Zaloguj się, aby obserwować  
Fagno

Victoria + Korona Północy + Dwa Trony - temat ogólny

52 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2007 o 20:01, Gregory171 napisał:

->Quatre
Grając Prusami jak rozwiązałeś problem z wojną krymską.Przystąpiłeś po stronie koalicji czy
wstrzymałeś się od wojny

Niestety nie pamiętam :/ Muszę przyznać, że sporo błędów historycznych miałem, nie wyskakiwały eventy tak jak powinny :( Nie przypominam sobie w ogóle wojny krymskiej w mojej kampanii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem dodatek do Victoria ''Revolutions''! Niestety pół wieczoru zajęło mi instalowanie tego, ponieważ polska wersja jest niekompatybilna. W końcu udało się, gra się odpala, ale nie wiem czy jest stabilna.
Co do samych zmian, to jeszcze niewiele widziałem, na razie zauważyłem, że nie mogę zmienić kleru w robotników, bo dominująca partia jest monoteistyczna! Super.
Będę zdawał kolejne raporty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 09:33, ninjaska napisał:

Ściągnąłem dodatek do Victoria ''Revolutions''!


Tak sobie pomyślałem, że uściślę, zanim dostanę ''ban''. Ściągnąłem z Gamersgate, tzn. kupiłem grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 10:36, ninjaska napisał:

Tak sobie pomyślałem, że uściślę, zanim dostanę ''ban''. Ściągnąłem z Gamersgate, tzn. kupiłem
grę.


A nie zanosi się na to, aby ktoś go miał wydać w Polsce?? Fajnie by było, gdyby wydano go tak jak Hearts of Iron 2, czyli podstawka plus dodatek w średnim przedziale cenowym. Ech, marzenia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 11:00, Quatre napisał:

> Tak sobie pomyślałem, że uściślę, zanim dostanę ''ban''. Ściągnąłem z Gamersgate, tzn.
kupiłem
> grę.

A nie zanosi się na to, aby ktoś go miał wydać w Polsce?? Fajnie by było, gdyby wydano go tak
jak Hearts of Iron 2, czyli podstawka plus dodatek w średnim przedziale cenowym. Ech, marzenia...
:)


Nie zanosi się, oj nie zanosi. O ile dobrze kojarzę, to CDprojekt nie wydał nawet patcha 1.4 Zdecydowanie gra nie była hitem.
Surowa grafika, duży stopień komplikacji i bardzo specyficzny gatunek (strategia społeczna?) nie zachęciło wielu graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w ''Ricky''. Grałem Wenezuelą. Zmiany jakie zaobserwowałem:
-wszystko zależy do partii, która aktualnie rządzi, program tej partii określa co możesz robić
-zmieniono zasady imigracji, chyba.
-kapitaliści budują jak oszalali, fabryka co krok, najszybsze koleje. wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 10:02, ninjaska napisał:

Pograłem trochę w ''Ricky''. Grałem Wenezuelą. Zmiany jakie zaobserwowałem:
-wszystko zależy do partii, która aktualnie rządzi, program tej partii określa co możesz robić

Zawsze wydawało mi się dziwne, że nieważne kto wygra wybory, to i tak nic to nie zmienia, bo gracz robi co mu się podoba :)
Ile kosztował ten dodatek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 13:59, ninjaska napisał:

> Ile kosztował ten dodatek??
9.99 Euro, co się przełożyło na prawie 40 pln

Uuu, to ja w niego nie zagram raczej :/ Sporo jak za dodatek, zwłaszcza, że podstawkę mam za 13 zł :) A za 4 dyszki to można mieć HoI2 z Doomsdayem - wg mnie najlepsza gra z serii EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować