Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy klucze do bety Neverwinter!

884 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2013 o 18:11, Banko20 napisał:

Dokładnie jak poprzednik dla nas o 20.00 się zacznie nie 18.00, no chyba że mój kalkulator
się myli
http://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Neverwinter+Beta+Weekend+Three+Start+Time&iso=20130322T12&p1=224


W "niusie" napisane jest o 18:00 naszego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: dostałem klucz do bety ale nie mogę się zarejestrować na stronie gry, gdzie trzeba pobrać klienta gry - chodzi o opcję " forum name " - co bym nie wpisał, to jest źle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 18:22, lis_23 napisał:

Mam problem: dostałem klucz do bety ale nie mogę się zarejestrować na stronie gry, gdzie
trzeba pobrać klienta gry - chodzi o opcję " forum name " - co bym nie wpisał, to jest
źle ...



hey ja tez nie moge nie wysyła mi potwierdzenia na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 21:26, Wartos4 napisał:

> Mam problem: dostałem klucz do bety ale nie mogę się zarejestrować na stronie gry,
gdzie
> trzeba pobrać klienta gry - chodzi o opcję " forum name " - co bym nie wpisał, to
jest
> źle ...


hey ja tez nie moge nie wysyła mi potwierdzenia na email


U mnie to samo. O 14 założyłem konto i do tej pory cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletna bieda z tą betą. Dostałem klucz, ale nie można się zarejestrować na stronce gry, bo nie zatwierdzają kont. Nie można zacząć nawet gry, zatem jaka powinna być jej ocena?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te kody mozecie dostac na stronie Nvidia bez wypisywania tych głupot tutaj LOL

gra całkiem fajna, graficznie jest podobna do NWN 2, fajna grafika i skille jak w DIABOLO

moj screen:

20130323142009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochu się chłopaki pospieszyli i zamknęli. Już nie można się zalogować :(
Szkoda bo gra ciekawa, mocno się wkręciłem.
Wkurzające są jednak płatne dodatki. :/
Fabuła mimo, że ogólnie klasyczna to ma ciekawe urozmaicenia, fajnym pomysłem są też konkursy: Łap szpiega, Zabij demona...
Grafika całkiem przyjemna dla oka, wiadomo to beta więc pewne niedociągnięcia typu plama zamiast wejścia do kopalni się wybacza :D
Całość nie jest natomiast zbyt cukierkowa, nie lśni sztucznie, jak w wielu obecnych grach.
Początkowo wkurzało mnie rozwiązanie z umiejętnościami, ale po pewnym czasie kiedy się przyzwyczaiłem, że mam tylko trzy i muszę je sensownie dobierać, żeby potem nie zostać na lodzie, ich dobór stał się ciekawą zagadką. Ustawione właściwie często i gęsto nie mówię, że ułatwiały ale wręcz decydowały o wygranej, bądź przegranej szczególnie przy tym &%^$# piracie na wybrzeżu, z którym musieliśmy sobie powalczyć trzy razy.

Ogólnie:
+ grywalność
+konkursy
+grafika
-płatne dodatki
-reklamy tychże dodatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą bo dobrze prawisz :)
Dla mnie jeszcze jednym minusem jest brak możliwości poruszania się podczas wyprowadzania ataków... może za bardzo przyzwyczaiłem sie do GW2.

Gdyby chociaż przy podstawowym ataku można było się poruszać i "krążyć wokół" wroga to walka zyskałaby dynamizmu.

Poza tym jak na razie wszystko snadnie. teraz pytanie kiedy premiera :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować