Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - kolejna nagroda

36 postów w tym temacie

Gratulacje! A... czy gdzieś można zobaczyć zdjęcia wspomnianej kanapy ;) ? Ciekawym, co w niej tak urzekło :) !

PS Na stronie GamingExcellence znajduje się ciekawa informacja: A dark story-driven action-RPG that rivals Diablo. Hmm... jakże się do tego odnieść XD ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciagle tylko nagrody i nagrody. Nudne juz się to robi. Prace nad grą się przeciągają w nieskończonośc. Zeby wogóle zobaczyć cos konkretnego na temat gry to trzeba czekac do jakiś większych targów. Żadnego, chocby nawet krótkiego gameplaya, jakiegoś trailerka prosto z gry nic. W kulki sobie chyba twórcy lecą tak nas traktując. Sorki za nute goryczy ale wioche ktoś tu sieje z tym wiedzminem. Juz nawet nie wierze ze w przyszłym roku go zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którzy narzekają że czekają i czekają na tę grę, i doczekać się nie mogą mam do powiedzenia tyle, że Wiedźmin był za wcześnie zapowiedziany. Była o nim mowa jka tylko zaczęły się prace nad nim. O wszystkich innych grach dowiadujemy się niedługo przed ich wydaniem, a to nie oznacza że wcześniej nie były robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje, mam nadzieję, że mobilizuje to twórców gry do jeszcze większego wysiłku dla możliwie najlepszego efektu końcowego. Nie osiadajcie na laurach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje !! :)
Jak widać to już nie pierwsza nagroda jaką zgarnoł Wiedźmin.
Szczerze mówiąc nie mogę sie doczekać premiery tej gry :)

PS: Czy są gdzieś podane wymagania tej gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulowałem przy pierwszej nagrodzie...pogratuluję i teraz.Gratulacje.Ale oby to tylko rozzłościło twórców do skopania tyłków graczom swoją produkcją.Oby tak było.Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!
Za 3 tygodnie bronię magisterkę i mam nadzieję, że przed doktoratem zdążę jeszcze pograć w Wiedźmina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla CDP. Dzisiaj widziałem (nie pamiętam w jakim temacie) posta, że CDP Wiedźmina niegdy nie wyda. Że też ziemia takich pesymistów nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK podoba mi się wiedźmin ale co to ma byc, wygrało z Mass Effect chyba żartu se stroili.Nie chce byc niemiły dla CDP ale jednak dla mnie Mass effect powinno wygrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować