Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poplotkujmy o Battlefield 4

38 postów w tym temacie

Są plany zintegrowania BF3 i 4. Możliwe, że jedynie za sprawą Battleloga.

Ciekawie gdyby wyszła np. jedna darmowa mapa współpracująca z obydwoma klientami i można byłoby wspólnie zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Są plany zintegrowania BF3 i 4. Możliwe, że jedynie za sprawą Battleloga.
>
> Ciekawie gdyby wyszła np. jedna darmowa mapa współpracująca z obydwoma klientami i można
> byłoby wspólnie zagrać.

ciekawe ale pewnie się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę ale jak dla mnie to zbyt duży przeciek informacji na temat BF4 moim zdaniem mała liczba informacji bardziej zwróciła uwagę fanów BF , ale tak czy owak zapowiada się troszkę z obawami o zbyt duże podobieństwo co do trzeciej części gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli powyższe plotki okażą się prawdą to straszna lipa! I to ma być ta „nowa era Battelfielda”? Jeżeli zmiany mają zajść jedynie w oprawie wizualnej to podziękował. Liczyłem na większe składy, więcej klas, większą liczbę graczy na serwerach - tutaj tego nie dostrzegam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 99% będzie do odgrzewany kotlet. Takie "FULL" premium BF3 + jakiś tryb, mapa itp. Lepiej mogliby wydać jakiś mega patch(DLC) z tymi dodatkami do trójki, ale za takie coś nie byłoby tyle $, więc nadchodzi BF4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli powyższe plotki okażą się prawdą to straszna lipa! I to ma być ta „nowa
> era Battelfielda”? Jeżeli zmiany mają zajść jedynie w oprawie wizualnej to podziękował.
> Liczyłem na większe składy, więcej klas, większą liczbę graczy na serwerach - tutaj tego
> nie dostrzegam :/
oprawy graficznej nie trzeba mocno usprawniać więc twórcy pójdą na łatwiznę co do grafiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,, Wersje konsolowe (X720 i PS4) mają działać w 60 klatkach na sekundę i w rozdzielczości 720p.'''' Z innego zródła. Jeśli to prawda ,to ładny mi next-gen skoro 720p to tylko1280 × 720

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli powyższe plotki okażą się prawdą to straszna lipa! I to ma być ta „nowa
> era Battelfielda”? Jeżeli zmiany mają zajść jedynie w oprawie wizualnej to podziękował.
> Liczyłem na większe składy, więcej klas, większą liczbę graczy na serwerach - tutaj tego
> nie dostrzegam :/

No tak, bo nie może być inżyniera z wyborem czy będzie naprawiał czy stawiał miny, ale jakby dali mechanika z palnikiem i jakąś klasę z minami to już szał bo więcej klas...

po kiego większa liczba graczy na serwerach? żeby były większe wymagania? żeby były lagi? żeby każda mapa to była sieczka? chyba nie o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@czopor:

Widzisz, według mnie lepiej by było, gdyby gracz miał większy wybór (czy to w klasach czy w serwerach). Masz dobry sprzęt i dobre łącze? Wbijasz na serwer 80-100. Nie dysponujesz odpowiednim sprzętem? Wchodzisz na serwery z mniejszą ilością graczy. WYBÓR i dopasowywanie pod swoje możliwości/preferencje.

Te punkty wymienione w newsie to ten sam battlefield jaki mamy w 3 + jakieś społecznościowe popierdółki i być może podbita warstwa wideo. Mamy kupować znowu to samo? Ale tak jak wspomniałem wcześniej - wiem, że to są tylko plotki i mogą być wyssane z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Będzie single oraz co-op. Zatrudniono nowych scenarzystów." - no jasne. Od lat singiel w shooterach od EA wyglądał tak: Boty vs Human :) A żałosną namiastkę scenarzystów od EA mieliśmy w BF3, Mohu. Widzicie ? Decyzja zwolnienia chłopaka ze stanowiska, wcale nie poprawiła idiotycznej polityki EA względem klientów. Jednak życzę powodzenia wszystkim, którzy będę kupować kotleciki od EA i to jeszcze po takiej cenie. Love EA, Durex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba poczekam na BC3 :D
Nie wiem czy będzie sens kupować kolejną taką samą grę, jedynie wzbogaconą o parę szczegółów :D
Nie podoba mi się to, że mapy mają być większe. JUż w BF3 nawet przy 64 graczach niektóre mapy były puste, a walka strasznie się rozpraszała. Dla piechoty będą znowu takie maleńskie mapki...
Moim zdaniem mapy były idealne w BC2 - nie za duże, nie za małe. Niektóre większe, niektóre znacznie mniejsze.
4 klasy postaci - ciężko powiedzieć czy to dobrze, czy źle. Ja bym w ogóle odszedł od klas postaci i pozwolił graczowi na większą dowolność w doborze ekwipunku :) Albo np. wprowadził coś takiego jak ciężar broni...
Fajnie by byłó, gdyby dodali opcję niszczenia otoczenia, której w BF3 nie zauważyłem :D Liczyłbym też na ciekawsze mapy. Chętnie bym zobaczył dżunglę i znacznie mniej pustyni. MApy pancerne też przydałoby się przeprojektować, żeby wprowadzić do gry więcej akcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, ci wariaci z EA chyba na dobre złapali mnie w tę swoją marketingową machinę! Mimo, że te "plotki" nie napawają mnie optymizmem, to i tak już jestem przekonany, że kupię BF4. Bo trzecia część jest świetna. Mam już ze 150-200 godzin przegranych od premiery. Żadna inna z na prawdę wielu produkcji, z którymi miałem kontakt w moim krótkim życiu, nie pozbawiła mnie podobnej ilości czasu.

Fuck this shit men. Shut up EA and just take all my money. My body is ready!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo trzecia część jest świetna. Mam już ze 150-200 godzin przegranych od premiery.
> Żadna inna z na prawdę wielu produkcji, z którymi miałem kontakt w moim krótkim życiu,
> nie pozbawiła mnie podobnej ilości czasu.
>
> Fuck this shit men. Shut up EA and just take all my money. My body is ready!

Więc w niewielką ilość gier miałeś okazję zagrać.
Ta ilość DLC mnie niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować