Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Druid potrzebuje dużo wysokobudżetowych kart. Oczywiście, można grać na tych podstawowych kartach, ale innymi klasami więcej można zwojować. Początkującym i tym co nie mają zbyt dużo dustu - nie polecam. Nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na turniejach, i wyższych rangach to tzw god tier. Rzadko kiedy widać coś innego niż druid. (oprócz maga)

Nie chcialbym nikogo reklamować, ale polski youtuber mkrr3, który wygrał kilka mlg i zajął wysokie miejsca w eslach nagrał constructed decki na yt. Polecam sprawdzić, nawet nie po to , żeby tworzyc dokladnie taki sam, ale zeby np coś podpatrzeć itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, do tej pory grałem tylko warlockiem i wizardem, ogólnie te startowe decki dają radę? A jak coś odblokowywuję to to się dodaje do tych decków startowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 19:37, Ecko09 napisał:

Czy mi sie wydaje czy Druid jest zdecydowanie słabszy od reszty klas?


Według mnie druid i mag są właśnie przegięci. Pisałem o tym niedawno nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 19:21, zerohunter napisał:

Lamerskie pytanie, jak pokonać bota priesta, bo po kilkunastu próbach nic nie wskórałem.


Eee, na serio? Ja każdą klasę dociągnąłem do 10 poziomu na prieście bocie, wszystko z nim wygrywa O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwalić się kto z forum jest najwyżej w rankingu. Aktualnie jestem na 18 (byłoby 17 gdyby nie dc). Jeszcze wczoraj byłem na 22, więc trzeba poczekać kilka dni aby określić poziom. Ciekawi mnie jak wysoko można dojść nie wydając kasy na pakiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 12:07, jarekao napisał:

Chwalić się kto z forum jest najwyżej w rankingu. Aktualnie jestem na 18 (byłoby 17 gdyby
nie dc). Jeszcze wczoraj byłem na 22, więc trzeba poczekać kilka dni aby określić poziom.
Ciekawi mnie jak wysoko można dojść nie wydając kasy na pakiety.


Byłem w pierwszych dniach na 12, ale nagle wystartowała moda na magów i przegrałem sporo gier o czym pisałem na forum. Spadłem kilka niżej i narazie dałem sobie spokój bo za słabe karty na top 10. Jeszcze trochę muszę dozbierać do locka i druida i myśle, że tak 7-8 styknie spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 12:07, jarekao napisał:

Chwalić się kto z forum jest najwyżej w rankingu. Aktualnie jestem na 18 (byłoby 17 gdyby
nie dc). Jeszcze wczoraj byłem na 22, więc trzeba poczekać kilka dni aby określić poziom.
Ciekawi mnie jak wysoko można dojść nie wydając kasy na pakiety.


Wygrawszy ostatnio chyba z 6 gier pod rząd, mam rank 15. Nie wydałem na grę ani grosza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 12:07, jarekao napisał:

Chwalić się kto z forum jest najwyżej w rankingu. Aktualnie jestem na 18 (byłoby 17 gdyby
nie dc). Jeszcze wczoraj byłem na 22, więc trzeba poczekać kilka dni aby określić poziom.
Ciekawi mnie jak wysoko można dojść nie wydając kasy na pakiety.


Powiem Ci: nawet do legendara możesz dojść, bez wydania ani grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 12:13, zerohunter napisał:

Warlockiem:D


Akurat startowy warlock to cienizna z tego co pamiętam. Gdy levelujesz postać do 10 poziomu to dostajesz kilka bazowych kart dla tej klasy- potem jesteś gotowy zrobić własny deck i grać w trybie casual.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 12:31, Budo napisał:

Akurat startowy warlock to cienizna z tego co pamiętam. Gdy levelujesz postać do 10 poziomu
to dostajesz kilka bazowych kart dla tej klasy- potem jesteś gotowy zrobić własny deck
i grać w trybie casual.

Casual ;p , ja na samych podstawowych deckach wykonując jedynie dzienne zadania dobiłem do 19 ranku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Niektóre bazowe decki nie są takie złe wbrew pozorom. No, ale wiadomo, to jest beta, niedługo takie rzeczy nie będą już przechodzić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie 14 rank, Priestem. Niestety nie mam żadnych rzadkich kart dla Priesta i utknąłem :(

Najpierw doszedłem do rank 20 warlockiem, ale bez dobrych kart ciężko nim grać. Później pooglądałem trochę filmów mkrr na YT, zrobiłem kilka aren, wycraftowałem kilka kart i lekko przerobionym deckiem z kanału mkrr wbicie rang 20-15 poszło jak po maśle.

Teraz muszę gridnować złoto, robić arenki i liczyć na fajne karty z paczek. Ludzie na 15 randze potrafią już sypać legendarnymi (co z resztą za dobrze o nich nie świadczy, skoro z takimi kartami są na tak niskiej randze) i nawet bezbłędna gra często nie pozwala wygrać.

Mój obecny deck: http://goo.gl/Dq9ePc
Jak widać, nic specjalnego w nim nie ma, ale całkiem dobrze się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy w przyszłości będzie można podłączyć się do rozłączonej gry? Na ostatnich 10 gier rankingowych rozłączyło mi 4. Chyba będę musiał kupić sobie inny internet mobilny, tylko mało masztów dookoła. Dobrze że gra ciągnie mało netu i takie 1GB wystarczy na 2 miesiące. Trochę lipa jak na 100 pojedynków ok 25 mam przegrane z automatu za rozłączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie o HSie jak już się ta promocja koreańska skończyła, normalny Blizzard nie chce mi dać klucza, a zagrałbym sobie. :/ Jakby ktoś miał jakiś niepotrzebny klucz i chciałby zrobić komuś noworoczny prezent to jestem i czekam. ;] Wiadomością na sajcie byłoby dobrze.

I pytanie mam jeszcze. W grze używa się Battletaga, czy wpisuje się osobny nick tylko do gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem 10 rank grając Warlockiem. Jednak od paru dni nie włączałem gry, bo brat chciał w diablo pograć. Myślę, że spokojnie do 8 ranku bym zszedł. Dalej byłoby trudno.

@Markush
Wysłałem Ci PM z keyem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2014 o 13:39, Budo napisał:

. No, ale wiadomo, to jest beta, niedługo takie rzeczy nie będą już przechodzić ;]


Oj nie daj się zwieść, przypomnij sobie choćby premierową wersje diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować