Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2013 o 21:00, Reffan napisał:

SŁYSZAŁEM że ponoć po pięciu. Ostatnio zrobiłem jednak 5-3 i dostałem łącznie 95 golda.


95 golda i booster warty 100, czyli imo i tak można uzwać, że się zwraca.
150 golda w czystej postaci jest od siódmej wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy klucz do bety jest przypisany do kona, czy z dowolnego konta można go odpalić? ;p Mam jeden kluczyk i nie mam za bardzo czasu, zeby jeszcze Hearthstone cisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucz do bety po wykorzystaniu przypisuję grę do konta. To, że dostałeś na maila klucz od Blizza nie oznacza, że gra już jest na Twoim koncie, a to że możesz sobie ją albo dodać, albo komuś oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu te poziomy ranków tak szybko się wbija? Zrobiłem talie zupełnie z samych podstawowych kart dostępnych na 10 lev dla priesta, wygrałem jakoś ponad 20 pojedynków przegrywając z 2 i już najwyższa odznaka mistrza. Coś później ciekawego jest czy już cały czas na tej odznace się gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idzie Ci tak łatwo, bo Priest jest IMBA ;P

Na chyba 6 gier Shamanem przeciwko niemu wygrałem 2 i tak naprawdę z nikim nie mam aż takich problemów jak właśnie z tym bohaterem. No może jeszcze Hunter jest taki trochę za mocny, ale da się na niego znaleźć sposób.

Tak czy inaczej ja będę musiał zacząć grać Warriorem, bo mam 2 na 3 questy "Wygraj dwie gry" właśnie nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 19:28, Nightdew napisał:

Czemu te poziomy ranków tak szybko się wbija?


Hehe, prej op.
Nie wiem czy system jest zaimplementowany, może po premierze coś się zmieni, ale na chwilę obecną mam wrażenie, że awanse zależą w dużej mierze od win streaków, sam nabijałem kolejne medale ''falami''.

Natomiast dalej... nie ma nic. Na chwilę obecną przynajmniej, bo ponoć dopiero po wyjściu z bety ma być Grandmaster tier. Googlowałem właśnie za odpowiedzą, co uświadomiło mnie, że też nie mam za bardzo dokąd awansować... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że te medale mają się resetować co tydzień i ma być system nagród za nie, jednak nie wiem ile w tym prawdy. To by jednak wyjaśniało, czemu tak szybko się wbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 00:43, Ranveld napisał:

Gdzieś czytałem, że te medale mają się resetować co tydzień i ma być system nagród za
nie, jednak nie wiem ile w tym prawdy. To by jednak wyjaśniało, czemu tak szybko się
wbija.


Szybkość polegała chyba rzeczywiście na wysokich win streaków. Wygrać z 27 na 30 gier nie tak łatwo. A co do nagród i resetu co tydzień to najfajniejsze i najlepsze rozwiązanie jakby wprowadzili. Przykładowo za max rank 2-3 paczki lub ileś tam golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 19:28, Nightdew napisał:

Czemu te poziomy ranków tak szybko się wbija? Zrobiłem talie zupełnie z samych podstawowych
kart dostępnych na 10 lev dla priesta, wygrałem jakoś ponad 20 pojedynków przegrywając
z 2 i już najwyższa odznaka mistrza.


Bo prist jest klasa cziterską i generalnie MOCNO za mocną. Obecnie dochodzi do tego, że pojedynków vs prost nie rozgrywam wogóle. Żadna to przyjemność grać i mieć 100% pewności, że nawet jak na początku dobrze idzie to prost i tak coś będzie miał mega cziterskiego i w ostateczności pojedynek się przegra. Nie gram też już przeciwko klasie rouge. Skoro za 0 many jest w stanie rozwalic mi dobrego miniona to ja nie mam pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się przypomina sytuacja jak podczas laddera jeden typek wyszedł z gry od razu i napisał "nie gram bo Protoss"... XD

Ja dzisiaj sobie usiądę i pogram tym Garroszem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie na tych prejów, fakt, są op, ale nie są nie do pokonania. Rogal też jakimś mega koksem nie jest, a za 0 many to jest w stanie zadać 2 dmg, chyba że się wyłoży spell damage minionami. Ale to nie jest 0 many wtedy.

Poza tym jak chcecie wcale-nie-op klasę to zróbcie sobie Unleash the Hounds Huntera - od wejścia do mastera jak widzę Rexxara po drugiej stronie stołu to wiem, że muszę mu naklepać najpóźniej do 8 tury bo potem zginę w jednej... Dragonhawki, Boary, 2x Timberwolf, opcjonalnie jakaś sowa/dire wolf, 2x UtH i 30 do 0 w jednym ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2013 o 15:48, Adjatha napisał:

Poza tym jak chcecie wcale-nie-op klasę to zróbcie sobie Unleash the Hounds Huntera -
od wejścia do mastera jak widzę Rexxara po drugiej stronie stołu to wiem, że muszę mu
naklepać najpóźniej do 8 tury bo potem zginę w jednej... Dragonhawki, Boary, 2x Timberwolf,
opcjonalnie jakaś sowa/dire wolf, 2x UtH i 30 do 0 w jednym ruchu.



O tym właśnie miałem pisać. Priest nie jest op, ale to g**** tak. Dawno w jakiejś grze nie wkurzałem się tak na jakąś rzecz. Te combo huntera jest nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt, też raz padłem na to combo od Huntera ;d

A co do Preja to sam Mind Control jest dużo przegiętą kartą a ostatnio grałem na gościa który dwoma kartami (nie pamiętam ich nazwy) zmienił umiejętność bohatera z ulecz za 2 punkty na zadaj 3 punkty obrażeń. Gdzie ja grając Magiem miałem 1 punkt obrażeń za tyle samo many. No to gdzie tu balans ja się pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 17:45, masterHADES napisał:

No to gdzie tu balans ja się pytam.


2 dmg, nie 3, 3 jest przy drugim rzucaniu gdy nie zmienia się hero power i Shadowform działa jak normalne zaklęcie. Więc po prostu usuwa zdolność leczenia priesta, a kolejne rzuty to 3 dmg za 3 many, nic specjalnego.

A balans jest tam taki, że mag nie potrzebuje dodatkowych kart (epików!) żeby robić dmg, że robi go od początku gry zamiast od czwartej tury i to jak mu karta wejdzie do max trzeciej. A, i taki drobny fakt, że mag dysponuje fireballami, frostboltami, pyroblastem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 17:55, Muradin_07 napisał:

Aż chciałoby się rzec: balans dostaniesz jak kasy sporo na boostery wydasz w sklepiku.
I chyba taka prawda :D


Nie prawda. Sam mam deck Priesta, który składa się wyłącznie z podstawowych kart (żadna też nie pochodzi z boosterów), a miecie prawie wszystko (no może czasami poza Hunterami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować