, że takim traktowaniem klienta się w końcu sami dobiją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować