Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

A ja zdobyłem ją tutaj na gramie chyba, albo też jak kupiłem WoLa to ją dostałem. Nie pamiętam, ale na pewno z niej nie skorzystałem w ogóle, bo grać nie umiałem w SCII :D Na pewno tak było z betą Diaboła III. Tak naprawdę to czekać oczywiście będę czekał, ale ostateczne chyba naprawdę spokojnie poczekam do wyjścia gry w fazę open beta albo w ogóle premiery.

Chyba że... spróbuję zaktualizować dane na temat mojego komputera. Bo mam te jeszcze ze starego. Nie wiem czy to coś pomoże, ale zawsze warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam na 12 lev szamana reszta na 7 lev lub 3 czy 4

talia szamana :
pradawne uzdrowienie
wzmocnienie totemów
kruszyskalny oreż
dziarski gorzelnik
totem ognistego języka
burza z piorunami
zły urok
dowódca rajdu
gryzli żelaznoskóry
kapłanka straczeńcego słońca
łowczyni brzytwoskórych
strzelec z żelaznej kuzni
wilczy jezdziec
tarczowy senjinu
żądza krwi
żywiołak ognia
champion wichnogrodu
wojenny golem

talie przerabiałem multum razy i został mi ten priest i rouge
z priestem mam taki problem ze on ziweksza życie swoim jednostkom plus sprytnie niweluje mi jednostki
a rouge to szybko niweluje moje życie za nim czymś sensownym zdążę zagrać.Przypuszczam też ,że mój deck jest ułomny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz poprzez twittera ogłosił, że kolejna paczka z kluczami do bety zostanie rozesłana do szczęśliwców :) Wiem, szansa jest mała, ale zawsze wolę powiedzieć czego można się spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 19:55, Muradin_07 napisał:

Blizz poprzez twittera ogłosił, że kolejna paczka z kluczami do bety zostanie rozesłana
do szczęśliwców :) Wiem, szansa jest mała, ale zawsze wolę powiedzieć czego można się
spodziewać :)

Ech pomarzyć zawsze można ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Blizzard w swej szczodrości wyśle kluczyki do EU. Już w US sporo osób gra, z tego co mówił Khaldor w jednym ze swoich vlogów odpowiadając na pytanie gdzie najszybciej można znaleźć graczy do zabawy. Ale też nie ma co się dziwić, bo beta US wystartowała wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 19:55, Muradin_07 napisał:

Blizz poprzez twittera ogłosił, że kolejna paczka z kluczami do bety zostanie rozesłana
do szczęśliwców :) Wiem, szansa jest mała, ale zawsze wolę powiedzieć czego można się
spodziewać :)

Teraz to chyba codziennie jest kolejna fala dla obu serwerów, bo wczoraj też była. W poprzedni weekend pisali, że od tego tygodnia klucze będą rozdawane częściej, ale w mniejszych ilościach niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahabuahahahaha (szatański śmiech! :D). Mam bete Hearthstone od jakiegoś czasu. I sobie gram z przyjemnością. A tu dosłownie przed chwilą dostałem maila od Blizzarda z zaproszeniem i kluczem do bety! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 00:13, Wojman napisał:

Hahahabuahahahaha (szatański śmiech! :D). Mam bete Hearthstone od jakiegoś czasu. I sobie
gram z przyjemnością. A tu dosłownie przed chwilą dostałem maila od Blizzarda z zaproszeniem
i kluczem do bety! :D

To się podziel ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 00:28, Fariin napisał:

To się podziel ^^


Już się podzieliłem. Kluczyk trafił do osoby, która na bete poluje od jakiegoś czasu i jakoś do tej pory szczęścia nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... niczego nie dostałem... o.O - Żarcik ;D

Ale to fajnie. Teraz chociaż wiem, że jest nadzieja na to, iż się i u mnie kluczyk pojawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 00:13, Wojman napisał:

Hahahabuahahahaha (szatański śmiech! :D). Mam bete Hearthstone od jakiegoś czasu.
I sobie gram z przyjemnością. A tu dosłownie przed chwilą dostałem maila od Blizzarda
z zaproszeniem i kluczem do bety! :D


Nawet sobie nie wyobrażasz jak bardzo Cię nienawidzę. :< No ale cóż, znając moje szczęście to zostaje mi czekać na otwartą betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować