Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsza na świecie ocena Bioshock: Infinite znana!

22 postów w tym temacie

No przy takich oczekiwaniach i przywileju złamania embarga ocena wysoka być musi.
Ale z uwagi, że IGN to szacowny recenzent a Bioshocki nie zawodziły to wszystko wróży jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wątpił, że ocena będzie wysoka? Bynajmniej nie z powodów o których wspomniał Mr_Spike, ale dlatego, że wszystkie materiały o Infinite wskazywały, że to będzie świetna gra.

BTW. Kiedy można się spodziewać gramowej recenzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłbym od ręki, ale 200 zł za sam single, który skończę w 3 wieczory... no nie wiem.

I tak gra będzie na 100% dłuższa i lepsza niż tona FPSów, które mamy.

A co do newsa, byłem pewien, że to będzie 10/10, jak to z pierwszymi ocenami przeważnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocena powinna wyglądać tak jako wskaźnik dla fpsy i górna ocena za całość
1. kampania na 4-6 godzin - ocena do 3/10
2. kampania na 7-10 godzin - ocena do 5/10
3. kampania na 11-15 godzin - ocena do 8/10
4. kampania na 16-30 godzin - ocena do 9-10/10

I teraz na ile jest kampania Bioshock: I ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 11:47, kotlecik5 napisał:

I tak gra będzie na 100% dłuższa i lepsza niż tona FPSów, które mamy.


Teraz liczą się gry krótkie - bo jak pokazują ostatnie artykuły ludzie nie mają czasu grać, do tego wszystko co nie opiera się na efektownych wybuchach, z minimalną dozą dialogów - jest absoltunie niegrywalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 11:58, Alekde napisał:

Ocena powinna wyglądać tak jako wskaźnik dla fpsy i górna ocena za całość
1. kampania na 4-6 godzin - ocena do 3/10
2. kampania na 7-10 godzin - ocena do 5/10
3. kampania na 11-15 godzin - ocena do 8/10
4. kampania na 16-30 godzin - ocena do 9-10/10

Czyli taki Half-Life 2 zasługuje na 5/10. Doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli taki Half-Life 2 zasługuje na 5/10. Doskonale.

Ja tak właśnie oceniłem HL2. Nigdy nie zrozumiem zachwytu taką zwykłą strzelanko-siekanką.

A co do recenzji IGN to prawie każdą grę, którą onic oceniają jako rewelację, arcydzieło i w ogóle 11/10, ja oceniam sporo gorzej. Ostatnio na konkurencyjnej stronie na "g" jeden z polskich "profesjonalnych" recenzentów przyznał się, że w gry lubi grać na chybcika pomijając znajdzki i misje poboczne. Nie wiem jak wy, ale ja recenzje zupełnie ignoruję i patrzę tylko na gameplay''e i opinie użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwne.. Ja tam widzę 9.5, a nie 9.4 :D

@Alekde dobre przedziały :D, dzięki ale wolę pograć 10 h w dobrą grę a potem 10 h w inną dobrą grę, niż 30 w jedną i tą samą :P, więc się z Tobą nie zgodzę.

"Ja tak właśnie oceniłem HL2. Nigdy nie zrozumiem zachwytu taką zwykłą strzelanko-siekanką."

Ha myślałem, że jestem jedyny :). Może ja nie lubię, bo grałem zbyt późno? Ale gra faktycznie mnie zupełnie nieporwała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IGN to banda przekupnych cieci parkingowych, ale w tym przypadku - jaką inną notę można postawić tej grze? :P Wszak to jest geniusz nad geniusze, ocena nie mogła być inna - no chyba że wyższa. Ale recki nie czytam, o nie, żadnych spojlerów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka mała ciekawostka dotycząca IGN z wczorajszego dnia --> na stronie czwartego Battlefielda znaleziono w kodzie strony słowa ''IGN predicting Battlefield 4 to be game of the year''. Co prawda IGN odcięło się od tych słów mówiąc, że nikt jeszcze w redakcji nie widział gry na oczy, że to EA popełniło błąd. Ale ta mała wpadka pokazuje jak się kręci hype na gry...

http://www.reddit.com/r/gaming/comments/1aoool/according_to_a_disabled_promo_on_the_official/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 14:41, Dared00 napisał:

> Hmm dziwne.. Ja tam widzę 9.5, a nie 9.4 :D
Huh. U mnie jest 9.4. Ciekawe.

Wersja na PC dostała 0.1 więcej ze względu na nieco lepsze tekstury i płynność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 15:21, KrisK91 napisał:

Taka mała ciekawostka dotycząca IGN z wczorajszego dnia --> na stronie czwartego Battlefielda
znaleziono w kodzie strony słowa ''IGN predicting Battlefield 4 to be game of the year''.
Co prawda IGN odcięło się od tych słów mówiąc, że nikt jeszcze w redakcji nie widział
gry na oczy, że to EA popełniło błąd. Ale ta mała wpadka pokazuje jak się kręci hype
na gry...

http://www.reddit.com/r/gaming/comments/1aoool/according_to_a_disabled_promo_on_the_official/

Pierwszy post to nieco wyjaśnia
yourtehdiction 1099 punktów 1 dzień temu*

If I may, as a web developer myself, I''d like to just mention that we put fake content in unfinished websites without anything of substance available. I (and a lot of others I know) tend to do it because lipsum gets old after a while and often confuses less tech-savvy clients, and it''s difficult sometimes to accurately portray a site without any real-world context behind it. Furthermore, I like to build hidden elements and then unhide them using Firebug, because it''s convenient if there are time constraints and those elements don''t show up on live sites unless you know to look for them.

Please don''t jump to any conclusions and assume some grand conspiracy. It might just be a developer cutting corners.

Source: someone who has done things like this all the time, and been asked to by employers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować