Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Project CARS wpada w poważny poślizg. Wykaraska się dopiero w 2014

10 postów w tym temacie

@chudy12345 Nie ma na razie planów co do nextgenów.
Na pierwszym miejscu jest wersja PC potem będą konwersję (częściowo już trwają) na ps3 (o xboksie nie czytałem). A poślizg głównie spowodowany dużą ilością aut i torów które muszą być jeszcze zrobione, no i fizyka która jest cały czas dopracowywana. Na osłodę może uda się zagrać w tym roku w Assetto Corsa, ale to też nie jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> hmmm wygląda jakby chciało na next genie wylądować. Screen z astonem i trawą fenomenalny
> wygląda zajebiście
To nie Aston tylko Porsche 991.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > hmmm wygląda jakby chciało na next genie wylądować. Screen z astonem i trawą fenomenalny
>
> > wygląda zajebiście
> To nie Aston tylko Porsche 991.
Właściwie to nie ma tu ani Astona Martina ani Porsche. Jest RUF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę z obsuwy, bo zamiast dostać grę na mojego zombie-X360, praktycznie pewne, że dostane to na Xbox-a 3. Gra jest świetna, ale blaszaka już nigdy nie kupię, nawet pod gry na pograniczu simracingu, więc nie mógłbym się nią w należyty sposób cieszyć, grafika w moim przenośnej wunderwaffe by od czegoś takiego dostała wylewu :)). Niech pracują, nie przestają słuchać swoich udziałowców-graczy, bo jest nadzieja na wybitną grę, z czymś co mnie bardzo cieszy - z dopracowanymi torami, bo to w każdej grze kulało. Fakt jadąc na granicy, kierownicą można olać stopień szczegółowości otoczenia, ale przynajmniej ja mam takie zboczenie, że np. w Forzie lubię sobie po prostu pojeździć po danym torze dla relaksu, a tekturowe drzewa, ludzie itd. trochę denerwują :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 15:47, Monotyp napisał:

> > hmmm wygląda jakby chciało na next genie wylądować. Screen z astonem i trawą
fenomenalny
>
> > wygląda zajebiście
> To nie Aston tylko Porsche 991.
Właściwie to nie ma tu ani Astona Martina ani Porsche. Jest RUF

Czyli Porsche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho, dzięki za news''a. Tak dawno nie zaglądałem na stronę tego projektu, że ominęło mnie dodanie BMW M3 i RUF''a ;) Teraz zdecydowanie zaktualizuje grę o najnowszy build :D
Obsuwa w wypadku Project CARS to IMO nie taki duży problem dla posiadaczy PC. Gra się cały czas rozwija i oferuje dużo więcej content''u niż nie jeden "ukończony" sieciowy projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować