Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz pierwsze ujęcia z rozgrywki w Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

8 postów w tym temacie

Hmmm... stare wspomnienia wracają. Dzięki nastoletnim żółwiowym nindżom zapałałem miłością do pizzy i kanałów, które zostały ze mną do dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Styl Batman AA, tyle mi przychodzi do głowy;)
Taka sama myśl mnie naszła gdy tylko ujrzałem fragment filmika. Drażnią mnie jednak te wszystkie dodatkowe "efekty" przy walce - błyski, kolorowe smugi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 10:21, zadymek napisał:

Styl Batman AA, tyle mi przychodzi do głowy;)

Jeśli chodzi o animacje, to faktycznie stoją na równie wysokim poziomie co w Batmanie, ale sama walka wygląda na dużo szybszą i wymagającą większej inicjatywy niż w Batmanie, gdzie bójki opierają się głównie na kontrach.

A wygląda to świetnie, kolorowe efekty w sumie mi nie przeszkadzają, widać to o czym mówią redaktorzy- różne style walki braci (okładanie leżącego przeciwnika pięściami świetnie pasuje do Rafa, natomiast kręcenie się na skorupie jest zdecydowanie w stylu Mike''a), świetnie wyglądające wspólne ataki. Bałem się trochę o tę grę, ale wydaje się, że Acti jednak potrafi wykorzystać licencje (choćby ostatnie Transformery). Ciekawe, co zaoferuje poza walką, chociaż jest dużo prawdopodobieństwo, że już same bójki mnie przyciągną to niej na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 18:11, Madoc napisał:

Jeśli chodzi o animacje, to faktycznie stoją na równie wysokim poziomie co w Batmanie,
ale sama walka wygląda na dużo szybszą i wymagającą większej inicjatywy niż w Batmanie,
gdzie bójki opierają się głównie na kontrach.

Nie wiem o którym Batmanie mówimym, ale Arkham Asylum miał równie duże tempo. A skkojarzył mi się główne przerz te "zwolnienia akcji" i smugi podczas ciosów. No i gore, nie ma krwietc : to też coś a''la Batek.

Dnia 21.03.2013 o 18:11, Madoc napisał:

A wygląda to świetnie, kolorowe efekty w sumie mi nie przeszkadzają, widać to o czym
mówią redaktorzy- różne style walki braci (okładanie leżącego przeciwnika pięściami świetnie

Mnie interesuje bardziej na ile sam gracz będzie kontrolował sytację a na ile gra będzie te walki "reżyserowała".

Dnia 21.03.2013 o 18:11, Madoc napisał:

pasuje do Rafa, natomiast kręcenie się na skorupie jest zdecydowanie w stylu Mike''a), świetnie wyglądające wspólne ataki.

Taa, widać inspiracje trylogią, nawet stuknięcie skorupami jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować