Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Są pierwsze wyniki StarCraft II: Heart of the Swarm. Milion już pękł

10 postów w tym temacie

Na pewno należy naliczyc do tego ilość dodatkowych sprzedanych kopii wola, zresztą nikt się nie spodziewał ze dodatek przebije hypowana przez 10 lat podstawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo na WoL ludzie czekali po prostu jak na wielki powrót po wielu latach. Zdziwiony nie jestem, ale i tak gratki za dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do Wings of Liberty są one wyraźnie słabsze,

Wings of Liberty w 2 dni - 1,5 mln
Heart of the Swarm w 2 dni - 1,1 mln - piękny wynik i aż zaskakuje taka wysoka sprzedaż bo z reguły dodatki sprzedają się gorzej. Jednak nie widze, tutaj nic co by wskazywało nawiązanie do tematu wątku mówiącego o tym że wyniki są wyraźnie słabsze.
Warto też dodać że premiere Heart of the Swarm oglądało 120 tys ludzi a MLG w ostatnią niedzielę 157 tys - co wyprzedziło wynik Laangue of Legends.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu się dziwić, w WoL odwalili taką kaszanę z fabułą i misjami w kampanii, że pewnie wielu ludzi tak jak ja dało sobie spokój i dodatku nie kupiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że Wyjście dodatku świetnie wpłynęło na sprzedaż Wings of Liberty. Teraz już boom opadł, ale przez kilka dni od premiery gra schodziła z półek żwawo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czemu się dziwić, w WoL odwalili taką kaszanę z fabułą i misjami w kampanii, że pewnie
> wielu ludzi tak jak ja dało sobie spokój i dodatku nie kupiło.

WoL i kaszana z misjami w singlu? Co? Przeciez te misje to wlasnie cos pieknego, byly zroznicowane i oryginalne, typowe rtsowe misje typu "zbuduj baze, zbuduj banke smierci z jednostek, zniszcz baze wroga" zostaly ograniczone do minimum.
Chcesz pograc w kaszane singlowa to zapraszam do Dow2, najgorsza kampania solo jaka istnieje w rtsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować