Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA DICE podkręca atmosferę - mała zapowiedź filmowego zwiastuna Battlefield 4

12 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Marketingowa maszyna promująca Battlefield 4 ruszyła już na dobre. Po ostatnich przeciekach, tajnych zaproszeniach na konferencje i wreszcie zaprezentowaniu pierwszego artworka otrzymaliśmy zapowiedź trailera oraz datę ujawnienia jego pełnej wersji

Przeczytaj cały tekst "EA DICE podkręca atmosferę - mała zapowiedź filmowego zwiastuna Battlefield 4" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer do trailera już był, teraz jeszcze słowna jego zapowiedź w sumie to dość zabawne. Niech chociaż w docelowym trailerze pokażą coś wartego uwagi a nie ćwierć sekundowe urywki walk na jakiejś mapie z podniosłą pełną werwy muzyką w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym obrazku to jedyna zmiana brak hełmów, pojazdy te same... Jeśli nie będzie powrotu ciekawych dużych map i mojego ulubionego MEC to podziękuje za to coś (pewnie nawet modów nie będzie więc...) Pomyśleć że bf był moją ulubioną serią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym miał takie życzenie (marzenie?) - skoro już wydali wszystkie DLC do BF3 (a czwórka już za rogiem) to niech udostępnią teraz narzędzia dla moderów do trójki. Więcej już i tak nie zarobią na BF3 (w końcu rozdają go za darmo w ramach rekompensaty za SimCity).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po tym obrazku to jedyna zmiana brak hełmów, pojazdy te same... Jeśli nie będzie powrotu
> ciekawych dużych map i mojego ulubionego MEC to podziękuje za to coś (pewnie nawet modów
> nie będzie więc...) Pomyśleć że bf był moją ulubioną serią :(
Zawsze zostaje ci podczciwa 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 12:25, wojtas022 napisał:

A ja bym miał takie życzenie (marzenie?) - skoro już wydali wszystkie DLC do BF3 (a czwórka
już za rogiem) to niech udostępnią teraz narzędzia dla moderów do trójki. Więcej już
i tak nie zarobią na BF3 (w końcu rozdają go za darmo w ramach rekompensaty za SimCity).

Marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@wojtas022
No, oszalał- a jak wtedy spadłaby sprzedaż BF''a 4? Nie ma mowy! No, chyba że ktoś mi teraz powie, ze narzędzia do BF:BC2 udostępnili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pazerne EA.BF3 mi się co prawda podobał, ale na 4 stanowczo za szybko.Też mam takie marzenie, żeby udostępnili narzędzia dla moderów w 3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@KMyL:

Dlatego rozpatruję to w sferze marzeń ;) wiem, że szanse są na to nikłe, bo jak sam zauważyłeś nie wydali nawet narzędzi do BC2... Ehhh jak człowiek sobie pomyśli jakie cuda mogliby zrobić moderzy na silniku trójki, to aż ciary przechodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po tym obrazku to jedyna zmiana brak hełmów, pojazdy te same... Jeśli nie będzie powrotu
> ciekawych dużych map i mojego ulubionego MEC to podziękuje za to coś (pewnie nawet modów
> nie będzie więc...) Pomyśleć że bf był moją ulubioną serią :(
Nie ma to jak oceniać gry po okładce -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować