Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard wchodzi w segment free-to-play! Nadciąga Hearthstone: Heroes Of Warcraft

57 postów w tym temacie

Potężne talie startowe oraz setki dodatkowych kart, które możesz wygrać, stworzyć lub kupić sprawią [...]

no nie wiem... poczekam z ocena az ujawnia model biznesowy i co bedzie mozna TYLKO kupic.

ps: do bety zapisany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Żeby to tylko nie był przegięty P2W.

Znając Blizza jest to prawdopodobne. Mimo wszystko mam nadzieję, że wraz z tą grą Zamieć pokaże swoją starą twarz sprzed paru lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie się na to tak czy inaczej rzucą, popularność tego typu gier jest dość spora - niech jeszcze zintegrują całość ze znanymi serwisami społecznościowymi - sukces murowany. Blizzard wie co robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ożesz, właśnie sobie coś uświadomiłem. Dom aukcyjny z rzadkimi okazami kart, za prawdziwe pieniądze. System już jest, teraz tylko go wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd ten hejt? Grę tworzy 15 osób, a ludzie się spodziewają nie wiadomo czego. Dla mnie i pewno miliona innych fanów karcianek ten tytuł będzie obowiązkowym tytułem do sprawdzenia, zwłaszcza, że ten gatunek jest wyjątkowo zaniedbywany.

Karty będzie można zdobyć po prostu grając. Jeżeli Blizz nie przegnie z microtransakcjami to szykuje się niezły hicior, zwłaszcza, że gra zmierza na iPada, a w przyszłości i pewnie na Androida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na mroczne i średniowieczne klimaty warcrafta 1 , a teraz na to co jest teraz... Przecież to bajka dla dzieci ! Nie używać mi tam słowa WARCRAFT wy blizardowskie partacze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować