Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powstaje nowy Warhammer 40k. Robią go ludzie od... Family Guy Online

13 postów w tym temacie

"Wiemy natomiast, że Roadhouse Interactive to ekipa, której ostatnim dziełem jest przeglądarkowa gra Family Guy Online. Jej serwery zostały wyłączone na początku tego roku."

Ten właśnie cytat podsumowuje dobitnie, co się stało z licencją świata W40k. Ubolewam i nie wiem, jak to się mogło stać. Jak ludzie z GW mogli coś takiego zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykuł sponsorowany przez Super Express. Co żeście się tak tego FGO czepili? Roadhouse robi też inne gry, w tym MechWarrior Tactics, które zapowiada się na całkiem niezłą taktyczniówkę (nie ma takiego słowa, Dared).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Artykuł sponsorowany przez Super Express. Co żeście się tak tego FGO czepili? Roadhouse
> robi też inne gry, w tym MechWarrior Tactics, które zapowiada się na całkiem niezłą taktyczniówkę
> (nie ma takiego słowa, Dared).

Gra, o której wspominasz, dopiero znajduje się w produkcji, dlatego nie ma większego sensu by odnosić mało znane studio do czegoś, co jeszcze nie jest dostępne. O Roadhouse na gram.pl pisaliśmy ostatnio właśnie w kontekście Family Guy Online, dlatego właśnie ten tytuł został tu przywołany. Proszę się nie doszukiwać drugiego dna, bo go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gram na tablecie ani smartfonie, nie mniej jednak szkoda serii. W gry od THQ z uniwersum WH40k grałem po kilkadziesiąt godzin. Ogólnie uważam to uniwersum za najbogatsze i najciekawsze z tych wymyślonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No. To jeszcze brakuje, aby z DoW zrobili klona Total War i będzie komplet - katastrofa + kolejny kotlet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytuję: "Będzie to side-scroller nastawiony na akcję" , "Jesteśmy niesamowicie podekscytowani faktem, że możemy być częścią przeniesienia Warhammera 40,000 na urządzenia przenośne i tablety".

No to już po Warhammerze niestety. Tak jak nie robią nic w świecie fantasy, tak i świat sci-fi zszedł na dno. Cóż szkoda patrzeć jak rozmieniają na drobne takie uniwersum.

W skrócie: spoczywaj w pokoju komputerowy Warhammerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem co to znaczy "side-scroller", wygooglałem i moja reakcja to: WTF? Warhammer 40k w takiej konwencji? No ale jeśli to ma być tylko w wersji mobilnej to niech sobie to robią, byle dobrze im wyszło i byle kiedyś powstało coś dobrego w normalnej wersji. Space Hulk się robi, ale ciągle liczę na nowego Dawn of Wara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam państwa, należę do fanów pierszego warhammera 40K, tęsknie za wysyłaniem prawdziwego oddziału chaos marines na orc''zów, oraz za tym kulawym orkowym angielskim.. Coś we mnie dziś umarło, myślałem jeszcze do niedawna, że może wyjdzie kiedyś normalny rts, przecież miał ogromny potencjał, gra była lepsza, według mnie od warcrafta3, ale nie. Oni muszą stawiać na jakieś niepewne udziwnienia, może by tak jeszcze zrobili Warhammera 40K na ps vita, jako symulator prowadzenia drednotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować