Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Cóź Blizzard znany jest z przesadnego podejścia do swoich gier, prawdopodobnie nie obchodzi ich czemu się nie włączyłeś do gry, lepiej dać Ci przegraną niż stracić drugiego gracza... Iracjonalne, ale co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale w przypadku SC II można ewentualnie zacząć grę od replaya. A tutaj zero... i to powinni wziąć rozwiązać, bo jednak głupio jest tracić grę. No mi się to nie zdarzyło ani razu, ale przeciwnikom z kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie im się chciało? Założeniem Heartstona jest to, że ma nie tworzyć bezpośredniej konkurencji karciance- mozliwości rozbudowy są więc małe. Momentami zapominam, że w zasadzie to minigra- przy tym jedna z lepszych i bardziej zaawansowana niż wiele płatnych gier AAA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 15:40, hammerfall87 napisał:

tworzenie kart jest opłacalne ?

Jeżeli potrzebujesz konkretnej karty, to nie masz innego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probowalem przez pol dnia i mimo ze zdolalem zrobic bardziej optymalny deck, szczescie gra nadal bardzo duza role. Skoro 5 kart przez 10 gier ani razu nie pokazaly mi sie podczas gry no to juz mozna mowic o niezlym pechu. W dodatku mam mase kart ktore pozwalaja siegnac po nastepne a i tak nie dostalem zadnej z tych 5 przez 10 potyczek lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was zauważył już jakie są zmiany w nagrodach za Arenę? Bo zastanawiam się czy kupić boostery czy lepiej się w nią pobawić, w szczególności że lubię rozgrywki Limited. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 23:07, BoloMaster napisał:

Wiadomo coś na temat open bety?

O ilę się orientuję Blizzard powiedział coś w stylu "w następnym miesiącu. Ale znacie nas... to równie dobrze może być i styczeń".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 22:39, maniekk napisał:

Może to głupie pytanie, ale czy to gra na zasadzie pay 2 win? Czy też będzie można zagrać
bez inwestowania własnej gotówki?


karcianki z założenia nigdy nie były uczciwe bez płacania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pier... ta gre. Magowie to teraz największe g**** jakie może być. Wbijam te ranki, 90 % win rate z innymi klasami a z magami 90 % lose. Najgorsze, że na wysokich levelach w rankach to praktycznie sami magowie. Teraz miałem 5 gier i 5 magów pod rząd. Myślałem, że monitor rozwale. Co to ma być, kontroluje stół itd, mam full hp, a ten mi smoka walnie i z 30 na 15 hp, sam sobie op sekret pierdzielnie że go w tej turze zabić nie można i jeszcze pyroblastami wali. Same takie i inne podobne kombosy...


^^&&*&*%& 6 gra znowu mag!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2013 o 00:02, hammerfall87 napisał:

karcianki z założenia nigdy nie były uczciwe bez płacania :P


Chodzi o bezstresowe granie, a nie bycie pro-playerem ;) to nie Magic The Gathering ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 22:46, Arthas97 napisał:

Spokojnie można grać bez inwestowania gotówki, prawdziwe pieniądze przyspieszają tylko
zdobywanie nowych kart.


Ok, czyli można grać i wygrywać bez inwestowania. Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 23:07, barsum napisał:

Czy ktoś z was zauważył już jakie są zmiany w nagrodach za Arenę? Bo zastanawiam się
czy kupić boostery czy lepiej się w nią pobawić, w szczególności że lubię rozgrywki Limited.
:P

Odniosłem wrażenie, że nagrody są trochę mniejsze.
Np. za 7 wygranych dostałem około 180 złota i paczkę z kartami, a myślę, że wcześniej wpadłoby też trochę pyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2013 o 00:22, Nightdew napisał:

^^&&*&*%& 6 gra znowu mag!!!!


Nom, moim zdaniem to teraz pierwsza klasa w kolejce do dostania jakiegoś nerfa.
Najbardziej zróżnicowane zaklęcia ze wszystkich klas, co daje magowi możliwość skontrowania każdego zagrania, dobra pasywka i masa removali, które przodują pod względem stosunku cena/ilość zadawanych obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można ściągnąć Hearthstona po angielsku przez klienta Battlenetu czy trzeba pobierać samego klienta gry bezpośrednio ze strony, żeby cieszyć się angielskimi głosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2013 o 12:29, darkwind21 napisał:

Czy można ściągnąć Hearthstona po angielsku przez klienta Battlenetu czy trzeba pobierać
samego klienta gry bezpośrednio ze strony, żeby cieszyć się angielskimi głosami?

Gry pobierają się w tym języku, w jakim używasz Battlenetu. Wystarczy zmienić język klienta w ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować