Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2013 o 15:29, zerohunter napisał:

Więc pytanie, nie chce ktoś klucz za trochę golda w GW2?


Nie posiadam niestety GW2. A może jakieś inne opcje? Bardzo mi zależy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2013 o 15:29, zerohunter napisał:

Więc pytanie, nie chce ktoś klucz za trochę golda w GW2?


O jakiej ilości gold''a rozmawiamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, masz szczęście, że w temacie o Starcraft 2 nie podawałeś swojego battletaga, bo jeszcze ktoś mógłby zgłosić do Blizzarda, że próbujesz sprzedać klucz do bety. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przegraniu już trochę, ta gra zaczyna mnie coraz bardziej irytować i zaczyna się robić trochę nudna. Za mało w niej trybów, jest tylko Arena. Zwykłe potyczki są słabe, bo nie ma w ogóle balansu między klasami, z Kapłanem wygrać to jest CUD! I widać również że osoby z zasobniejszym portfelem mają przewagę. Do gry wchodzę tylko żeby zrobić te dzienne questy, ale jak mi się trafi taki, żeby wygrać 5 potyczek wojownikiem, to już mi się płakać chce, bo wygrać nim ja mam straszne problemy. Wiadomo, to jest beta i z pewnością jeszcze wiele zmienią i poprawią, ale jak zostanie tylko Arena, to będzie bardzo słabo i bieda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 20:59, zerohunter napisał:

Piszę, i nie odpisujesz;p


Nic mi się nie wyświetla. speedy_olo, nick Ćwiercz a na awatarze Słoneczna Tłocznia. Może podaj mi swojego Skype''a i ja do Ciebie napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś konkursy/alternatywne sposoby na zdobycie klucza niż czekanie w kolejce do Blizzarda? Z chęcią bym pograł ale nie mam szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim rzucie kluczy pojawiło się ich całkiem sporo, wystarczy poszukać, a na pewno znajdziesz ;)

@masterHADES - na pewno klucze był rozdawane według regionów i NA dostała betę jako pierwsza. Ale z tego co widzę, to nie ma wyboru regionu, więc gra się odbywa na jednym. Gdyby była taka możliwość to zapewne w BN Launcherze pojawiła się opcja zmiany serwera jak to się odbywa w WoWie czy SC II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 16:05, Muradin_07 napisał:

Ale z tego co widzę, to nie ma wyboru regionu, więc gra się odbywa na jednym.


A nie jest jednak tak, że Europa i Ameryka grają oddzielnie? Nie mam nic na potwierdzenie swoich słów, ale jakoś tak mi się kojarzy.
Chociaż to jest akurat gra, w której ping by nie przeszkadzał raczej. :P

A tymczasem kolejne 9-2 do kolekcji, 235g i dwie paczki z kartami. Tak można grać. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować