Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Recenzja: The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn

27 postów w tym temacie

Trochę Ci to zajęło, wioskowy hyclu ^^
Starcza do 30 h?? Jak czytałem recki wersji konsolowych to pisali że to dodatek na kilka godzin... Hm, dobrze że lubię sobie połazić to się trochę wydłuży ;-)
Pewnie nie wiesz czy będą jeszcze jakieś DLC do Skyrima? Chciałbym w końcu sobie wszystko kupić i nie wiem czy jeszcze czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście nie mogę wrócić normalnie z Apokryfu przez buga (nie mogę się skupić na lekturze) mam nadzieje że szybko to poprawią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Trochę Ci to zajęło, wioskowy hyclu ^^
> Starcza do 30 h?? Jak czytałem recki wersji konsolowych to pisali że to dodatek na kilka
> godzin... Hm, dobrze że lubię sobie połazić to się trochę wydłuży ;-)
> Pewnie nie wiesz czy będą jeszcze jakieś DLC do Skyrima? Chciałbym w końcu sobie wszystko
> kupić i nie wiem czy jeszcze czekać..

Ponoć w tym roku ma wyjść wersja GOTY Skyrim, ale będą tam "tylko" 3 do tej pory wypuszczone DLC. Więc nie wiadomo teraz czy jeszcze jakieś DLC wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzybowa architektura Telvanni i kościane zbroje... łezka się w oku kręci normalnie. Jako fan morrowinda zapewne zaopatrzę się w ten dodatek prędzej czy później. Heh, pamiętam jak w bloodmoonie się pierwszy raz wychodziło z fortu. Najczęściej trzeba było uciekać przed byle niedźwiedziem, nie mówiąc o innych badziewiach, które miały nas na strzał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 09:33, micmus123456789 napisał:

Ponoć w tym roku ma wyjść wersja GOTY Skyrim, ale będą tam "tylko" 3 do tej pory wypuszczone
DLC. Więc nie wiadomo teraz czy jeszcze jakieś DLC wyjdzie.


Tylko 3 czy aż 3?? Skoro to ma być wersja GotY to raczej już więcej nie będzie, choć kiedyś któryś z gramowiczów pisał że jeszcze 2 DLC mają być... Fajnie by było gdyby stało się to w tym roku bo już dosyć się wyczekałem, Bethesda też nie pomaga milcząc od czasu premiery. Gdyby miały być jakieś nowe DLC to wydaje mi się że już by o tym trąbili, a fakt że milczą oznacza że coś się dzieje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zachęcający tekst :) Na pewno kupię wszystkie dodatki prędzej czy później, ale w międzyczasie zaczynam TES V od nowa, z moda i też źle nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek bardzo dobry grałem w wersje ENG . Wątek główny srednio-mocny (pare epickich momentów) ale za to questy poboczne miodzio ;). Muzyka po prostu epicka aż się łezka w oku kręci mus_explore_dlc2solstheim_01.xwm ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra kupuje! ale fakt przydała by się wersja GOTY <3 trudno :) Z tym, że mam wersję ENG kupioną z keye.pl na allegro i jest po ang ;/ idzie to jakoś kinowo spolszczyć? Dodatki już będę PL kupował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Trochę Ci to zajęło, wioskowy hyclu ^^
> Starcza do 30 h?? Jak czytałem recki wersji konsolowych to pisali że to dodatek na kilka
> godzin... Hm, dobrze że lubię sobie połazić to się trochę wydłuży ;-)
> Pewnie nie wiesz czy będą jeszcze jakieś DLC do Skyrima? Chciałbym w końcu sobie wszystko
> kupić i nie wiem czy jeszcze czekać..

Kilka godzin? Znam osoby, które grają ponad 100h w ten dodatek i jeszcze nie mają skończone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 10:26, TobiAlex napisał:

Kilka godzin? Znam osoby, które grają ponad 100h w ten dodatek i jeszcze nie mają skończone.


Ciekawe co tam takiego można robić? W końcu wykujesz zbroję i broń ze Stalhrimu, porobisz questy i nuda.. chyba że zwiedzisz każdą dziurę i grobowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejście dodatku i zwiedzenie całej wyspy zajęło mi moim skrytobójcą na 50 lvl jakieś 15 godzin, a i tak nigdzie się nie spieszyłem. Co tam można robić przez tyle czasu?! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 10:35, Sanders-sama napisał:

Ciekawe co tam takiego można robić? W końcu wykujesz zbroję i broń ze Stalhrimu, porobisz
questy i nuda.. chyba że zwiedzisz każdą dziurę i grobowiec.

Przecież własnie o to w TES-ach chodzi :D Wątek główny to tylko taki dodatek do zwiedzania :D
No nic, dodatek zacząłem, ale trochę poczeka na skończenie, bo wychodzi Bioshock :D No ale niezmiernie mnie cieszy to, że dodatek taki świetny. 30 godzin... Caly Wiedźmin 2 mi zająl mniej czasu, a Dragonborn to tylko dodatek :D
Ale przynajmniej Bethesda pokazuje (nie pierwszy raz) jak powinien wyglądać dodatek do gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Kilka godzin? Znam osoby, które grają ponad 100h w ten dodatek i jeszcze nie mają
> skończone.
>
> Ciekawe co tam takiego można robić? W końcu wykujesz zbroję i broń ze Stalhrimu, porobisz
> questy i nuda.. chyba że zwiedzisz każdą dziurę i grobowiec.
>
Ja tak robie. Każdy krzaczek znam na wyspie a i głównego wątku jeszcze nie skończyłem. Gram w Skyrim od dnia premiery mam ponad 450h (fakt niewiele w tym czasie gier zakupiłem i w te co mam gram po kilka razy a i tak czasu mam na granie niewiele). Nie rozumiem jak można kupić grę i przejść ją jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bethesda od czasu premiery Skyrima DUŻO zyskała w moich oczach. Pomijając nawet to, że najnowszy TES naprawdę świetnie rozwinął założenia serii i nie udaje czegoś czym nie jest, to duże brawa należą się za politykę DLC, a raczej dodatków i to w takim starym stylu z masą contentu.
Miło, że w czasach kiedy EA wydaje pierdyliard malutkich bzdurnych DLC z itemami i to jeszcze w dniu premiery, Bethesdzie chce się robić pełnoprawne dodatki na które naprawdę warto się wykosztować, chociaż o ironio to od nich wyszła legendarna zbroja dla konia.
Na dodatek gra jest ciągle patchowana i dostaliśmy darmowe DLC z teksturami w wysokich rozdzielczościach. I takie podejście się ceni.

Oby swoje zarobili, bo IMHO zasłużyli jak mało kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale gra i tak jest słabym portem z konsoli który wygląda gorzej od Obliviona... Skyrim z taką grafiką powinien był wyjść po Morrowindzie a nie po Oblivionie. Dopiero po wgraniu setek modów czujesz że to gra z 2011 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale gra i tak jest słabym portem z konsoli który wygląda gorzej od Obliviona... Skyrim
> z taką grafiką powinien był wyjść po Morrowindzie a nie po Oblivionie. Dopiero po wgraniu
> setek modów czujesz że to gra z 2011 roku.
Może najpierw zagraj w Obliviona czy Morrowinda zanim takie niemądrze rzeczy zaczniesz wypisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 15:02, Monotyp napisał:

Może najpierw zagraj w Obliviona czy Morrowinda zanim takie niemądrze rzeczy zaczniesz
wypisywać.


Skąd wiesz że nie grałem... Morrowind to była pierwsza gra w jaką grałem na PCie... Nie licząc starych MK, Wolfensteina i tego Prince of Persia.

Może najpierw upewnij się czy twój rozmówca w coś nie grał zanim takie głupoty zaczniesz wypisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 14:31, Sanders-sama napisał:

Ale gra i tak jest słabym portem z konsoli który wygląda gorzej od Obliviona... Skyrim
z taką grafiką powinien był wyjść po Morrowindzie a nie po Oblivionie. Dopiero po wgraniu
setek modów czujesz że to gra z 2011 roku.

http://cdn.overclock.net/7/70/7007b88d_2011-11-21_00007.jpeg - Skyrim
http://images4.alphacoders.com/811/81126.jpg - Oblivion

Yhy, Skyrim wygląda gorzej od Obka. Jasne. Zwłaszcza wtedy, gdy spojrzymy na postacie i ich twarze oraz na cienie, których w Obku praktycznie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować