Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Może tak być, ale to wtedy oznaczałoby takie getto regionowe. Tylko właśnie z drugiej to czy to jest aż tak potrzebne w tej grze... Swoją drogą nie wiem czy widzieliście kto został zaproszony na turniej na BlizzConie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 16:24, Muradin_07 napisał:

Może tak być, ale to wtedy oznaczałoby takie getto regionowe. Tylko właśnie z drugiej
to czy to jest aż tak potrzebne w tej grze... Swoją drogą nie wiem czy widzieliście kto
został zaproszony na turniej na BlizzConie? :D

Dnia 31.10.2013 o 16:24, Muradin_07 napisał:

Może tak być, ale to wtedy oznaczałoby takie getto regionowe. Tylko właśnie z drugiej
to czy to jest aż tak potrzebne w tej grze... Swoją drogą nie wiem czy widzieliście kto
został zaproszony na turniej na BlizzConie? :D


Widziałem ^^ mam nadzieje, że będzie można to obejrzeć za friko:p

@Adjatha Masz jakieś porady dla nowego gracza co do areny;) ? Bo mi póki co udaje mi się co najwyżej 4-3 zrobić ;d

Swoją drogą są jakieś zasady co do nagrody za arenę ? Jeden pakiet zawsze się dostaje jak rozumiem ?
Zastanawiam się bo za ostatnią wygraną 4-3 dostałem tylko 40 golda, pakiet i reszta to był pył a myślałem, że jak się wskoczy chociaż w to srebro to trochę więcej golda wpada:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 16:20, Adjatha napisał:

A tymczasem kolejne 9-2 do kolekcji, 235g i dwie paczki z kartami. Tak można grać. ^^


Gratulacje. Mnie poza 3/3 nie udało się wyjść jeszcze, cały czas badziewne decki. :F

masterHADES

Z tego co wiem to za 5 wygranych dostajesz zwrot golda który wyłożyłeś na dostanie się na arenę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 16:43, masterHADES napisał:

@Adjatha Masz jakieś porady dla nowego gracza co do areny;) ? Bo mi póki co udaje mi
się co najwyżej 4-3 zrobić ;d


Takich konkretnych to nie bardzo. :D Pierwsze dziewiątki robiłem klikając karty na szybko, teraz od czasu do czasu się zastanawiam co wybrać i mam parę swoich picków, ale nadal nie patrzę na to pod kątem całego decku. A potem jest tak jak przed chwilą: "o, mam chyba 1 albo 2 taunty w talii". :D Na szczęście udało się jakoś pociągnąć do 7-3, ale sam nie wiem jakim cudem.
Niemniej uważam, że lepiej przeznaczyć dodatkowe 50 golda i zamiast paczki wybrać się na Arenę.

Przede wszystkim: arena to gra minionami, bez liczenia na jakieś efektowne combo. Założenie jest takie, że jak zsumuje się atak i życie potwora i podzieli to przez 2, to powinien wyjść koszt karty. Oczywiście wszystkie dodatkowe efekty też trzeba wziąć pod uwagę (dlatego Argent Commander ze swoim 4/3 za 6 many nie jest aż tak straszny, chociaż nadal szału nie robi).

Z ciekawszych - imo - kart (przynajmniej tych neutralnych i pospolitych - klasowe często mają pierwszeństwo, rare i wyżej to inna bajka): Spellbreaker, Dark Iron Dwarf, Shattered Sun Cleric, Chillwind Yeti (to się tyczy każdej karty bez efektów - 2/3 jest imo użyteczniejsze niż 3/2), Venture Co. Mercenary (słaby efekt, ale ze względu na koszt sama karta mocna - przeciwnik i tak będzie ją chciał jak najszybciej skasowac, i coś będzie musiał poświęcić).

No i na początku można wybierać karty po prostu na zasadzie ''co jest bardziej op'', potem stopniowo przyglądać się, gdzie są luki.

Btw, @Reffan - argument o beznadziejnej talii na arenie mnie nie przekonuje, tam można wygrać wszystkim i tak samo wszystkim przegrać. ;)

Dnia 31.10.2013 o 16:43, masterHADES napisał:

Swoją drogą są jakieś zasady co do nagrody za arenę ? Jeden pakiet zawsze się dostaje
jak rozumiem ?

Tak. Reszta to kasa/pył/karta (tak po prostu, pojedyncza, losowa karta). Im więcej wygranych tym rzadziej pyłek się trafia. 5-6 winów to, wliczając booster, przynajmniej zwrot kosztów. 7 to pewne 150g. Wyżej może trafić się dodatkowa paczka z kartami.
Ale 40g za 4 wygrane to i tak całkiem spoko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 16:05, Muradin_07 napisał:

Po ostatnim rzucie kluczy pojawiło się ich całkiem sporo, wystarczy poszukać, a na pewno
znajdziesz ;)

Chyba jestem nieprzeszkolony w googlach, nic nie mogę znaleźć. Zauważyłem że jakieś dwa tygodnie temu był duży rzut ale wszystko już porozdrapywane, chyba zostaje mi czekać na kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 18:11, Adjatha napisał:

Btw, @Reffan - argument o beznadziejnej talii na arenie mnie nie przekonuje, tam można
wygrać wszystkim i tak samo wszystkim przegrać. ;)


To że ssę w te grę przeokrutnie też pewnie swoje robi. :)

Nadal nie wiem na jakiej zasadzie działają te medale. Dobiłem się do tej Platyny I awansując prawie co win, a wczoraj zrobiłem pod rząd 4 czy 5 wygrane i dalej bez awansu. Inna sprawa że nic za te medale chyba nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo powiedzmy sobie szczerze: klucze zawsze schodzą szybko. Co ciekawe dzisiaj widziałem chyba z 3 givewaye i dwa już ukończone na fb. Więc naprawdę łatwo jest je znaleźć, ale też wiele osób tylko czeka na nie. Dlatego chyba nawet lepiej jest czekać na klucz od Blizza niż brać w tym udział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chce zapisać się przez Blizza do bety HS''a , ale kiedy ściągnąłem wymaganego SystemCheck''a w teście systemu Battle.net wyskakuje błąd o takiej treści:
"Wystąpił problem przy pobieraniu informacji na temat twojego komputera. Zamknij wszystkie aplikacje i spróbuj ponownie."
Czy ktoś wie na czym może polegać błąd i jak mogę go rozwiązać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 00:13, Oloninho napisał:

Cholera. Dlaczego mi nie szuka meczu?

Mnie też przestało, dosłownie przed chwilą, ale próbuję dalej.

Edit: To raczej bez szans, pewnie Blizz coś konserwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 18:36, Dregorio napisał:

O co chodzi z przeciążeniem u szamana?

W następnej turze "tracisz" tyle kryształów many, ile wynosi Przeciążenie. Tylko na jedną turę, póżniej wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to dokladnie jest z ta arena ? nawet jezeli nie wygra sie zadnego meczu, przegra 3 i odpadnie to i tak jest 1 gwarantowany booster ? bo sie tak zastanawiam co sie bardziej oplaca. 2.7 euro kosztuje booster ze sklepu. a 1.6 bodaj (nie pamietam dokladnie) wstep na arene.

czyli arena bardziej sie oplaca, o ile rzeczywiscie jest tam booster GWARANTOWANY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 19:23, Malevyn napisał:

jak to dokladnie jest z ta arena ? nawet jezeli nie wygra sie zadnego meczu, przegra
3 i odpadnie to i tak jest 1 gwarantowany booster ? bo sie tak zastanawiam co sie bardziej
oplaca. 2.7 euro kosztuje booster ze sklepu. a 1.6 bodaj (nie pamietam dokladnie) wstep
na arene.

czyli arena bardziej sie oplaca, o ile rzeczywiscie jest tam booster GWARANTOWANY.


Tak. Przerżniesz 3 do 0 to i tak dostaniesz jedną paczkę z kartami. Im więcej wygrasz, tym więcej dostaniesz dodatkowych bajerów pokroju złota a po iluś tam zwycięstwach jest szansa że dostaniesz jeszcze jedną paczkę z kartami. W każdym razie znacznie bardziej opłaca się grać te areny niż kupować paczki kart osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 19:27, Reffan napisał:

Tak. Przerżniesz 3 do 0 to i tak dostaniesz jedną paczkę z kartami. Im więcej wygrasz,
tym więcej dostaniesz dodatkowych bajerów pokroju złota a po iluś tam zwycięstwach jest
szansa że dostaniesz jeszcze jedną paczkę z kartami. W każdym razie znacznie bardziej
opłaca się grać te areny niż kupować paczki kart osobno.

Z ciekawości: jest jakaś ilość wygranych meczy, po której zwraca się gold?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 20:25, Dared00 napisał:

Z ciekawości: jest jakaś ilość wygranych meczy, po której zwraca się gold?


SŁYSZAŁEM że ponoć po pięciu. Ostatnio zrobiłem jednak 5-3 i dostałem łącznie 95 golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować