Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard wchodzi w segment free-to-play! Nadciąga Hearthstone: Heroes Of Warcraft

57 postów w tym temacie

Mogło by być naprawdę świetne gdyby nie ta grafika... Ogólnie cały świat warcrafta ssie. Ale spróbować na pewno spróbuje, mam tylko nadzieję ze ni zrobią tej gry zbyt casualowej.
I na androida musi być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 16:06, Libre napisał:

> Żeby to tylko nie był przegięty P2W.

Znając Blizza jest to prawdopodobne. Mimo wszystko mam nadzieję, że wraz z tą grą Zamieć
pokaże swoją starą twarz sprzed paru lat.


A przepraszam w ktorej to grze blizzarda mozna zaobserwowac P2W?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to czasem nie jest jakoś na TCG oparte? Te grafiki już gdzieś widziałem... :) Zobaczymy, może być fajne. A i zaskoczony jestem, bo oczekiwałem że zapowiedzą Blizzard All-stars jako darmową, osobną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Żeby to tylko nie był przegięty P2W.

Jest. Placisz $1 za blister 5 randomowych zapewne kart. Mozesz grac i mozolnie je zdobywac, ale wiemy jak to wyglada;p

Ktos wladuje $100 i na starcie ma wieksze mozliwosci kreowania decku lepszymi kartami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 17:27, Dared00 napisał:

Hej, miło. WoW TCG był fantastyczny, miejmy nadzieje, że Hearthstone powtórzy sukces.

Czy ja wiem czy taki fantastyczny? Fajny do pogrania, ale nic więcej. Hmm, wygląda na to, że będzie konkurencja dla Duel of Champions

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 17:33, Reffanov napisał:

A to czasem nie jest jakoś na TCG oparte? Te grafiki już gdzieś widziałem... :) Zobaczymy,
może być fajne. A i zaskoczony jestem, bo oczekiwałem że zapowiedzą Blizzard All-stars
jako darmową, osobną grę.


Blizzard? Darmowa? Mowimy o tym samym Blizzardzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 17:45, Hydro2 napisał:

> Hej, miło. WoW TCG był fantastyczny, miejmy nadzieje, że Hearthstone powtórzy sukces.

Czy ja wiem czy taki fantastyczny? Fajny do pogrania, ale nic więcej. Hmm, wygląda na
to, że będzie konkurencja dla Duel of Champions


Jak Wizards of the Coast przestanie duels of the Planeswalkers traktowac jako promocje magica to dopiero bedzie fajnie. Na razie jednak sie nie zapowiada a MtG Online posysa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny.
Jedynym, ale to jedynym powodem dla którego nigdy nie zagrałem w WoWa jest i była jego obrzydliwa, słodka, cukierkowa grafika. Karty niestety nie wyglądają wcale inaczej. Jeśli posądzacie mnie o hejt to dla waszej informacji: grałem w karcianki zarówno na kompie i w realu. Mam setki kart Warhammer Invasion. Porównajcie sobie grafiki WH:Invasion i Magic: the Gathering z tym... czymś. Odnoszę wrażenie jakby targetem WoWowej karcianki były dzieci do lat dwunastu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 17:47, ozoqq napisał:

Pomysł fajny.
Jedynym, ale to jedynym powodem dla którego nigdy nie zagrałem w WoWa jest i była jego
obrzydliwa, słodka, cukierkowa grafika. Karty niestety nie wyglądają wcale inaczej.
Jeśli posądzacie mnie o hejt to dla waszej informacji: grałem w karcianki zarówno na
kompie i w realu. Mam setki kart Warhammer Invasion. Porównajcie sobie grafiki WH:Invasion
i Magic: the Gathering z tym... czymś. Odnoszę wrażenie jakby targetem WoWowej karcianki
były dzieci do lat dwunastu.


nawet dzieci do lat 12 przekladaja inne rzeczy na grafike/stylistyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki takiej a nie innej grafice i stylistyce (bynajmniej nie cukierkowej) WoW po tych wszystkich latach wciąż wygląda nie najgorzej, czego o innych MMO z bardziej ''realistyczną'' grafiką powiedzieć nie można. Te karty zresztą wyglądają tak jak wszystkie inne grafiki Blizzarda: tapety, TCG, artworki etc.
A cukierkowe, obrzydliwe i słodkie to są kucyki z My Little Pony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się Kaligula, że pokazałeś jaki jesteś dorosły, bo nie obchodzi Cię grafika. A może chodzi o brak smaku?
Jeśli nie ma przeszkód na tworzenie świetnej mechaniki z doskonałymi artworkami (tytuły przeze mnie wymienione) to nie widzę powodu by robić karciankę z obrzydliwą grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ozoqq hejterze, wiedze że wtykasz nos w kazdy wątek o blizzardzie i wylewasz łzy jak to ci sie gry nie podobaja, większego półgłówka ze świecą szukać. Nie podoba ci sie to nie wchodź i nie zawracaj dupy innym. Do innych hejterów, przestańcie pieprzyć, że to już nie ten sam Blizzard, bo to jest żałosne. Dzieci ktore nigdy w stare gry Blizzarda nie grały ale najlepiej wiedzą, jakie kiedyś gry robił. Do waszej wiadomości Heart of the Swarm jest świetnym przykładem, że Blizzad robi doskonałe gry takie jak kiedyś.

Wracając do tematu to wybór przez Blizzarda gry karcianki jest ewidentnym kierunkiem dla niszowej gry z pasją dla fanów. takiej drugiej firmy nie ma na rynku, bo dzisiaj każda firma tworzy odgrzewane kotlety i odcina kupony. A tutaj wielki zaskoczenie, karcianka... no proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 18:27, ozoqq napisał:

A
może chodzi o brak smaku?


a moze o jakies urojone poczucie dorosolosci u innych ktore sprowadza sie do tolerowania jedynej slusznej "doroslej" stylistyki w grach ? kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować