Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Jeśli dobrze rozumiem to Mag dostaje nerfa? So good. Chociaz przy odpowiednio zachowawczej grze nawet już dawałem radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostał. Zwiększono mu koszt many o 1, trzech spelli zamrażających - Blizzard, Cone of cold i Frost nova. Polskich tłumaczeń nie znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 11:20, Feno napisał:

Dostał. Zwiększono mu koszt many o 1, trzech spelli zamrażających - Blizzard, Cone of
cold i Frost nova. Polskich tłumaczeń nie znam :P

Właśnie, jeśli chcę przeskoczyć na Englsih version, muszę coś w koncie BN zmienić, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 11:24, akwyx napisał:

Właśnie, jeśli chcę przeskoczyć na Englsih version, muszę coś w koncie BN zmienić, tak?


Nie wiem czy w opcjach HS jest opcja zmiany języku. Chyba jest (a przynajmniej w Diablo i Starcrafcie są). Po zmianie pobierze ci się pakiet i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 11:24, akwyx napisał:

Właśnie, jeśli chcę przeskoczyć na Englsih version, muszę coś w koncie BN zmienić, tak?


Póki co musisz pobrać angielską wersję klienta z konta battle.net jeżeli chcesz grać po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 17:38, Pluszak napisał:

Czy jest jeszcze ktoś kto nie ma klucza ?

Ja bym chętnie bardzo przyjął ;) Jakoś mi się nie poszczęściło do tej pory.
mail:

Spoiler

badylkolek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 17:46, cubbek napisał:

> Czy jest jeszcze ktoś kto nie ma klucza ?
Ja bym chętnie bardzo przyjął ;) Jakoś mi się nie poszczęściło do tej pory.
mail:

Spoiler

badylkolek@gmail.com



Klucz wysłany ...

Ostatnio Bllizard sieje ostro tymi kluczami więc pewnie niedługo koniec bety ... Jakby jakimś cudem ktoś jeszcze nie miał klucza to pewien "youtuber" za niedługo będzie losował ich 80 a może więcej

[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 19:29, Isildur napisał:

Ostrzeżenie za reklamy...


Jakie reklamy? ... gość będzie losował klucze wiec jak ktoś nie ma go jeszcze to może na tym skorzystać ... poza tym od kiedy nie można tu wrzucać linków na youtube ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wowowowo, Isildur, wstrzymaj konie, od kiedy link do youtube''a jest reklamą? Niedługo zakładanie wątku o jakiejś grze będzie traktowane jako reklama, w końcu jakby nie patrzeć - reklamuje grę! ...
Nie popadajmy w paranoję, proszę...

@topic

Ogarnąłem sobie 3 klasy do 10 poziomu, coś tam mam z boosterów, coś tam cisnę, choć widzę, że na początku raczej się więcej przegrywa niż wygrywa, ale bywają emocjonujące starcia - jeden rogue musiał się strasznie wkurzyć, bo grając palkiem w jednej partii wyleczyłem 26 obrażeń xD
Jak balansować talię pod względem kosztu many? Opłaca się mieć więcej drogich, tanich a może jakoś po równo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 21:23, Outlander-pro napisał:

Wowowowo, Isildur, wstrzymaj konie, od kiedy link do youtube''a jest reklamą? Niedługo
zakładanie wątku o jakiejś grze będzie traktowane jako reklama, w końcu jakby nie patrzeć
- reklamuje grę! ...
Nie popadajmy w paranoję, proszę...

@topic

Ogarnąłem sobie 3 klasy do 10 poziomu, coś tam mam z boosterów, coś tam cisnę, choć widzę,
że na początku raczej się więcej przegrywa niż wygrywa, ale bywają emocjonujące starcia
- jeden rogue musiał się strasznie wkurzyć, bo grając palkiem w jednej partii wyleczyłem
26 obrażeń xD
Jak balansować talię pod względem kosztu many? Opłaca się mieć więcej drogich, tanich
a może jakoś po równo?

To zależy od talii. Ja na początku miałem tanie karty, bo i tak bez odpowniedniej kompozycji nie wykorzystasz najlepszej karty. Mocne karty szybko giną, a jak zrobisz odpowiednią kompozycję z tanich kart, to spoko.

Ogólnie tanie karty chcesz wygrać szybko. Drogie, to musisz mieć coś na przeżycie. Plus no dla drogich, to musisz mieć kontrolę nad talią nawet jak wyłoższy Legendarna kartę, to bez dobrej strategii, to zmarnowana mana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Newsik od Blizzarda:

"As of today, we have sent beta invites to everyone who opted in to the Hearthstone closed beta test prior to Monday, December 16. If you opted in before that date and have not yet received an invite email, check your spam folders or different email tabs to see if you invite may have ended up in an unexpected location. If you still can’t find your Hearthstone beta invite, don’t worry! We’re putting together a list of all Battle.net accounts that opted in to the Hearthstone beta test and did not claim their beta key. These accounts will be flagged for beta access within the first few weeks of January."

Miłej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 21:47, Dared00 napisał:

Newsik od Blizzarda:

Ciekawe, bo ja klucza nie dostałem, mimo iż już jakiś czas temu na betę się zapisywałem. Jakby ktoś dostał kolejny klucz i chciałby mi odstąpić (poprzez PM na gramsajcie) byłoby miło - oddałbym koledze, któremu gra się spodobała.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 21:23, Outlander-pro napisał:

Jak balansować talię pod względem kosztu many? Opłaca się mieć więcej drogich, tanich
a może jakoś po równo?

Imo najlepiej mieć przewagę "dwójek", potem "trójek", i następnie wszystkie droższe. Często przewaga w początkowym stadium gry decyduje o całej reszcie rozgrywki, w dodatku tańsze karty możesz zagrywać w późnym stadium gry, a drogie w początkowym to już nie bardzo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 21:47, Dared00 napisał:

[...]
Miłej gry ;)


Damn, zapisałem się we wtorek... No nic, muszę liczyć na wysyp kluczy, może coś upoluję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2013 o 08:47, Macios napisał:

> [...]
> Miłej gry ;)

Damn, zapisałem się we wtorek... No nic, muszę liczyć na wysyp kluczy, może coś upoluję
:P


daj email to ci wyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować