Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy datę premiery i cenę Siberian Strike, pierwszego płatnego DLC do Sniper: Ghost Warrior 2

32 postów w tym temacie

Jak widzi Pan powyżej, nie tylko ja krytykuję taką politykę cenową względem nadchodzącego DLC. Z całym szacunkiem, ale CI to nie Activision, a seria "Sniper: Ghost Warrior" to nie "CoD", więc w Polsce mało kto kupi dodatek DLC z trzema dodatkowymi misjami za ponad 41 zł. Naprawdę nie widzi Pan w tym nic niestosownego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o samą cenę DLC. Są o wiele droższe i oferują zapewne podobną zawartość i czas rozgrywki. Jednak jak na polskie warunki, taka cena jest zbyt duża. Polscy gracze nie kupują zbyt często DLC, bo żal nam wydawać 1/3 ceny właściwej gry, na zawartość którą pobawimy się 1-3 godziny. CI Games to polski deweloper i myślę, że każdy spodziewał się ceny dostosowanej do naszego rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Janek_Izdebski
@Kraju

Nadal uważam, że cena podstawki i dodatku w porównaniu z grami z tego samego segmentu jest umiarkowana.
Poza tym bardzo trudno jest, szczególnie w dzisiejszych czasach, różnicować cenę produktu zależnie od rynku i dochodów jego uczestników. Naprawdę zrobiliśmy wiele, aby cena Snipera2 była dostosowana do finansowych możliwości polskich graczy.
Pozdrawiam
Mariusz_City

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem to DLC. Zajęło mi to niecałe 2 godziny (podstawkę ukończyłem w 4h 20 min.). Jakoś bez większych emocji, lokacje momentami dość fajne. Developer obiecał swobodę ale to okazało się zwyczajnym kłamstwem. Gracz jest prowadzony za rączkę tak samo jak w podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się natomiast przydarzyło kupić podstawkę i DLC (DLC po przejściu podstawy). Wszyscy biadolą, jaka ta gra nie jest słaba i jak to wszystko jest w niej zwalone. Jak to jest, że tak zwalona gra mimo wszystko się sprzedaje? I jeszcze DLC do niej?
Całkiem przyjemnie grało mi się w podstawę. Po przejściu podstawki było mi mało - to dokupiłem DLC. Wiadomo, to co piszecie, to jest częściowo prawda, ale bez przesady! Każdą pierdołę wyolbrzymiacie do rozmiarów stodoły, a pozytywy... to chyba za tą stodołą... Bo ich nie widzicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 20:59, Michalb1985b napisał:

Jak to jest, że tak zwalona gra mimo wszystko się sprzedaje?


Cena jest bez wątpienia atrakcyjna - szczególnie na konsolach. Musimy pamiętać, że wszystko co o tej grze napisano to efekt czarnego PR''u z domieszką ukrytej opcji niemieckiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich rozmowach o SGW2 zauważyłem, że ludzie każdy bug i każdy najmniejszy błąd jest rozdmuchiwany do rangi katastrofy, a rzeczy pozytywnych albo się nie widzi, albo pomija. To też mnie trochę zastanawia.
Tak, spotter ssie. Tak, multi ssie. Tak tekstury ssą... itd
Z drugiej strony. Lokacje są zaprojektowane ładnie i wyglądają nieźle. Graficznie, też nie jest źle. Fabuła - jak na FPS - nie ma dramatu, szkoda tylko, że jest taka krótka. Jesteśmy snajperem i tylko snajperem. Nie medykiem, pilotem, inżynierem, saperem i kierowcą myśliwca, czołgu i poduszkowca. Przeciwnicy nie są aż takimi debilami jak się ich opisuje. Czasem SI faktycznie zrobi coś głupiego, ale czasem potrafią przeciwnicy nawet zasadzkę małą zrobić, zajść z dwóch stron.... itd.
Mi się ogólnie gra całkiem podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polacy tacy już są że narzekają na swoje, choć tak naprawdę nie mamy za wiele. Sądzę że oceny nie są jakieś niskie ale zbyt wysokie także nie są. Snajper Faktycznie reprezentuje średnią półkę gier i moim zdaniem robi to dobrze.
Fakt gra jest liniowa (dużo jest takich gier z najwyższej półki), fakt grafika nie jest taka jak w Crysis 3 ale nie ma co porównywać (nie ta klasa gier), natomiast: gra ma swój niepowtarzalny klimat która mi dała dużo satysfakcji z grania w nią. Co do SI: porównując do gier to SI jest bardzo ciężko dopracować by grali jak zawodowcy, nie wspomnę o tym że i ludzie co poniektórzy na multiku np: BF 2-3 itd. potrafią tak znobić że idzie się pośmiać. Co potwierdza cały zestaw Filmików z gry no i cały serial animowany o BF, naprawdę polecam obejrzeć. SI w SGW2 jest dosyć dobrze zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2013 o 17:35, M_Siwy napisał:

Polacy tacy już są że narzekają na swoje, choć tak naprawdę nie mamy za wiele. Sądzę
że oceny nie są jakieś niskie ale zbyt wysokie także nie są. Snajper Faktycznie reprezentuje
średnią półkę gier i moim zdaniem robi to dobrze.
Fakt gra jest liniowa (dużo jest takich gier z najwyższej półki), fakt grafika nie jest
taka jak w Crysis 3 ale nie ma co porównywać (nie ta klasa gier), natomiast: gra ma swój
niepowtarzalny klimat która mi dała dużo satysfakcji z grania w nią. Co do SI: porównując
do gier to SI jest bardzo ciężko dopracować by grali jak zawodowcy, nie wspomnę o tym
że i ludzie co poniektórzy na multiku np: BF 2-3 itd. potrafią tak znobić że idzie się
pośmiać. Co potwierdza cały zestaw Filmików z gry no i cały serial animowany o BF, naprawdę
polecam obejrzeć. SI w SGW2 jest dosyć dobrze zrobione.

Co to ma być średnia półka gier? :D
Jakby wyszło gówno, ale wyróżniało się pomiędzy innymi gównami, to powiedziałbyś, że gra reprezentuje niską półkę gier i robi to dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, mają zacząć od razu z grubej rury bo ty tak chcesz. Każdy by chciał by jego produkt zaraz na początku był tym najlepszym, mimo że tworzy cały czas coś taniego i może nie najlepszego i nagle chce robić drogie i najlepsze. Nie wierze w to by to wyszło. Także bym chciał by snajper pobił BF, Crysisa, CoD itd. Widocznie muszą jeszcze nad tym popracować. Która z firm interesuje się graczami?? żadna. gry od 100-200 zł za podstawę i także można się czepiać wszystkiego. a to że liniowa, a to że mało brani , interfejs z d.. wyciągnięty, czy czas rozgrywki ( Crysis3 6-7 godzin grania Farcry BD szacowany czas 7 h choć kolega mówił coś o 5 h ) itp.

@Riddl3r Jakby wyszło gówno, ale wyróżniało się pomiędzy innymi gównami, to powiedziałbyś, że gra reprezentuje niską półkę gier i robi to dobrze?

Nie do końca o to mi chodzi porównanie gówna do gówna nie jest dobrym przykładem. Jeżeli mam samochody 2 model, tej samej klasy, różnych marek, w tej samej cenie ,to wybieram ten który ma najwięcej do zaoferowania. np; marka x:
ma: klime, elektr: szyby, lusterka, Szyber dach, itd a w marce y mam połowę rzeczy mniej lub są gorszej jakości to oczywiście że sklasyfikuję markę y niżej bo ma mniej do zaoferowania.

To samo się tyczy, wielu innych rzeczy które oferują więcej i w niższej cenie a jakość jest podobna, To chyba logiczne że wybiorę dla mnie lepszy produkt.

To samo sie tyczy właśnie Snajpera. Nie dorównuje on BF-owi ale nie jest to gra typu "Wojna w Columbii"
jest po między więc, w klasyfikacji i w ocenach na forach wypada średnio.. Jak nie zrozumiesz to Ci narysuję to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowy polski temat gówno o LOL, nie masz coś lepszego do napisania.
Zgadzam się z M_Siwy każdy produkt nawet ten sam jest dla każdego z nas lepszy lub gorszy gdyż spełnia nasze pewne potrzeby.
Dla jednej osoby gitara będzie tym co jest niezbędne do życia, a dla drugiego jest to najbardziej niepotrzebna rzecz na świecie, nie zależne od jakości wykonania gitary.
Dlatego w opiniach wszystkich jest trochę subiektywnego spojrzenia na dany produkt, w tym przypadku grę.
Wszystko ma plusy i minusy ty także jak stajesz przed ladą w mięsnym wybierasz szacujesz patrzysz i decydujesz na zasadzie upodobań, gustu i zachcianek, co nie oznacza że ja kupując to samo także to polubię ba nawet mogę to znienawidzić i zastanawiać się jak ty to możesz jeść.
Sniper jest wykonana zatem dobrze patrząc na usytuowanie nie jest z tej dolnej półki nie jest z najwyższej półki ale jest grywalny, ciekawy i ma swój specyficzny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż się spodziewać po Polakach. Jak ostatnio czytałem o powstawaniu polskiej marki samochodów, to zbesztali ten pomysł z góry do dołu. Było kilka fajnych projektów, począwszy od Elektrycznego w 100% polskiego samochodu naprawdę ładnego to oczywiście Polacy pisali a po co?, taki szajs, itd. czytałem o syrenie sport takie same opinie. To samo jest z grami. Piękna gra w stylu Heroes wyszła dawno temu no i oczywiście my jako naród pisaliśmy że jest do d... wiele przykładów można wyszukiwać, NIC tylko płakać. Mamy swoje może nie super ale jest średnie to oczywiście zamiast wspierać, to słyszę tylko obelgi żadnych pozytywów. Osobiście wiele widzę plusów w Snajperze 2 i mimo że nie jestem zagorzałym patriotą POPIERAM powstawanie Polskich gier które wydawane są na świecie, na świecie który ceni je za takie jakie są. Czego nie można powiedzieć o Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować