Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Jeśli ktoś jest na tyle dobry, żeby podzielić się kluczek to będą wdzięczny. Czekam i czekam, a Blizzard mnie ignoruje :)
mange.pz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero je zauważyłem, kiedy stworzyłem nową talię. To, co się pojawia w domyślnych to są startery, które mają tylko zacząć przygodę (poprawcie mnie jeśli się mylę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 16:43, Muradin_07 napisał:

to są startery, które mają tylko zacząć przygodę (poprawcie mnie jeśli się mylę)


A jak niby karty mają się znikąd pojawić w talii?
Jak stworzysz własną i dostaniesz coś nowego to też musisz wrócić i zedytować deck.

Btw, jeszcze daleko do premiery, a mi już HS zdążył się znudzić, po 9-2 i Deathwingu w paczce uznałem, że przeszedłem grę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy to nie dla mnie odpowiedź ;) Inna sprawa to faktycznie dopiero teraz będę mógł się przysiąść i ten deck Jainy zrobić po swojemu. Już mam małą wizję. Chyba że uda mi się odblokować Paladyna to będę skakał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 18:12, Malevyn napisał:

czyli musze samemu tworzyc od nowa deck, czy moge wyedytowac jakis domyslny i tylko dodac
nowe karty ??


Samemu, ale można kliknąć pomoc - swego rodzaju kreator decku, który pomoże ci wybrać i zasugeruje dobór kart.
Ja osobiście robiłem od poczatku sam, ale prawie codziennie zmieniałem karty na różny sposób. Obecnie mam w miarę stały deck.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, kupiłem sobie wczoraj te dwie paczki za 2 euro i dostałem Gelbina, a teraz wchodzę na arenę i widzę na dole że jeśli co najmniej raz się ją wykupi za kasę to jest jakiś specjalny prezent. Czyli co, drugi Gelbin by z tego był? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos byl zainteresowany wspolna gra - Kanapka#1545.
Gram w bete raptem od 2 dni natomaist wydaje mi sei, ze juz cos tam ogarniam.

Btw czy wie ktos jak dziala system lig w HS? Aktualnie jestem w zlocie i z tego co zauwazylem spasc do nizszej chyba se nie da . Natomiast to ile zwyciestw dzieli mnie od awansu do kolejnej dywizji/ligi nadal jest dla mnie tajemnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 22:05, Malevyn napisał:

czy te boostery ktore kupimy, te wszystkie karty bedziemy miec pozniej w retail czy one
obowiazuja tylko w becie ? bo jezeli to drugie to nie ma sensu

Z tego co wiem, to obowiązują w becie, ale później w retailu dostajesz tyle golda, żebyś mógł odkupić wszystkie boostery. Plus jakiś tam bajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 22:17, Dared00 napisał:

Z tego co wiem, to obowiązują w becie, ale później w retailu dostajesz tyle golda, żebyś
mógł odkupić wszystkie boostery. Plus jakiś tam bajer.


Nie. To co teraz już kupisz w becie masz i w becie i na zawsze po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 22:25, Wojman napisał:

Nie. To co teraz już kupisz w becie masz i w becie i na zawsze po premierze.

Oh, przegapiłem wipe''a? Hm, a myślałem, że jestem jako tako na bieżąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 22:27, Malevyn napisał:

a ta legendarna karta to zawsze gelbin mekkatorque ?? czy moga mnie zaskoczyc ?


Tak to zawsze ten Geblin w złotej edycji. Da się jeszcze mieć ja w srebnej na przykład wylosować w boosterze albo zrobić za pomocą pyłu.

Dared00
Wipe był jakiś czas temu i Blizzardz zapowiedział, że kolejnego nie będzie, a to co jest w becie przechodzi do pełnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 22:53, Malevyn napisał:

a co to znaczy ze karta jest zlota albo srebrna ? to tak poprostu jak blyszczace karty
w mtg ?


Tak, efekt czysto wizualny. No i taka karta jest warta więcej pyłu przy roztegowaniu jej na pył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować